Autor Wątek: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020  (Przeczytany 8780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mruk

Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #15 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 02:20:22 »
Czy mają jaja dokończyć Wielkiego Martwego po Sidecy skoro nikt inny się nie kwapi aby to zrobić w 2021?

Po co zadawać pytanie zawierające pewną tezę, skoro generalnie wszyscy wiedzą, że teza jest fałszywa?

Wiadomo, że co najmniej dwa polskie wydawnictwa już parę miesięcy temu złożyły ofertę Glenat że chcą dokończyć tą serię. Decyzja należy do Glenat, ale czas leci a tu werdyktu ani widu ani słychu...

Myślisz, że TK zna werdykt Glenat? A może sądzisz, że po otrzymaniu tego pytania 'pokaże jaja' i złoży trzecią ofertę, która przebije konkurencję na głowę?

Nie wiem, czy to ja jestem taki głupi, że nie widzę sensu w takim pytaniu, czy może pytanie jest niemądre?

JanT

  • Gość
Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #16 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 08:10:01 »
Śmieszą jeszcze pana żarty o blokowaniu czegoś przez Egmont? :)

Offline amsterdream

Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #17 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 08:36:16 »
Co z old DC? Dlaczego Egmont nie wydaje serii komiksowych DC z lat 90-tych (Knightfall, Batmany Alana Granta itp.)?
W sumie analogiczne pytanie dotyczące Marvela. Bo poza Daredevilem Millera to jak wydają komiksy z tego okresu to tylko one-shoty.

Offline Megatron

Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #18 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 09:02:45 »
Kiedy pojawi się ekskluzywny, turbosłowiański, oprawiony w płótno z peleryn krzyżackich integral Kajko i Kokosza?

Offline Gazza

Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #19 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 09:48:34 »
Co z tym IMMORTAL HULK? Ptaszki ćwierkają, a oficjalnie nic nie wiadomo...
Czy w linii Marvel Classic pojawi się np. HULK Petera Davida?

JanT

  • Gość
Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #20 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 10:01:17 »
Od dawna wiadomo że pytania o to czy wadacie to czy tamto nie będą zadawane. Chyba że o ten trzeci tom WW albo co dalej z Old Man Loga.

Immortal Hulk zapowiedzą dopiero w kwietniu/maju :)

Offline xanar

Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #21 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 10:25:17 »
Hulk Davida raczej nie do wydania u nas, teraz ma być trzeci omnibus w najbliższym preorderze a docelowo pięć.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #22 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 10:28:19 »
O proszę, nie trzeba nawet pytań do TK kierować.... ;)

Offline Castiglione

Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #23 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 11:41:02 »
Czy to prawda, że inne wydawnictwo chce wejść w kaczki?
Skąd takie info?

Offline Dracos

Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #24 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 11:46:40 »
Pół roku minęło a pytania mógłbym skopiować ale w zasadzie z Armadą coś tam TK powiedział Integral KiK zdaje się że jeśli w ogóle to na 50 lecie. Więc moje pytania:

Czy planujecie jakiś powrót do frankofonów wydanych już jakiś czas temu? Jak np. Cygan, Aquablue, a może w waszej sferze zainteresowań są jakieś tytuły które ukazały się tylko w "Fantasy Komiks" ?

Czy jesteście bardziej zainteresowani wchodzeniem w nowe serie jak green Class i OKP Dolores czy coś co można wydawać zbiorczo bo serie już są zakończone.

Offline SawiK

Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #25 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 12:01:53 »
Panie Tomaszu, właśnie wygasa licencja Dark Horse na Predatora! Batman vs Predator zasługują na piękne wydanie deluxe!!!

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #26 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 12:08:12 »
Może mam ciekawe pytanie. Czy jest jakaś szansa na wydanie Ultimate Avengers? Jeszcze tylko tej serii brakuje. :)

Online michał81

Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #27 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 12:18:47 »
Może mam ciekawe pytanie. Czy jest jakaś szansa na wydanie Ultimate Avengers? Jeszcze tylko tej serii brakuje. :)
Ultimates nie Ultimate Avengers to jest całkowicie inna seria. No chyba, że rzeczywiście chodzi ci o Ultimate Avengers.

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #28 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 12:22:41 »
Możliwe. Nie wiem jakby to było u nas. Mamy Ultimate Spider-Mana oraz teraz Ultimate X-Men . Tym tropem poszedłem. Ale może być i Ultimates Avengers. Może coś by się z nimi ukazało? :)

Offline JanJ

Odp: Pytania do Tomasza Kołodziejczaka - MFKiG 2020
« Odpowiedź #29 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 12:24:59 »
Czy obecny drugi Lockdown może mieć znaczący wpływ na tempo wydawnicze E.?