Autor Wątek: Szukam komiksu  (Przeczytany 45546 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #75 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 19:42:28 »

Offline glacaty

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #76 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 19:57:46 »
BINGO TO JEST TO DZIEKUJE BARDZO :)

Offline turucorp

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #77 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 20:18:28 »
Proszszsz... a teraz moderator będzie musiał przenieść ten wątek do właściwego tematu.

Offline PJP

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #78 dnia: Pt, 08 Styczeń 2021, 17:13:24 »
A pamiętacie Jacka i Placka?

Offline turucorp

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #79 dnia: Pt, 08 Styczeń 2021, 17:56:28 »
A pamiętacie Jacka i Placka?

Jeśli chodzi ci o adaptację animacji, to tak.
Ale od tego chyba jest już od dawna istniejący wątek?
O tutaj: https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/poszukuje-komiksu/60/
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Styczeń 2021, 17:58:09 wysłana przez turucorp »

Offline pellet

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #80 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 12:28:57 »
Witam serdecznie!!!
Od razu zaznaczam, że jestem nowy na tym forum, jeśli spamuję - przepraszam.
Bardzo proszę Was o pomoc.
Szukam pewnej pozycji, którą posiadałem w dzieciństwie. Naturalnie nie pamiętam tytułu ani autorów. Prawdopodobnie był to komiks lub książka (cienka), która na jednej stronie miała tekst, a na drugiej rysunek. Możliwe, że pisana była wierszem. Science-fiction, ale dla dzieci. Bohaterem był chłopiec - robocik lub kosmita o aparycji androida - szczupły, z dużą głową w kształcie kasku motocyklowego, a może nosił hełm. Cały był koloru stalowego, może był to kombinezon. Miał przyjaciela-zwierzątko, jakieś stworzonko podobne do żabki, całe zielone, troszkę jak mały kosmita, które wesoło podskakiwało "kręcąc się" przy chłopcu.
Całość chyba działa się w kosmosie, chyba na jakiejś stacji, gdzie ten chłopiec (robot? kosmita?) mieszkał z rodzicami.
Treści nie pamiętam, chyba jeszcze wtedy nie czytałem, tylko oglądałem obrazki.
Będę wdzięczny za pomoc w odnalezieniu, pozdrawiam wszystkich!!!

Online keram2

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #81 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 13:49:29 »
Gdybyś podał czy było to 20 czy 30 lat temu, to ludziom łatwiej byłoby szukać w pamięci.

Offline pellet

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #82 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 14:04:32 »
25 - to będą wczesne lata 90-te, przy czym książka może być starsza, nie wiem, czy była wtedy nowa.

Offline wilk

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #83 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 16:45:21 »
Witam serdecznie!!!
Od razu zaznaczam, że jestem nowy na tym forum, jeśli spamuję - przepraszam.
Bardzo proszę Was o pomoc.
Szukam pewnej pozycji, którą posiadałem w dzieciństwie. Naturalnie nie pamiętam tytułu ani autorów. Prawdopodobnie był to komiks lub książka (cienka), która na jednej stronie miała tekst, a na drugiej rysunek. Możliwe, że pisana była wierszem. Science-fiction, ale dla dzieci. Bohaterem był chłopiec - robocik lub kosmita o aparycji androida - szczupły, z dużą głową w kształcie kasku motocyklowego, a może nosił hełm. Cały był koloru stalowego, może był to kombinezon. Miał przyjaciela-zwierzątko, jakieś stworzonko podobne do żabki, całe zielone, troszkę jak mały kosmita, które wesoło podskakiwało "kręcąc się" przy chłopcu.
Całość chyba działa się w kosmosie, chyba na jakiejś stacji, gdzie ten chłopiec (robot? kosmita?) mieszkał z rodzicami.
Treści nie pamiętam, chyba jeszcze wtedy nie czytałem, tylko oglądałem obrazki.
Będę wdzięczny za pomoc w odnalezieniu, pozdrawiam wszystkich!!!
Strzelam bo nie czytałem - coś Skrzydlewskiego? Wyprawa na Ziemię albo Kosmiczny detektyw?

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #84 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 17:03:50 »
O Cyfraczku Szperaczku

Offline pellet

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #85 dnia: Cz, 14 Styczeń 2021, 08:26:16 »
Dokładnie - "O Cyfraczku Szperaczku". Sam tytuł już mi przypomniał, że to właśnie to.
Bardzo dziękuję Tobie, użytkownikowi wilk, który podsunął dwa ciekawe tytuły oraz każdemu, kto zainteresował się pytaniem.
Pozdrawiam!!!

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #86 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 12:09:00 »
Pamiętam z dzieciństwa w latach 90 widziałem komiks o Batmanie, możliwe że wydanie TMsemic. Napewno miekka okladka, zeszytowa. Pamiętam, jedną stronę ktora dosyć mocno mnie zaszokowała. Batman walczył i uderzał za pomocą przedramion (lub rękawicami) miał tam wystające kolce. Trafił nimi przeciwnika po twarzy, poleciała krew. Wspomnienie jest bardzo mgliste, być może to nie był Batman tylko Spawn. Kojarzycie co to mogło być? Wiecie, sentyment....

Offline Sebo

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #87 dnia: Śr, 07 Kwiecień 2021, 14:32:14 »
Myślę że to był raczej spawn. Jedyny motyw gdzie Batman okłada kogoś kolcami z tego co kojarze to Batman Hush, gdzie okładał Supermana kryptonitowym kastetem ( z tym że to było w filmie animowanym bo w komiksie miał chyba ubrany tylko pierścień).

Offline KeyserSoze

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #88 dnia: Śr, 07 Kwiecień 2021, 14:41:23 »
Knightfall?
« Ostatnia zmiana: Śr, 07 Kwiecień 2021, 14:51:51 wysłana przez KeyserSoze »

sum41

  • Gość
Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #89 dnia: Śr, 07 Kwiecień 2021, 15:56:20 »
Komornik vs Batman