Autor Wątek: Relax magazyn opowieści rysunkowych  (Przeczytany 271265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline qprime

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1215 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 08:07:58 »
Jest i wersja od Prosiaka :)

Wszyscy mają Relax, mam i ja!!! Ale tylko mój jest jedyny i najprawdziwszy!!! Reszta to różnej maści podłe podróby zazdrosnych zawistników wyjących bezsilnie a mieniących się spadkobiercami (z nieprawego łoża!) tego polskiego tytułuuuuu!!! Koryto jest dla prosiaka, każdy to wie!


Offline Teli

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1216 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 10:37:33 »
Skoro wszyscy mogą to proponuję oddolną inicjatywę. Przecież mamy tylu zdolnych redaktorów :) Nawet jest szansa że ktoś szepnie panu Grzegorzowi żeby i nas obłożył ekskomuniką :) :) :)



Okładka, może nie za artystyczna a tak na szybko w przerwie śniadaniowej, żeby zobrazować koncept ;)
Redaktorów możemy oczywiście jeszcze dopisać :)

Offline Rodrigues

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1217 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 10:43:06 »
Widzę, że główny temat to szukanie kadrów do konkursu ;D

Offline vision2001

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1218 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 13:38:08 »

Widzę, że naprawdę było brak porządnego magazynu komiksowego na polskim rynku.
Oto kolejne propozycje czytelnicze!

[TIMOF]W multiversum konflikt relaksujących się artystów eskaluje. Tym razem Jakub Topor przesyła nam swoją zapowiedź magazynu!




Nie mam czasu czytać komiksów bo składam antologię.

RELAKS
to nawet nie jest on

KOMIKSY O SMUTNYCH CHŁOPAKACH (2022) Wydawnictwo Granda Maciej Pałka Story & Art



Offline starcek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1219 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 13:47:18 »
Jak tak dalej pójdzie, zaraz się wydawcy Relaxu pokłócą jeszcze o wydanie antologii z tymi alternatywnymi okładkami.  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1220 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 13:49:22 »

Offline Pawel.M

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1221 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 14:48:44 »
Dowcip powtórzony po raz dziesiąty zdecydowanie nie jest już zabawny. A Topor z właściwą sobie finezją - dowcip na poziomie zerówki lub co najwyżej ławeczki amatorów taniego wina.

Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1222 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 14:51:19 »
Dowcip powtórzony po raz dziesiąty zdecydowanie nie jest już zabawny.
Masz, odrób kolejną lekcję, "specjalisto":
https://mattmadden.com/comics/99x/

Offline Pawel.M

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1223 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 14:53:04 »
Takie zabawy zostawiam tobie, widać, że poczucie humoru typu Srelax autorstwa Srakuba Sropora do ciebie trafia - do mnie nie, dla mnie to żenada.

Offline Koora

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1224 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 14:57:34 »
Takie zabawy zostawiam tobie, widać, że poczucie humoru typu Srelax autorstwa Srakuba Sropora do ciebie trafia - do mnie nie, dla mnie to żenada.
No jak nie bawi jak bawi? :)
Jest jakiś limit powtórzenia żartu żeby był ciągle zabawny? Tak z ciekawości pytam? ;)

Offline Pawel.M

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1225 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 14:59:21 »
Koora
Ale nie zabraniem ci szczerze śmiać się z tych dennych żartów powtarzanych po raz enty. Są tacy, którzy przez trzydzieści lat co święta oglądają Kevina i szczerze przy tym rechoczą.

Choć fajniej byłoby, jakbyście sobie do tego założyli odrębny wątek - Hejt na Relax, czy jakoś tak, bo tu zaśmiecacie.

Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1226 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 15:00:31 »
Takie zabawy zostawiam tobie, widać, że poczucie humoru typu Srelax autorstwa Srakuba Sropora do ciebie trafia - do mnie nie, dla mnie to żenada.

Nie wiem na podstawie czego wysnułeś wnioski, co do mnie trafia?
Lekcję od Maddena mimo wszystko polecam, nawet takim czytelnikom komiksów jak ty (a może nawet zwłaszcza)  ::)
A żenada odbywa się raczej w wykonaniu wydawców "R", wydawało mi się, że to już udało się tutaj ustalić?

Offline Pawel.M

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1227 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 15:01:18 »
A żenada odbywa się raczej w wykonaniu wydawców "R", wydawało mi się, że to już udało się tutaj ustalić?
Ależ jedno nie przeczy drugiemu - żenada wydawców swoją drogą, żenada tych dowcipasów swoją.

Offline Szekak

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1228 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 15:05:18 »
Skoro wszyscy mogą to proponuję oddolną inicjatywę. Przecież mamy tylu zdolnych redaktorów :) Nawet jest szansa że ktoś szepnie panu Grzegorzowi żeby i nas obłożył ekskomuniką :) :) :)



Okładka, może nie za artystyczna a tak na szybko w przerwie śniadaniowej, żeby zobrazować koncept ;)
Redaktorów możemy oczywiście jeszcze dopisać :)
A limitka jaka? Limitka w slipcase koniecznie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1229 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 15:09:51 »
Ależ jedno nie przeczy drugiemu - żenada wydawców swoją drogą, żenada tych dowcipasów swoją.
Ale te "dowcipasy" nawiązują bezpośrednio do poziomu prezentowanego przez głównych bohaterów dramy. Nie wiem, czego się spodziewałeś? Nawet w wyrafinowanym Wersalu, w kątach komnat wali moczem.