Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 807171 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Motyl

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #105 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 16:26:03 »
Wiadomo juz czy Technokaplani beda w przedsprzedazy w kwietniu czy jednak maj?

8 maja premiera - https://paradoks.net.pl/read/37591-scream-comics-w-maju

Online radioblackmetal

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #106 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 17:15:24 »
Fajnie, że wydają kontynuacje. No i w końcu "Technokapłani"
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Online Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #107 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 18:10:24 »
No i będzie slipcase, Scream potwierdził na facebooku. Mniam.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline ASh

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #108 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 19:48:39 »
Wiadomo cos wiecej kiedy Aliens: Dead Orbit?

Offline LordDisneyland

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #109 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 20:21:12 »
Scenariusz w tych opowieściach to raczej tylko pretekst do efektownego pokazania pięknych samolotów i seksownych kobiet. Ja lubię czasem wziąć w rękę ten komiks i po prostu przeglądać same rysunki. Zawsze udaje mi odkryć jakieś nowe detale maszyn (i nie tylko heh).  ;D

Bardzo cenię sobie u tego rysownika dbałość o detal, widać, że kocha lotnictwo. I marzy mi się album np o operacji "Bodenplatte", nalotach na Ploeszti albo obronie Malty właśnie z rysunkami Hugaulta. Zresztą mógłby nawet opublikować biografię swojego ojca- pilota , też bym czytał  :)

Jako ciekawostka- samolot Antoine Saint-Exupery'ego w 1932 roku na lotnisku w Casablance. Rejestracja maszyny dla Polaków zabawna, zresztą nie wiadomo, co tam autor "Małego Księcia" przemycał ;)



Takich rysunków Hugaulta nigdy dosyć..
,, - Eeeeech.''

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #110 dnia: So, 04 Maj 2019, 11:02:32 »
Tylko z dostępnością  komiksów o samolotach coś sie pogorszyło bo teraz nawet FŚ nie mają "Ponad chmurami" ;/

Offline roble

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #111 dnia: So, 04 Maj 2019, 11:54:58 »
Tylko z dostępnością  komiksów o samolotach coś sie pogorszyło bo teraz nawet FŚ nie mają "Ponad chmurami" ;/

Tak to bywa w okresie świątecznym że większość, w tym kurierzy, dostawcy itd mają wolne.. :)

Offline MiLes

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #112 dnia: So, 04 Maj 2019, 14:57:32 »
Wiatm
Chodzi mi o cykl "Metabaron", Scream wydał dwa podwójne albumy, czy jest coś jeszcze w tym temacie, czy to już koniec.

Offline U.F.O

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #113 dnia: So, 04 Maj 2019, 16:06:33 »
Będzie jeszcze jeden podwójny + slipcase na wszystkie trzy tomy.

Offline mack3

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #114 dnia: Pn, 06 Maj 2019, 01:43:24 »
Będzie jeszcze jeden podwójny + slipcase na wszystkie trzy tomy.
Wg francuskiej wiki seria była planowana na 4 dyptyki. Nie wiem czy to się zmieniło.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #115 dnia: Pn, 06 Maj 2019, 20:21:20 »
Tak to bywa w okresie świątecznym że większość, w tym kurierzy, dostawcy itd mają wolne.. :)

Wiem ale chodzilo o to iz ten tytul dostepny jest w nielicznych miejscach przy czy 3 pozostale pozycje z tego miesiaca sa, wiec to nie problem kuriera.

Offline KubciO

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #116 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 20:14:01 »
Ja mam pytanie odnośnie samych slipcase'ów. Warte dodatkowej kasy? Solidne, dobrze wykonane i dopasowane?
Zastanawiam sie, czy nie spróbować dorwać gdzieś slipcase'a do Kasty Metabaronów i kolejne tytuły brać w pudełku.

Offline U.F.O

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #117 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 20:29:38 »
Posiadam tego pierwszego potrójnego Incala oraz Kaste Metabaronów, wszystko fajnie pasuje w slipcase'ach. Imo warte tych dodatkowych 5dyszek na to ;)

Online Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #118 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 20:34:58 »
Bez rewelacji jakosc i dopasowanie, ale sa ok. Moim zdaniem warto bo wygladaja super.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline KubciO

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #119 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 20:52:52 »
Dzięki za odpowiedzi. Zapytałem w sklepie wydawnictwa o możliwość zakupu samego slipcase'a - niestety nic z tego. Trzeba próbować podczas imprez na stanowisku. Udało się może komuś dokupić sam slipcase na jakiś targach?