Autor Wątek: PolishComicArt.pl  (Przeczytany 93759 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Zwirek

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #555 dnia: Śr, 01 Marzec 2023, 19:03:08 »
Serio jest kalendarz z 500 zł? To znaczy, widzę na stronie, że jest, ale nie wierzę. I kto go będzie wieszał na ścianie i używał jako kalendarza? Ja rozumiem, gdyby w tej cenie był print rozmiaru A2 na super papierze z autografem Rosińskiego, to wtedy tak. Ale kalendarz to rzeczy użytkowa.

Online Alexandrus888

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #556 dnia: Śr, 01 Marzec 2023, 19:15:22 »
Death, nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że nie tylko byś nie został wybrany, a wręcz skasowany z komiksowa. Przynajmniej z tej bardziej fanatycznej części. A przecież ktoś musi być naszym kretem w PCA XD

Offline Spiff

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #557 dnia: Śr, 01 Marzec 2023, 19:32:44 »
Serio jest kalendarz z 500 zł? To znaczy, widzę na stronie, że jest, ale nie wierzę. (...) Ale kalendarz to rzeczy użytkowa.
Taniocha.
kalendarze "Pirelli" chodzą po 6-7 tyś. zł.
droższe też są.
:)
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Offline Death

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #558 dnia: Śr, 01 Marzec 2023, 20:22:41 »
Death, nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że nie tylko byś nie został wybrany, a wręcz skasowany z komiksowa. Przynajmniej z tej bardziej fanatycznej części. A przecież ktoś musi być naszym kretem w PCA XD
Ja tam się w politykę i obozy nie bawię. Jestem skromnym czytelnikiem. Podoba mi się jakiś komiks, to kupuję, nie obrażam się na wydawnictwa. :)

Offline turucorp

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #559 dnia: Śr, 01 Marzec 2023, 22:48:46 »
Ja tam się w politykę i obozy nie bawię. Jestem skromnym czytelnikiem. Podoba mi się jakiś komiks, to kupuję, nie obrażam się na wydawnictwa. :)

„Co każdy świadomy nabywca powinien wiedzieć? - edukacja konsumencka.” ;)
BTW ciekawe, czy pojawią się w przestrzeni publicznej jakieś echa z w sprawie „Gry o Relax”? Pierwsze posiedzenie sądu już podobno się odbyło. Emocje jak na rybach. XD

Offline Midar

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #560 dnia: Śr, 01 Marzec 2023, 23:39:45 »
Z FB:
"Z okazji premiery albumu Legendy Polskie,  w naszej Galerii odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Rosińskim.
Ponieważ nie dysponujemy odpowiednią ilością miejsca, spotkanie będzie miało formę zamkniętą. O zaproszeniach zadecyduje losowanie. Wystarczy napisać w w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty miałbyś wziać w nim udział. Spośród wszystkich odpowiedzi wylosujemy 30 osób, które będą naszymi gośćmi.
Spotkanie zaplanowane jest na 03.03.20223 na godzinę 19:00 w Galerii Polishcomicart.pl w Centrum Praskie Koneser
Wylosowane osoby zostaną poinformowane jutro (02.03) do godziny 20:00
Informujemy, że podczas spotkania nie będzie sesji dedykacji, a autografy możliwe będą tylko za zgodą naszego gościa."

Na 23:30 tylko 35 komentarzy, z czego niektórzy piszą, że nie mogą w tym terminie. Prawie wszyscy pretorianie się dostaną. Gdyby takie spotkanie ogłosiło Centrum Komiksu, trzeba by losować pewnie z dwustu chętnych.

Online Leyek

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #561 dnia: Cz, 02 Marzec 2023, 01:16:13 »

Offline JanJ

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #562 dnia: Cz, 02 Marzec 2023, 07:32:44 »
Muszę przyznać że chyba najładniejsza okładka ze wszystkich.

Offline Arne

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #563 dnia: Cz, 02 Marzec 2023, 07:41:25 »
Zakup wstydu.
Na 23:30 tylko 35 komentarzy, z czego niektórzy piszą, że nie mogą w tym terminie. Prawie wszyscy pretorianie się dostaną. Gdyby takie spotkanie ogłosiło Centrum Komiksu, trzeba by losować pewnie z dwustu chętnych.
Bo pewnie tylko 35 osób obserwujących zostało niepoblokowanych😁

Offline Midar

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #564 dnia: Cz, 02 Marzec 2023, 09:34:33 »
Jest już oficjalne info.

Cytuj
Dotarły już do Was albumy V tomu? Napiszcie swoje wrażenia 🥰
Prawie wszystkie rezerwacje zostały już rozesłane. Jutro i pojutrze albumy powinny dotrzeć także do naszych dystrubutorów.
Dziękujemy bardzo za zaufanie i wspieranie naszych projektów.
W pierwszej kolejności albumy wysyłane są do osób, które wyraziły chęć kontynuacji serii. Ze względu na duże zainteresowanie, storzyliśmy listę rezerwową,na którą można zapisaćsiępod adresem:
gallery@polishcomicart.pl
Po wysłaniu albumów do osób z listy rezerwowej, ostatnie sztuki zostaną wstawione do normalnej sprzedaży na naszej stronie.

Offline JanJ

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #565 dnia: Cz, 02 Marzec 2023, 12:13:47 »
Generalnie plus za to, że nie wstawiają miliona newsów przed premierą jak wcześniej, że zaraz będzie itd., po czym łapią opóźnienie i przepraszają, ale informują jak już faktycznie wypuścili. Tym razem zgodnie z deklarowanym wcześniej terminem.

Offline Spiff

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #566 dnia: Cz, 02 Marzec 2023, 12:25:24 »
Zakup wstydu.
"(...)I Ja ciebie nie potępiam. - Idź, a od tej chwili już nie grzesz! "- J 8,1-11
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Offline Death

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #567 dnia: Cz, 02 Marzec 2023, 12:28:50 »
Zakup wstydu.
Dla mrocznego Piętna wygnańców, Thorgala jadącego konno przez ukraińskie stepy w Słonecznym mieczu, Kriss łuczniczkę w śniegu na pomoście w 4K mogę zostać potępiony i skazany na kocioł u Lucyfera. :D

Offline Midar

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #568 dnia: Cz, 02 Marzec 2023, 14:20:39 »
Cytuj
Dotarły już do Was albumy V tomu? Napiszcie swoje wrażenia 🥰

Z pamiętnika onanisty (komentarz do posta):

Cytuj
Dotarł i czeka na odpowiedni czas i oprawę do otwarcia. To nie są kolejne przygody któregoś z Supermajciarzy tylko Thorgal. Tu musi być co najmniej godzina w zamkniętym i wyciszonym pomieszczeniu (dzieci na drugim końcu domu z włączoną bajką lub wywiezione do babci a telefon z włączoną apką ZenMode na godzinę). I to tylko żeby tylko obejrzeć sam sposób wydania, porównać z poprzednimi częściami i przeczytać Strażniczkę. Do tego szklaneczka czegoś mocniejszego z lodem. A jak się uda wygonić całą rodzinę na jakieś zakupy to jeszcze w kozie ogień odpalić i w fotelu nogi wyciągnąć

ukaszm84

  • Gość
Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #569 dnia: Cz, 02 Marzec 2023, 14:22:39 »
Jak ten ogień w kozie odpali to jeszcze mu się to arcydzieło spali przy szklaneczce czegoś mocniejszego i dopiero będzie problem.