Autor Wątek: Relax magazyn opowieści rysunkowych  (Przeczytany 269185 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1560 dnia: Śr, 22 Czerwiec 2022, 22:35:58 »
Lepiej by wydali czwartego Thorgala  w super formacie, a nie. :)

Offline HugoL3

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1561 dnia: Śr, 22 Czerwiec 2022, 22:39:41 »
Ja już dawno się zgubiłem, ale w ramach cyklu "nie znam się, ale się wypowiem" chciałbym zabrać głos.

Czyli w skrócie niejaki Krzysztof mścił się w internetach za to, że nie uwzględniono go w tym katalogu czy co? Co go boli?
A później ten sam typ wzywa p. Timofiejuka i straszy pozwami?
Wciąż mówimy o dorosłych ludziach, czy dzieciach z jakiejś osiedlowej piaskownicy i ich przewrażliwionych rodzicach?

Ten katalog to ciekawa sprawa. Ogólnie nie chce być odebrany negatywnie, ale jako osoba w ogóle nie znająca tematu chciałem coś poszukać w internecie na ten temat. No to strona PSK w ogóle nie działa, to po pierwsze. Po drugie, na fanpejdżu mowa o organizacji non profit, skierowanej do wszystkich.
Czy bezstronni użytkownicy, czytelnicy polskiego komiksu są zdania, że w tym katalogu czegoś brakuje?
A nawet jeśli, może wina stoi po stronie wydawcy - nie wysłał czegoś na czas albo nie był zainteresowany współpracą i byciu widocznym w tym katalogu. Może po prostu nie każdy chciał się wybrać na to wydarzenie...

Ogólnie przykro się czyta o takich wojenkach. Straszne. Serio ludzie nie mają innych spraw na głowie? To chyba jakieś nasze narodowe predyspozycje...

Teraz zaczynamy podpisywać się z imienia i nazwiska pod postami? :D


Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1562 dnia: Śr, 22 Czerwiec 2022, 22:53:27 »
Teraz zaczynamy podpisywać się z imienia i nazwiska pod postami? :D
Tylko wtedy, kiedy domagamy się jakiś faktur, rozliczeń, sposobu doboru czy innych dyrdymałów tego typu. Przy okazji warto też ujawnić, czy jest się z urzędu skarbowego, policji, albo przynajmniej z ministerstwa kultury.

A w ramach informacji z drugiej ręki (proszę się na mnie nie powoływać), podobno niektóre wydawnictwa nie były zainteresowane partycypacją w tym katalogu, ale tak jak wspomniałem, nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.

Offline Midar

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1563 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 01:51:37 »
Lepiej by wydali czwartego Thorgala  w super formacie, a nie. :)
Piątego😀.

Offline holcman

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1564 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 08:55:30 »
podobno niektóre wydawnictwa nie były zainteresowane partycypacją w tym katalogu, ale tak jak wspomniałem, nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.

Potwierdzam, nie byliśmy.

Offline HugoL3

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1565 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 09:33:53 »
Potwierdzam, nie byliśmy.

Ale w katalogu pozycje Kultury Gniewu są.

Offline misiokles

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1566 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 09:42:38 »
Pewnie dlatego, że zarówno Timof jak i KG wydają polskie komiksy, więc pokazuje się Europie. Non Stop Comics, Studio Lain, Kurc, Scream, Polishcomicsart mają swoich katalogach pojedyncze polskie tytułu, albo wcale.

Offline starcek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1567 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 09:44:58 »
Nie koleżko, jak bardzo byś się nie starał manipulować, to te twoje prymitywne zagrywki po prostu się nie sprawdzą.
Nie jestem niczyim rzecznikiem, partycypowałem w powstaniu tego katalogu (za swoje prywatne, więc nic ci do tego), uczestniczyłem w tym festiwalu (też za swoje prywatne) i byłem uwzględniony na wystawie (nie interesuje mnie z jakiego klucza dobierano, nie wywierałem ŻADNYCH nacisków).
O czym chcesz tutaj „dyskutować”? Że każdy, kto ogarnia jakąś wystawę czy katalog ma się tobie przedstawić i pokazać faktury?
[...]
Ogarnij się chłopie - tradycyjnie myslisz wątki, pytania i swoje fobie. Gdzie o faktury pytałem? A że przypadkowo - bo wcześniej nie wszedłem na te linki FB - zadałem pytanie o tryb zgłoszeń do katalogu ofertowgo (i nie, też nie interesuje mnie gdzie wydajesz swoje pieniądze - znowu coś dodałeś od siebie, myląc proste pytanie  z zainteresowaniem na co wydajesz kasę.) to Ty tradycyjnie zacząłeś konfabulować.

Jak widać z postu misioklesa można bez piany napisać rzeczowo to i owo o tym katalogu, za co niniejszym dziękuję.

Po przeoraniu się przez FB mam wrażenie, że cała ta szopka to pokłosie wywalenia marszanda z PSK, n'est ce pas?
« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Czerwiec 2022, 09:46:42 wysłana przez starcek »
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline holcman

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1568 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 10:09:02 »
Ale w katalogu pozycje Kultury Gniewu są.

Chodzi o Anastazję? Ten tytuł reprezentuje za granicą Timof.

Offline holcman

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1569 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 10:09:32 »
Po przeoraniu się przez FB mam wrażenie, że cała ta szopka to pokłosie wywalenia marszanda z PSK, n'est ce pas?

Ciekawe dlaczego został wywalony?
:-)

Offline starcek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1570 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 10:43:16 »
Ciekawe dlaczego został wywalony?
:-)
Żeby odpowiedzieć na to pytanie trzeba by dotrzeć do dokumentacji tego czynu - bo pewnie odbyło się to zgodnie z wszelkimi szykanami statutu PSK, nie? ;-)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline holcman

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1571 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 10:45:22 »
Żeby odpowiedzieć na to pytanie trzeba by dotrzeć do dokumentacji tego czynu - bo pewnie odbyło się to zgodnie z wszelkimi szykanami statutu PSK, nie? ;-)

Szykany to na Otworze :-)

Offline misiokles

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1572 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 11:20:28 »
A kiedykolwiek był członkiem PSK? Czy tylko chciał?

Offline Chmielu

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1573 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 11:47:14 »
Są plotki, że jak już marsząd skończy ze środowiskiem przed powolnymi sądami, to z rozpędu zabierze się za libertago. Tako rzekł Obelix: "Ils sont fous, ces Rosinsk... eee... Romains!" ;D
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Offline starcek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1574 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 11:49:18 »
Szykany to na Otworze :-)
Zdecydowanie tak. :-D

Jak Otwór (zapewne) widzi głosowanie członków PSK:



Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.