Autor Wątek: Relax magazyn opowieści rysunkowych  (Przeczytany 269139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online vision2001

Relax magazyn opowieści rysunkowych
« dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 20:18:54 »
nikt nie wspomniał ale polish comic zbiera chętnych do nowego magazynu komiksowego. czy to casus ekskluzywnego klubu świata komiksu?

Robią kolejny RELAX.



Cytuj
Przedstawiamy projekt jednej z dwóch okładek 32 numeru Magazynu Opowieści Rysunkowych "RELAX" ❗❗❗

Wielu z nas pamięta - a niektórym przypominamy, że Relax był jednym z najbardziej popularnych czasopism komiksowych w Polsce. Na jego łamach swoje prace publikowali Bogusław Polch, Grzegorz Rosiński (premiera komiksu Thorgal), Janusz Christa, Jerzy Wróblewski, Tadeusz Baranowski, Marek Szyszko, Szymon Kobyliński i wielu, wielu innych wspaniałych rysowników.
Ukazało się 31 numerów Relaxu i po niemal czterdziestu latach tytuł ten wraca do was kontynuując swoją wspaniałą misję - dostarczania najlepszych komiksów i doskonałej rozrywki.
W grudniu 2020 roku ukaże się 32 numer Relaxu a w nim wiele doskonałych historii z całego świata ❗
Więcej szczegółów już wkrótce a tymczasem zapraszamy na oficjalny Fanpage Relaxu (który wkrótce nabierze rumieńców):
https://www.facebook.com/RELAXmagazyn/

ukaszm84

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 20:21:12 »
Byłem sceptyczny po zapowiedziach magazynu, ale no, to ma szanse się udać, wszystko zależy od dalszych szczegółów.

Offline Jaxx

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 20:29:37 »
Nader ciekawa inicjatywa, istotnie ma szansę wypalić. Na pewno wezmę ten numer i może kilka kolejnych, tylko czy coś pisali o sposobie dystrybucji?

Offline misiokles

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 20:42:24 »
Napisali, że więcej szczegółów już wkrótce.

Offline JonasCrow

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 20:57:08 »
ciekawe, czy planują publikować w odcinkach te zagraniczne tytuły, które są wymienione na okładce, m.in. "Conan" i "Texas Jack" (to jest kontynuacja wydanego przez Scream "Sykesa")

Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 21:07:34 »
„Kieł- bus” na okładce, to co będzie w środku? :o
Na razie jestem bardzo sceptycznie nastawiony, mam wrażenie, że dostaniemy „odcinanie kuponów” (obym się mylił, ale po reaktywacji „Szpilek” mam złe przeczucia), niejasne prawa do tytułu, okładka stylizowana na oryginalną, ale bez poszanowania źródeł i do tego przesunięcie akcentu zawartości ze wskazaniem na zachodnie produkcje i z dodatkiem bardzo zachowawczych krajowych, jako kwiatka do kożucha.
Zobaczymy, na razie bardzo tak sobie.

Offline Szekak

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 21:50:41 »
W srodku bedzie imo nowy epizod szlurpa o blurpa baranowskiego, bo wiem ze tworzy.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 22:20:15 »
W srodku bedzie imo nowy epizod szlurpa o blurpa baranowskiego, bo wiem ze tworzy.

Będą też Cabała, Fijał, Kmiołek, Cichoń, Zabdyr, Bednarczyk... z całym szacunkiem dla nich, ale jakbym nie wiem jak się starał, to bardziej zachowawczego doboru autorów bym nie wymyślił.
Ale co ja tam wiem, nie znam się na robieniu komiksów, a co dopiero magazynów komiksowych.

Offline Hans

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 22:37:01 »
Będą też Cabała, Fijał, Kmiołek, Cichoń, Zabdyr, Bednarczyk... z całym szacunkiem dla nich, ale jakbym nie wiem jak się starał, to bardziej zachowawczego doboru autorów bym nie wymyślił.
Ale co ja tam wiem, nie znam się na robieniu komiksów, a co dopiero magazynów komiksowych.

Jak mnie zawsze rozluźnia takie narzekanie. Trzeba się było zgłosić a nie teraz marudzić w necie. Co za bzdury piszesz o zachowawczym doborze autorów, jak dla mnie osoby te bardzo dobrze rysują i doskonale nadają się do Relaxu. Ale nie , zaraz wejdzie Turek  i będzie szukał jakiś porąbanych ideologicznych teorii spiskowych.

Jaram się tym Relaxem. Z tego co widzę idą dobrze, tego Conana mam w wersji Fr i jest to piękny komiks, Texas Jack po planszach w necie wygląda kozak.

Trzymam kciuki.

Offline Kot Tip-Top

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #9 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 22:56:09 »
Będą też Cabała, Fijał, Kmiołek, Cichoń, Zabdyr, Bednarczyk... z całym szacunkiem dla nich, ale jakbym nie wiem jak się starał, to bardziej zachowawczego doboru autorów bym nie wymyślił.

Lepiej zachowawczy, niż tacy co się nie umieją zachować ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #10 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 23:10:01 »
...Texas Jack po planszach w necie wygląda kozak.

Texas Jack? To kontynuacja Sykes'a wydanego przez Scream Comics. Czekałem na to, ale nie sądziłem, że aby to przeczytać, będę musiał cofnąć się kilkadziesiąt lat wstecz, do czasów magazynów komiksowych i publikowanych w nich albumów w fragmentach  :'(

Kapral

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #11 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 23:12:18 »
Będą też Cabała, Fijał, Kmiołek, Cichoń, Zabdyr, Bednarczyk... z całym szacunkiem dla nich, ale jakbym nie wiem jak się starał, to bardziej zachowawczego doboru autorów bym nie wymyślił.

Fakt, nie ma Turka, znaczy zachowawczy na maksa.

Offline starcek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 23:23:07 »
Ciekawe jak zdobyli prawa do tytułu. Bardzo ciekawe.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline misiokles

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 23:25:01 »
Mnie z kolei to zupełnie nie interesuje, tak samo nie interesuje mnie jak Ongrys zdobywa prawa do kolejnych Żbików. Po prostu cieszę się z tytułu.

Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 23:25:56 »
Fakt, nie ma Turka, znaczy zachowawczy na maksa.

Nie zesraj się  ::)