Autor Wątek: Relax magazyn opowieści rysunkowych  (Przeczytany 271222 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline tuco

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1065 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 11:04:18 »
Komiks Andreasa w grudniowym numerze to będzie to:
https://m.bedetheque.com/serie-5216-BD-Derives-Andreas.html
To zbiór opowiadań czyli nie ma obawy, że jakaś historia ulegnie podzieleniu, a później z jakiegoś powodu nie będzie dokończona.
hm, wydawało mi się, że już o tym wcześniej spekulowaliśmy (sprawdziłem: tylko mi się wydawało, demencja!)
Prawdę mówiąc, byłem przekonany, że szorty z tego albumu (z tych albumów, jeśli kupili również kontynuację) będą się pojawiały w kolejnych numerach na zasadzie pojedynczych rodzynek w dużym cieście (jak wcześniej materiały Jodo z zeszytowych edycji MH z lat '00), a jednak skoro zapowiedzieli tytuł na okładce, wydaje się, że po prostu zaprezentują pierwszy album w 2 częściach, albo nawet wsadzą cały album do najbliższego numeru (co byłoby miłe, ale również budziłoby uśpioną teorię spisku, że to koniec Relaxu <-- trzymam kciuka, że jednak nie).

Offline Death

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1066 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 11:50:50 »
Pewnie będą dozować Andreasa, żeby fani kupowali każdy numer... Mam jednak nadzieję, że kupili inne fajne licencje na poziomie Valeriana. Bo na średniaczkach i zapychaczach daleko nie zajadą.

Online kv

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1067 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 16:25:13 »
Obawiam się, że to może się zakończyć na grudniowym, może jeszcze jednym numerem.

Wprawdzie wydawnictwo nie deklarowało zamknięcia magazynu, ale jeśli pojawiły się jakieś sprawy prawne to zazwyczaj owych nie załatwia się szybko.
Dla mnie szkoda, mogłem sobie poczytać to co zwykle nie kupiłbym w normalnych zakupach. Efektem tego był np. Lil i Put, który wylądował u mnie na półce.

No nic, zobaczymy jak to w ostateczności się potoczy. W najgorszym razie te 6 dyszek będzie wykorzystane na inne komiksy, których na dzień dzisiejszy nie brakuje.

Offline Leyek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1068 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 16:27:59 »
Cytuj
Przedstawiamy ostateczne projekty okładek nadchodzącego 36 numeru RELAXu. Tradycyjnie już przygotowaliśmy okładkę standardową i limitowaną.




Offline Szekak

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1069 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 17:24:21 »
Limitka wyjątkowo ładna.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Death

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1070 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 19:00:57 »

Grubo!

Offline PJP

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1071 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 19:05:23 »
Niezły zwrot akcji 8)

Offline Death

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1072 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 19:07:22 »
Biją się o tego Grzegorza Rosińskiego i wszystko co z nim związane jak Czarek Kucharski o Lewego. Tam gdzie kasa tam... :D
Ciekawe co z nowym Relaxem, bo już zamówiłem. :)

« Ostatnia zmiana: Nd, 12 Grudzień 2021, 19:10:53 wysłana przez Death »

Offline Szekak

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1073 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 19:13:44 »
Buehehehe, kocham komiksowo. <3 <3 <3
Piękno jest w oczach patrzącego.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1074 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 19:15:00 »

Offline Leyek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1075 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 19:20:47 »
Po polsku. Dwa cfaniaki robią biznes, a potem jeden próbuje drugiego wysiudać.

Pimpek

  • Gość
Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1076 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 19:38:02 »
Po polsku. Dwa cfaniaki robią biznes, a potem jeden próbuje drugiego wysiudać.

Piękne podsumowanie <3 Za chwilę drugi odcinek serialu - oświadczenie wydawnictwa Labrum :)

Online Midar

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1077 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 20:31:51 »
Buhahaha!  Przynajmniej mam pewność, że pismo napisał Garuła, tyle w nim niekonsekwencji i charakterystycznego „stylu”.
Mam nadzieję, że teraz głos zabierze Lechna i odkryje pozostałe powody „rozwodu”, rozchodzące się na razie „pocztą pantoflową”.
Swoją drogą, jak ich czytam, to obaj siebie warci. Szkoda tylko, że Mistrz Rosiński się nimi „uwalał”.
 
« Ostatnia zmiana: Nd, 12 Grudzień 2021, 20:45:24 wysłana przez Midar »

Offline Leyek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1078 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 20:44:22 »
Heh chciałem tu przekleić jeden komentarz z FB, ale widzę, że już z niewygodnych "czyszczą". Były tam pytania w stylu, że w piśmie powołują się na znak graficzny i niech wyjaśnią kto jest posiadaczem praw do samego magazynu.

Na to:
Cytuj
Moment, Lechna zabezpiecza swoje interesy, pokazuje klasę i nie wyciąga brudów, a tu nagle ktoś się obudził z ręką w nocniku?

poszedł atak i pytanie, który blog reprezentuje piszący, żeby ludzie się dowiedzieli, który fanpage dopuszcza przywłaszczanie nienależnych praw autorskich.

Żeby nie było jednak, że jest jednostronnie to jest też taki komentarz Maćka Kura:
Cytuj
Także odpowiadając na wszystkie pytania, które miałem od miesiąca czemu nie będzie Mnie (ani z tego co widzę nikogo z Polskich autorów) w kolejnym numerze magazynu Relax... odpowiedź brzmi : bulwersujące praktyki Pana Marcina Lechna.

Żadnego numeru tego Relaxu nie mam, a zabawy mi ta inicjatywa już dostarczyła co nie miara, w sumie wychodzi, że robią to dobrze, bo przecież właśnie o to chodzi w rozrywce ;)

Offline Death

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1079 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 20:54:52 »
No ja generalnie widzę to tak, że nawet jeśli moralnie będzie to bardziej po stronie Garuli, to prawnie Lechna rozwali go w pierwszej rundzie gdyby do takiej doszło.