Autor Wątek: PolishComicArt.pl  (Przeczytany 93876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donT

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #150 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 13:59:43 »
Jak można w ogóle nie dostrzegać takich pereł💎🤔. Trzeba być albo zaślepionym, zazdrosnym, zawistynym lub po prostu nie mieć pieniędzy i psuć innym radość z posiadania wyjątkowych rzeczy.

To bankowo Garula. Nikt normalny w taki sposob nie pisze.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

ukaszm84

  • Gość
Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #151 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 14:07:31 »
Sztukę Naszego Mistrza

Offline Teli

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #152 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 14:17:37 »
Gdzie można nabyć legitymację członka Rodziny Polish Comic Art?
Czy z legitymacją dostanę książeczkę z blankietami pocztowymi dzięki którym będę mógł przelewać całą swoją wypłatę na konto PCA celem wsparcia Sztuki Naszego Mistrza?
Czy przy okazji MFKiG jest planowany zlot RPCA?

(...)

Kurza morda... co za żenada.


Offline Death

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #153 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 14:22:34 »
Ja dobrze zrozumiałem? W środku albumu będą zarówno na nowo pokolorowane krótkie historie jak i w wersji czarno -białej?

Offline Takesh

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #154 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 14:36:46 »
@Death

Tak naprawdę to poza marszandem nikt tego nie wie. Prawdopodobnie są pokolorowane, a za ekstra kasę zrobią Ci ksero czarno-białe na osobnych kartkach.

Offline Death

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #155 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 15:01:25 »

Hmm...

Pimpek

  • Gość
Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #156 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 15:39:59 »
Trzeba by policzyć ile zajmują objętościowo 3 legendy i 4 szorty z Relaxów. Bardzo możliwe, że nie będzie z tego 186 stron i faktycznie te szorty będą dodatkowo zdublowane w czerni i bieli.
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Lipiec 2022, 15:43:36 wysłana przez Pimpek »

Offline Itachi

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #157 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 16:45:44 »
Gdzie można nabyć legitymację członka Rodziny Polish Comic Art?
Czy z legitymacją dostanę książeczkę z blankietami pocztowymi dzięki którym będę mógł przelewać całą swoją wypłatę na konto PCA celem wsparcia Sztuki Naszego Mistrza?
Czy przy okazji MFKiG jest planowany zlot RPCA?

Teli, nie pitol że nie masz jeszcze członkowskiej złotej karty?  :o

Ja dostałem od razu jak tylko potwierdziłem u notariusza że moją chałupę przejmie PCA !

Podobno na emefce będą częstować kanapkami z masłem orzechowym, specjalną pieczątką i dyplomem Witaj w gronie fanów marszanda.

Offline Piterrini

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #158 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 17:14:57 »
Patrzę kątem oka od jakiegoś czasu co się tam dzieje, Relaxy, g-burze na Facebooku (wraz z jakimiś próbami "anonimowego" oczerniania w środowisku) a teraz z tą akcją Kickstarterową...

Aż tak się nie znam - Libertago to są Rosińscy, PCA współpracuje z Rosińskimi a to (Polskie Legendy itp.) wydają pod własnym szyldem, to po prostu nie pasuje do linii Libertago czy coś się pozmieniało we współpracy?

W ogóle to znając praktyki PCA ten wątek może się w którymś momencie im nie spodobać, no ale póki co widzę że jedyne miejsce gdzie można pisać bez cenzury (wczoraj skomentowałem post w żaden sposób nie krytykujący PCA, a mimo tego szybko zniknął, chyba duże grupy na fb prewencyjnie unikają g-burz [?], no ale to nie tłumaczy że post reklamowy pana G. wisi ładnie niekomentowany...).

W każdym razie to co pisaliście wyżej - docelowi klienci PCA to zdecydowanie nie tacy "szarzy" komiksiarze co siedzą na forum czy co miesiąc wyczekują Egmontowych zapowiedzi, może nie trzeba działalności PCA łączyć bezpośrednio z rynkiem komiksowym?

Offline Eyeless

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #159 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 21:32:06 »


Niestety nie wszyscy mają w sobie ten pierwiastek."

Normalnie jak mogłeś ... tak bez pierwiastka ... komentować publicznie
ŻENUA :D

Offline stab

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #160 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 21:35:25 »
My tu gadu gadu, a tymczasem 9 pakietów po 4k już sprzedanych  ;D

Pimpek

  • Gość
Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #161 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 22:54:02 »
To jest fenomen  :o

Offline Teli

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #162 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 23:19:02 »
Ja tam się w sumie nie dziwię.

Osobiście znam kilku ludzi nie mających z komiksem nic wspólnego ale mających sentyment z dzieciństwa i przeświadczenie że komiks skończył się na Thorgalu (tudzież Semicach). Znajomi owi są w stanie wyłożyć kasę i to nie małą aby potem móc sobie dodać +50 do lansu i glansu bo mają rysunek Rosińskiego w zbiorach :) Ot takie gwiazdorzenie. Oczywiście innych komiksów próżno szukać na półkach ale Rosiński jest... no może jeszcze KiK się znajdzie.
Tacy sentymentalni, niedzielni mecenasi sztuki komiksowej.

Ciekawostką jest że te moje znajome ludziki stukają się w czoło na siedzenie po nocach w kolejkach i zbieranie wrysów w warunkach konwentowych. Ale jak widzi taki wrys GR to aż mlaska, jednak na nocne czuwanie do towarzystwa nie pójdzie bo kto to widział tak noc bez sensu zarywać. Lepiej kupić i mieć.

Może lepiej że takiego nie zabrałem ze sobą? Jeszcze byśmy zjedli po północy i popili browarem jakby pizzy zabrakło.

sum41

  • Gość
Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #163 dnia: Cz, 28 Lipiec 2022, 09:47:45 »
My tu gadu gadu, a tymczasem 9 pakietów po 4k już sprzedanych  ;D

Niezle jak na rysunki/buchomazy 15 minutowe :)

Za takie kwoty i przy takiej malej ilosci mogl troche nad tym posiedziec dluzej.

Bender

  • Gość
Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #164 dnia: Cz, 28 Lipiec 2022, 10:29:08 »
Zapewniam Cię, że każdy z tych rysunków powstał w mniej niż 5 minut. A jako osoba która ołówek miałą w ręku obstawiam, że w ok 2 minut.    8)