Autor Wątek: Relax magazyn opowieści rysunkowych  (Przeczytany 269283 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #195 dnia: So, 07 Listopad 2020, 13:42:58 »
Szkoda że nie powiedział że to Szekak załatwił slipcase  ;)
Slipcase niby planowany od początku, a różne kolory grzbietu i krawędzi w Thorgalu t.3 to celowy zabieg.
Eheeem, ok, niech będzie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #196 dnia: So, 07 Listopad 2020, 14:06:37 »
Temat widzę gorący.
Pozwalam sobie zatem zaprosić na spotkanie z Krzysztofem Garulą i zachęcam do zadawania pytań.
Zajebista inicjatywa, szkoda, że nie zdążyłem na żywo :(
Możesz zdradzić kiedy narodziła się idea tego spotkania? Przedwczoraj?
Jakim cudem rozmawiacie bez masek? (Praktycznie wszystkie tego typu spotkania odbywają się w pełnym reżimie sanitarnym i przez łącze, tutaj ktoś przyjechał z Warszawy do Krakowa, żeby naruszyć obowiązujące przepisy?)
Jak już mówiłem, szkoda, że nie zdążyłem, może dopytałbym co z moimi oryginałami prac, od dwóch lat zero informacji i działań, a podobno Krzysztof bardzo dba o powierzone mu prace i ich ekspozycję :(

Offline Komediant

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #197 dnia: So, 07 Listopad 2020, 15:22:51 »
Ogólnie miło się słucha. :)

Jak dla mnie okropnie nudny wywiad, właściwie bez żadnych ciekawostek, trochu jak słuchanie akwizytora którego towar jest najlepsiejszy. Prowadzący też bez życia i wnikliwych pytań. Przemęczyłem 50 min i miałem dość.

Kapral

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #198 dnia: So, 07 Listopad 2020, 15:52:16 »
Ja bym zmienił tytuł magazynu z "Relax" na "Jak najbardziej".

Offline roble

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #199 dnia: So, 07 Listopad 2020, 15:55:14 »
Byłoby ciekawie gdyby został zapytany czy zna jakiegos Hansa z komikspeca..  :)

Online misiokles

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #200 dnia: So, 07 Listopad 2020, 16:49:19 »
Jak dla mnie okropnie nudny wywiad, właściwie bez żadnych ciekawostek, trochu jak słuchanie akwizytora którego towar jest najlepsiejszy. Prowadzący też bez życia i wnikliwych pytań. Przemęczyłem 50 min i miałem dość.

Gdyż to nie był wywiad dla zorientowanych w temacie komiksiarzy.

Offline freshmaker

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #201 dnia: So, 07 Listopad 2020, 17:48:08 »
nie słuchałem całości ale z tego co wyłapałem to ma być szczątkowa publicystyka niestety. mówili kto będzie redagował ten magazyn?

Offline keram2

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #202 dnia: So, 07 Listopad 2020, 17:51:35 »
nie słuchałem całości ale z tego co wyłapałem to ma być szczątkowa publicystyka niestety. mówili kto będzie redagował ten magazyn?

Też mnie to ciekawi.
Po za tym już raz pytałem o częstotliwość ukazywania (miesięcznik, kwartalnik, od czasu do czasu)?


Offline freshmaker

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #203 dnia: So, 07 Listopad 2020, 18:05:24 »
kwartalnik

Offline celtic

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #204 dnia: So, 07 Listopad 2020, 19:24:14 »
Jest info od kiedy ma wyjść ten kwartalnik?
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline freshmaker

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #205 dnia: So, 07 Listopad 2020, 19:25:25 »
ma wyjsc w grudniu


Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #207 dnia: So, 07 Listopad 2020, 19:29:20 »
ma wyjsc w grudniu
po południu ;)

A tak serio, naprawdę jestem ciekaw jak będzie wyglądała zawartość, utrzymanie cykliczności i oczywiście system dystrybucji.
Mam cichą nadzieję, że błędy na okładce zostaną poprawione przed wydrukowaniem, w wewnątrz nie będzie takich baboli.
No to czekamy do grudnia.

Offline Koalar

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #208 dnia: So, 07 Listopad 2020, 19:40:10 »
Mnie tam się wywiad podobał, trochę ciekawych rzeczy się dowiedziałem. Jeśli chodzi o prowadzenie, to mikrofon powinien być trzymany bliżej ust (teraz jest różnica w głośności wypowiedzi rozmawiających), trochę za szybko przerywane były wypowiedzi odpowiadającego i jakoś tak sporo było pytań finansowo-inwestycyjnych (ze strony biblioteki spodziewałbym się raczej tych o sztukę i kulturę), choć to nie jakiś wielki zarzut (całkiem interesujące kwestie). Zabrakło mi tego, czy nakład czarno-białego Thorgala przypadkiem nie spadnie.
Co do magazynu, to ten nakład parę tysięcy wydaje mi się mocno przestrzelony.
Jeśli w magazynie miałyby się ukazywać rzeczy, które mogłyby się ukazać normalnie w albumie, to czymś takim nie jestem zainteresowany (lubię czytać całość na raz). Tym bardziej dotyczy to jakichś nowości, które nawet nie wiadomo, czy zostaną dokończone (przerwanie wydawania czy rysowania). Jakieś krótsze rzeczy stanowiące zamkniętą całość - jak najbardziej tak. Publicystyka w dużej ilości nie interesuje mnie - takie rzeczy wystarczą na (wideo)blogach.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline freshmaker

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #209 dnia: So, 07 Listopad 2020, 19:42:17 »
systemowa jazda - mówiłem :)

to nagranie wg mnie było jednak skierowane do środowiska komiksowego. 116 odcinek a pierwszy który ja widziałem wiec nisza. nie było praktycznie żadnych nowych informacji poza tym co wałkowaliśmy na forum.