Autor Wątek: Relax magazyn opowieści rysunkowych  (Przeczytany 269142 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mruk

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #825 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 10:19:30 »
Jerzy wygląda, jakby darł łacha z tych wszystkich błędów i literówek...

Offline Szekak

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #826 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 10:36:03 »
To już oficjalne, nowe przygody Jeża Jerzego w Relaxie


Fajnie, w koncu jakis powod do kupienia. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline tuco

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #827 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 10:36:43 »
abstrahując od popełnianych błędów (tzn. od ich kalibru), ja nie pamiętam sytuacji, gdy jakiś wydawca poprawia swoje błędy w zasadzie "na żywo" - Relax dostępny jest aktualnie w sprzedaży (przynajmniej w empiku) bez tych wyszydzanych literówek. ja to doceniam i traktuję jako dobrą wróżbę na przyszłość, nie lubię wiecznego tarzania się w brudach...

Sądzę, że Jerzy Jeż ma wersję poprawioną, a nawet jeśli nie, to -znając go- myślę, że nie jest aż tak bardzo małostkowy i nie zwraca w ogóle uwagi na cymeri przez jedno i, ma to w swojej kolczastej dudzie.

Offline Szekak

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #828 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 11:03:46 »
Naprawil bledy i nikogo o tym nie informowal, ani nie proponowal darmowej wymiany wadliwych egzemplarzy tym ktorzy mu zaufali i zamowili prenumerate, wiec taka to naprawa.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline eridraven

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #829 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 11:37:02 »
Naprawil bledy i nikogo o tym nie informowal, ani nie proponowal darmowej wymiany wadliwych egzemplarzy tym ktorzy mu zaufali i zamowili prenumerate, wiec taka to naprawa.

W sprawie wymiany można pisać na: magazyn@relaxmagazyn.pl
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline freshmaker

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #830 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 12:38:18 »
wg mnie ta grafika z jeżem jest już leciwa - te komiksy które są porozrzucane ukazywały się w momencie jak powstawała (wczesne lata 2000). albo relax jest doklejony albo została przerysowana.

Offline misiokles

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #831 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 12:43:56 »
Widzę, że Relax idzie śladami radiowej Trójki, gdzieś redaktorzy 40+ puszczają muzykę z czasów jak mieli 20 lat nazywając zespoły dziś 'młodymi wilkami'.
Oczywiście śmieszkuję, fajnie że powstają nowe przygody Jerzy. Ale mam nadzieję, że redaktorzy znajdą miejsce na faktycznie młodych i świeżych twórców komiksowych.

Offline starcek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #832 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 14:26:47 »
wg mnie ta grafika z jeżem jest już leciwa - te komiksy które są porozrzucane ukazywały się w momencie jak powstawała (wczesne lata 2000). albo relax jest doklejony albo została przerysowana.
17 lat ma bez mała...

Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline freshmaker

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #833 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 14:32:39 »
wiedziałem że skądś pamiętam tę grafikę:) ale laska z plakatu stanika nie ma na tej nowej...

Offline Kot Tip-Top

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #834 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 15:02:27 »
Możliwe że w oryginale w ogóle nie miała tylko do obu publikacji wdarły się szpony cenzury...

Offline Toranga

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #835 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 15:11:15 »
wiedziałem że skądś pamiętam tę grafikę:) ale laska z plakatu stanika nie ma na tej nowej...

Czyli jest lepiej.  8)

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #836 dnia: Wt, 23 Luty 2021, 15:26:38 »
Naprawil bledy i nikogo o tym nie informowal, ani nie proponowal darmowej wymiany wadliwych egzemplarzy tym ktorzy mu zaufali i zamowili prenumerate, wiec taka to naprawa.

A poprosiłeś o wymianę? Oczywiście nie spodziewam się odpowiedzi. Spodziewam się raczej, że nawet nie kupiłeś Relaxu i narzekasz tylko dla samego narzekania, jak to masz w zwyczaju. Ja natomiast nie słyszałem o przypadkach odmowy wydawcy Relaxu wymiany wadliwego egzemplarza na poprawiony. Jestem wręcz przekonany, że każdy kto z taką inicjatywą wystąpi, będzie mógł wymienić. Ale musi właśnie wystąpić, bo skąd wydawca ma wiedzieć czy każdy z osobna nabywca wadliwego egzemplarza ma ochotę na wymianę...

Offline Szekak

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #837 dnia: Wt, 23 Luty 2021, 15:59:07 »
Zastanawia cie skad wydawca ma wiedziec, ale skad czytelnik ma wiedziec, ze ma mozliwosc wymiany to juz cie nie zastanawia? Oczywiście nie spodziewam się odpowiedzi. Spodziewam się raczej, że spinasz sie dla samego spinania, jak to masz w zwyczaju.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online michał81

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #838 dnia: Pt, 26 Luty 2021, 09:08:02 »
projekt okładki 33 numeru magazynu Relax


Offline tuco

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #839 dnia: Pt, 26 Luty 2021, 09:47:12 »
hmm, Metabaron powraca?

EDIT
no tak, wewnątrz znajdzie się prawdopodobnie zapowiadany w pierwszym numerze Herb Castaków, czyli szorciak narysowany przez Gimeneza (zawarty wcześniej m.in. w humanoidalnym zbiorku czterech szortów z 2002 roku "Alpha/Omega").
na okładce rysunek Gimeneza, służący za okładkę pierwszej części francuskiego integrala z 2007 r., jak również czwartego zeszytu anglojęzycznych "The Metabarons" (2000)
« Ostatnia zmiana: Pt, 26 Luty 2021, 11:34:11 wysłana przez tuco »