Autor Wątek: Relax magazyn opowieści rysunkowych  (Przeczytany 271591 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kot Tip-Top

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #570 dnia: Nd, 20 Grudzień 2020, 13:21:59 »
Tymczasem na stronie Kultowe Komiksy z czasów PRL-u kartowanie RELAXU :) :
https://www.facebook.com/Kultowekomiksy/videos/196374648860071

JanT

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #571 dnia: Nd, 20 Grudzień 2020, 13:33:16 »
Fajnie nawet to wygląda. Może się złamię po świętach :)

Online michał81

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #572 dnia: Nd, 20 Grudzień 2020, 13:53:08 »
To było chyba w "proponowanych dla ciebie" a nie w sponsorowanych. Sponsorowane zobaczy "każdy". Jest link z którego można zamówić więc jak niedostępne dla zainteresowanych?
Zwał jak zwał, ale właśnie taki miałem, że przekierowywało do sklepu. Zresztą nie tylko Planety Komiksu, ale także i Kboom, za to Relau ani razu do tej pory.
« Ostatnia zmiana: Nd, 20 Grudzień 2020, 13:57:48 wysłana przez michał81 »

JanT

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #573 dnia: Nd, 20 Grudzień 2020, 14:48:10 »
To spoko jak nie widzisz różnicy między propozycjami (według zainteresowań itp) a opłacanymi reklamami :)

Online michał81

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #574 dnia: Nd, 20 Grudzień 2020, 15:37:49 »
Zatem Planeta Komiksu i Kboom też maja taką samą spopsorowaną reklamę jak Relax na facebooku. To jest dokładnie to o czym piszesz w przypadku Relax. A są dostepni w większej ilości sklepów internetowych.

Magazyn Relax można znaleźć tylko na gildia.pl oraz w Incalu. Sprawdzałem inne sklepy i nie ma go w Centrum Komiksu, Komiksiarni, Fankomiksie, Fantastycznych Światach, Komisolandii, Yatta.pl, nie wspominając o empikach czy dyskontach książkowych pokroju aros, bonito itd. Śmieszy mnie zatem twierdzenie, że ma trafić do szerokiego grona odbiorców,  bo chyba jednak nie.
« Ostatnia zmiana: Nd, 20 Grudzień 2020, 16:05:58 wysłana przez michał81 »

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #575 dnia: Nd, 20 Grudzień 2020, 15:47:33 »
Cytuj
To dalej nie zmieni kwestii, co ma wspólnego ta incjatywa z oryginalnym Relaxem? Oprócz logotypu.

  Jest magazynem komiksowym o podobnym formacie, czyli komiksy w odcinkach plus jakieś tam teksty. Oczywiście twierdzenie, że to jakiś powrót Relaxu to absurd, tamten jest martwy i żadna nekromancja już go nie wskrzesi. Natomiast co niby miałby teraz wydawca żeby uzyskać relaxowy certyfikat autentyczności? Wydrukować swoje czasopismo na papierze toaletowym? Wrzucić jakiś komiks o dzielnym SB-ckim agencie? Iść na wykopki na cmentarz? Jest sobie nowy Relax i tyle, aczkolwiek dlaczego nie z numerem 1?

Offline Kot Tip-Top

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #576 dnia: Nd, 20 Grudzień 2020, 17:10:22 »
  Oczywiście twierdzenie, że to jakiś powrót Relaxu to absurd, tamten jest martwy i żadna nekromancja już go nie wskrzesi. Natomiast co niby miałby teraz wydawca żeby uzyskać relaxowy certyfikat autentyczności? Wydrukować swoje czasopismo na papierze toaletowym? Wrzucić jakiś komiks o dzielnym SB-ckim agencie? Iść na wykopki na cmentarz?
No właśnie ja też tego nie pojmuję. Słyszałem argumenty by wydrukowali w nim starocie z oryginalnych Relasków...Tylko według tej logiki to Relax nr. 31 był do kosza bo nie miał tych samych komiksów co Relax nr. 1. Pojawiały sie nowe tytuły, dochodzili nowi twórcy i Relax reprezentował czasy w których powstawał. Pod tym względem nie widzę zastrzeżeń co do doborów autorów a jeszcze fajnie bo przy tym Rosiński palce maczał. Jak ktoś chce starcie to niech kupi antologie Egmontu.

P.S.
Ale ten Conan wygląda super!
« Ostatnia zmiana: Nd, 20 Grudzień 2020, 17:12:18 wysłana przez Kot Tip-Top »

Online parsom

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #577 dnia: Nd, 20 Grudzień 2020, 20:18:32 »
To spoko jak nie widzisz różnicy między propozycjami (według zainteresowań itp) a opłacanymi reklamami :)

Przecież te propozycje też są opłacane.

JanT

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #578 dnia: Pn, 21 Grudzień 2020, 10:32:41 »
Przecież te propozycje też są opłacane.
Nie są. To jet według zainteresowań, polubień, lokacji itp.

Z FB Relaxu: "Po audycji w RDC przyszedł czas na Telewizję Łódź. A to nie jest nasze ostatnie słowo 😀 " ale do ludzi nie docierają i tak :)

Offline Szekak

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #579 dnia: Pn, 21 Grudzień 2020, 12:59:56 »
Jest sobie nowy Relax i tyle, aczkolwiek dlaczego nie z numerem 1?
Zapewne dlatego, ze wydawca uznal, ze bedzie to bardziej korzystne z punktu marketingowego, mocniejsze odwolanie sie do sentymentu i mocniejszy nacisk na to, ze to kontynuacja.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline roble

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #580 dnia: Pn, 21 Grudzień 2020, 13:05:42 »
wg mnie powinni zacząć od 1, mnie jako komplecisty nie interesuje zbieranie czegokolwiek od nr 32..
.. albo chociaż 1(32)...

ramirez82

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #581 dnia: Pn, 21 Grudzień 2020, 13:11:23 »
Bo jako komplecista musisz teraz uzbierać poprzednie 31 numerów 8)

Online parsom

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #582 dnia: Pn, 21 Grudzień 2020, 13:22:10 »
Nie są. To jet według zainteresowań, polubień, lokacji itp.

Z FB Relaxu: "Po audycji w RDC przyszedł czas na Telewizję Łódź. A to nie jest nasze ostatnie słowo 😀 " ale do ludzi nie docierają i tak :)

Oczywiście że są. Są dobierane w oparciu o informacje które o tobie zbiorą, ale są opłacane.

Offline jotkwadrat

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #583 dnia: Pn, 21 Grudzień 2020, 13:22:13 »
wg mnie powinni zacząć od 1, mnie jako komplecisty nie interesuje zbieranie czegokolwiek od nr 32..
.. albo chociaż 1(32)...

All-new all-different Relax

JanT

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #584 dnia: Pn, 21 Grudzień 2020, 13:24:33 »
Oczywiście że są. Są dobierane w oparciu o informacje które o tobie zbiorą, ale są opłacane.
Skąd ta wiedza?