Autor Wątek: Relax magazyn opowieści rysunkowych  (Przeczytany 269103 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

krzychw75

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #270 dnia: So, 14 Listopad 2020, 16:37:22 »
No i przynajmniej już wiemy jak to sobie turucorp wymyślił i jak ma być w komiksowie. Inni nie mają prawa głosu jeśli ten głos jest inny niż to co nam powiedziane przez panującego T.!

Turucorp rulez!

Tylko zaraz nie zacznij kwakać...

Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #271 dnia: So, 14 Listopad 2020, 16:40:54 »
No i przynajmniej już wiemy jak to sobie turucorp wymyślił i jak ma być w komiksowie. Inni nie mają prawa głosu jeśli ten głos jest inny niż to co nam powiedziane przez panującego T.!
Turucorp rulez!
Tylko zaraz nie zacznij kwakać...
Kolejny, który przypisuje mi jakieś chore ambicje i ukryte intencje  ::)
A wystarczyłoby żebyś wypowiadał się z sensem i na temat, zamiast trollować jak jakiś gówniarz (no chyba, że syn ci się do klawiatury dorwał? )

krzychw75

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #272 dnia: So, 14 Listopad 2020, 16:56:56 »
Brawo turucorp. Jeśli wczesniej dobiłeś dna (tudzież mułu) to teraz zacząłeś odwiert.

Wiesz czego mnie dzisiaj nauczyłeś przez te stracone minuty na konwersacji (sic!) z Tobą? Nie warto się odzywać bo tylko zakrzyczą, a argumentów za grosz.
A wystarczyło wytłumaczyć, dlaczego kreska Pana X. jest taka i owaka etc. a Pana Y. taka dobra bo... etc... a ponieważ nie znam się na tym, nie miałbym kontrargumentów i summa summarum musiałbym przytaknąć... a tak straciłeś okazję do wyedukowania kolejnego laika i może przekonałbyś go żeby poświęcił więcej niż 1 sekundę na chłonięcie rysunków na poziomie 8letniego dziecka.
A tak tylko walisz w tę klawiaturę i nic z tego nie wynika...

miłego popołudnia!

Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #273 dnia: So, 14 Listopad 2020, 17:02:28 »
A wystarczyło wytłumaczyć, dlaczego kreska Pana X. jest taka i owaka etc. a Pana Y. taka dobra bo... etc... a ponieważ nie znam się na tym, nie miałbym kontrargumentów i summa summarum musiałbym przytaknąć...
Przed chwilą pisałeś, że doskonale się orientujesz w temacie autorów, jeszcze wcześniej, że miałeś na myśli tylko kilku, którzy ci nie podchodzą (jakoś nie raczyłeś ich wymienić), a jeszcze wcześniej, że chodziło ci ogólnie o wszystkich autorów współczesnych (po drodze wspomniałeś, że oprócz tych co robią superhero).
Ściemniasz szukając pretekstu, żeby mnie zwyzywać, czy po prostu towar ci wszedł za mocno?


brvk

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #274 dnia: So, 14 Listopad 2020, 17:06:39 »
@ krzychw75

Czyli że jednak nie poświęciłeś tej sekundy?

Sorry, ale po co wchodzisz do wątku o polskich komiksach pisać, że są narysowane na poziomie dziecka z podstawówki? Mogą Ci się nie podobać, ale po pierwsze - porównanie dałeś ośmieszające, ale oczekujesz oklasków, a po drugie - ty mógłbyś rzucić merytorycznym argumentem na poparcie swojego zdania.

Bo opinię wygłoszoną w takim stylu trudno traktować poważnie.

Kapral

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #275 dnia: So, 14 Listopad 2020, 17:18:52 »
1. Nie wchodzić do wątku o polskich komiksach.
2. Szczegółowo wytłumaczyć dlaczego się nie podobają.
3. Nie oczekiwać, że ktoś wyjaśni dlaczego powinny się podobać.

Aha...

Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #276 dnia: So, 14 Listopad 2020, 17:23:14 »
1. Nie wchodzić do wątku o polskich komiksach.

Ale to jest wątek o magazynie komiksowym, który przejął tytuł „Relax”, a nie wątek o polskich komiksach.

brvk

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #277 dnia: So, 14 Listopad 2020, 17:30:30 »
1. Nie wchodzić do wątku o polskich komiksach.
2. Szczegółowo wytłumaczyć dlaczego się nie podobają.
3. Nie oczekiwać, że ktoś wyjaśni dlaczego powinny się podobać.

Aha...

Serio? Czyli wejść, nakakać i wyjść zadowolonym, że się w wątku rozsmarowało "prawdę"?
Czyli można śmiało wyrażać tej jakości opinie w wątkach autorskich, a fani niech się tam bronią i tłumaczą, czemu ktoś tego czy innego lubi.

krzychw75

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #278 dnia: So, 14 Listopad 2020, 17:47:53 »
@ krzychw75

Czyli że jednak nie poświęciłeś tej sekundy?
czytaj proszę ze zrozumieniem, więcej niż 1 sekunda to nie znaczy 0, nieprawdaż?
A tak w ogóle to raz rozumiesz dosłownie, a raz się domyślasz co miałem na myśli? stosuj 1 kryterium bo się zakopiesz jak inny tu użytkownik.
Sorry, ale po co wchodzisz do wątku o polskich komiksach pisać, że są narysowane na poziomie dziecka z podstawówki? Mogą Ci się nie podobać, ale po pierwsze - porównanie dałeś ośmieszające, ale oczekujesz oklasków, a po drugie - ty mógłbyś rzucić merytorycznym argumentem na poparcie swojego zdania.

Bo opinię wygłoszoną w takim stylu trudno traktować poważnie.
po pierwsze, dlaczego ośmieszające, ktoś mógł z tego zrobić atut skoro są osoby, które to kupują i pieją na forach jakie to cuda.
Oczekiwałem albo czy jestem odosobniony w tym postrzeganiu, albo małej edukacji - doczekałem się tylko bluzgów.
I wcale nie muszę mieć merytorycznych argumentów, to jest opinia - wystarczy dla mnie, że rysunek wygląda podobnie jak ten zrobiony przez 8latka. Tyle widzę. I to jest wystarczający argument. Jak już tutaj pisałem merytoryczny/konstruktywny byłby, gdybym chciałbym Was przekonać do mojej opinii. A nie chcę.

Twoje odpowiedzi też nie traktuje poważnie. Zwłaszcza po porównaniu osoby, która ma inne zdanie odnośnie jak ma kolekcjonować komiksy, do snoba.

miłego wieczoru!
« Ostatnia zmiana: So, 14 Listopad 2020, 17:49:53 wysłana przez krzychw75 »

Offline bibliotekarz

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #279 dnia: So, 14 Listopad 2020, 17:51:59 »
Podsumowując:
Pisanie, że komiksy non-superhero to za mało rozrywka a za bardzo, tfu! fuj!, sztuka i autorzy rysują na poziomie dzieci - wolność słowa
Pisanie, że nie rysują na poziomie dzieci i nie jest to żaden nieprzyzwoicie niski poziom - ograniczanie wolności słowa
Ok. Super. Na razie.
Batman returns
his books to the library

Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #280 dnia: So, 14 Listopad 2020, 17:53:59 »
Oczekiwałem albo czy jestem odosobniony w tym postrzeganiu, albo małej edukacji - doczekałem się tylko bluzgów.
I wcale nie muszę mieć merytorycznych argumentów, to jest opinia - wystarczy dla mnie, że rysunek wygląda podobnie jak ten zrobiony przez 8latka. Tyle widzę.
O czy ty właściwie człowieku piszesz?
Jaki rysunek wygląda na zrobiony przez 8latka?
Do czego to się odnosi?
O których rysownikach piszesz?
Po co piszesz takie wyrwane z jakiegokolwiek kontekstu rzeczy?
Jaki masz w tym cel?

krzychw75

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #281 dnia: So, 14 Listopad 2020, 17:54:25 »
Ale to jest wątek o magazynie komiksowym, który przejął tytuł „Relax”, a nie wątek o polskich komiksach.
sorry Kapral, dostałeś rykoszetem  :o

krzychw75

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #282 dnia: So, 14 Listopad 2020, 17:55:04 »
Serio? Czyli wejść, nakakać i wyjść zadowolonym, że się w wątku rozsmarowało "prawdę"?
Czyli można śmiało wyrażać tej jakości opinie w wątkach autorskich, a fani niech się tam bronią i tłumaczą, czemu ktoś tego czy innego lubi.
i teraz Kapral, z drugiej rury!

krzychw75

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #283 dnia: So, 14 Listopad 2020, 17:58:00 »
Podsumowując:
Pisanie, że komiksy non-superhero to za mało rozrywka a za bardzo, tfu! fuj!, sztuka i autorzy rysują na poziomie dzieci - wolność słowa
Pisanie, że nie rysują na poziomie dzieci i nie jest to żaden nieprzyzwoicie niski poziom - ograniczanie wolności słowa
Ok. Super. Na razie.
A nie na odwrót?

Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #284 dnia: So, 14 Listopad 2020, 17:59:23 »
Potrafisz edytować post i skleić trzy posty w jeden?