Autor Wątek: Szukam komiksu  (Przeczytany 46324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Megatron

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #120 dnia: Nd, 17 Październik 2021, 19:25:29 »
Dzięki. Jeśli TK, lub inny wydawca to czyta, chętnie bym kupił nowe wydanie  ;D

Offline Hombre

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #121 dnia: Pn, 22 Listopad 2021, 14:39:15 »
Cześć

Ponoć w necie wszystko można znaleźć :) Korzystając z grupy chciałem zapytać czy
ktoś wie gdzie mogę dostać w necie komiks Hombre Jose Ortiza i Antonio Seguira Integral wydanie w kolorze? Szukałem ale nigdzie nie mogę znaleźć. Język nie ma znaczenia. Chodzi o rysunki. Chyba, że ktoś chce sprzedać. Dobrze płacę.

Pozdrawiam Mirek

Offline raj666

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #122 dnia: Pn, 22 Listopad 2021, 18:35:26 »
https://www.ibs.it/hombre-integrale-libro-antonio-segura-jose-ortiz/e/9788891226020
włoskie wydanie
w tej chwili 50 euro plus jakies 13euro wysyłka
pakuja srednio ale zazwyczaj wszystko dochodzi w dobrym stanie
otatnio sporo sie czeka na wyslanie paczki ale jak juz wyjdzie to trwa to 2-4 dni
wysylaja DHL

Offline Chmurny

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #123 dnia: Pn, 22 Listopad 2021, 18:52:09 »
Tu możesz też zamówić (to pewnie to samo wydanie, o którym napisał raj666):
https://www.libristo.pl/ksiazka/hombre-l-integrale.html

Od czasu do czasu kupuję coś w Libristo, dotychczas bez problemów.

Offline Hombre

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #124 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 17:23:22 »
Wielkie dzięki za radę ale jest tylko jedno małe Ale :)Z tego o widzę jest to wydanie w miękkiej okładce ale ja mam takie zboczenie że integral ponad 500 stron chciałbym w twardej :(  Nie wiem ja Wy ale przy tego typu wydaniach dla mnie to podstawa. Spróbuje jeszcze napisać na Atom comics w dziale zamówienia specjalne może oni cos znajdą. A ja już myślałem że znalazłem ten tytuł :(

A tak na marginesie  korzystał ktoś ze schowka na gildii? Zawsze kupowałem z opcja dodaj do koszyka i tyle. A teraz wyszła Saria okładka limitowana i czekam na magazyn KKK 26 Antologia i coś jeszcze na raz z przesyłką za 300zł. Dodałem Sarie do schowka i się zastanawiam jak długo ona może tam siedzieć? Czy jest jakis czas np. tydzień? Korzystał ktos z tej funkcji? Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za wyszukanie tego Hombre. Pieprz…… soft cover :(

Offline misiokles

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #125 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 18:00:27 »
Dopóki nie usuniesz pozycji ze schowka.

Offline Hombre

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #126 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 18:00:58 »
dzięki  :) :)

Offline Hombre

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #127 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 18:18:07 »
Znalazłem Hombre na amazonie.pl Twarda oprawa  :) :) :) :) :)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #128 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 18:28:44 »
Dopóki nie usuniesz pozycji ze schowka.

No tak, pozycja może siedzieć w schowku w nieskończoność, ale jak tytuł się wyprzeda to schowek tego nie zablokuje, kupić nie będzie można, a nie wiem czy nie o to chodziło przedmówcy.

Offline Hombre

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #129 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 18:41:13 »
Dokładnie. Mam okładkę limitowaną i wolałbym ja dorzucić do reszty zamówienia ale z tego co widzę mogę się nie doczekać i się wyprzeda. Teraz już wiem o co chodzi. Jak na czymś zależy to trzeba kupić i już  :) Nie ma co czekać.

Offline Interloper

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #130 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 19:48:10 »
Można dodać do koszyka i nie trzeba kupować od razu. Sam tak robię. Koszyk nie czyści się albo czyści się po bardzo długim czasie (kiedyś miałem chyba dwa miesiące coś w koszyku, bo byłem na wyjeździe i nie za bardzo miałem głowę, żeby zaglądać do sklepu Gildii).

Offline tB

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #131 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 20:03:17 »
Jak chcesz sobie zarezerwować w Gildii, to robisz zamowienie i płatność przelewem, a w komentarzu możesz napisać, że to rezerwacja i będziesz domawiał.
Potem albo piszesz maile z prośbą o dodanie do zamówienia, albo kolejne zamowienie z odbiorem własnym i prośba o scalenie i anulowanie kosztu wysyłki.
Na płatność masz kilka tygodni (min. 4, ale coś kojarzę, że może być 6, sprawdź w regulaminie).
Tak skonstruowane zamówienia możesz dalej modyfikować przez kontakt z BOK.

Offline raj666

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #132 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 20:25:17 »
Znalazłem Hombre na amazonie.pl Twarda oprawa  :) :) :) :) :)
Jeżeli to to włoskie wydanie to niezależnie od tego co piszą na amazonie.pl to będzie taka półtwarda okładka
 włosi sporo tak wydają, jakaś sztywna tektura ale taka gnąca się , ani to twarde ani miękkie
ktoś może powie jak to sie fachowo nazywa

Online Alexandrus888

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #133 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 20:26:29 »
Chodzi ci o "oprawę zintegrowaną"?

Offline raj666

Odp: Szukam komiksu
« Odpowiedź #134 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 20:30:45 »
Pewnie tak to sie nazywa. We włoskich komiksach nigdy nie podają podstawowych danych, typ okładki, wymiary, format. ciągle coś mnie zaskakuje jak tam zamawiam. Ale patrząc że to wydanie jest przedstawiane raz jako twardookłądkowe a raz jako miękkookładkowe to zakładam że ma okładkę "zintegrowaną". Ale ręki sobie nie dam uciąć.