Autor Wątek: PolishComicArt.pl  (Przeczytany 95383 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #60 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 20:17:53 »
Grzegorz Rosiński niewątpliwie jest złotym rogiem. Oj, żeby kiedyś nie trzeba było cytować tutaj Wyspiańskiego.

Offline starcek

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #61 dnia: So, 23 Lipiec 2022, 14:56:47 »
Marszand po raz kolejny pokazał, że mu słoma z butów wyłazi garściami.

Dziś i jutro odbywa się w  Koneserze w Warszawie curiozum nazwane "Praskimi Spotkania Komiksowymi". Jeszcze do wczoraj zapowiadano na stronie Konesera i FB giełdę, stoiska wydawców, spotkania z autorami - bez żadnych szczegółów o jakich to autorów, czy wydawców chodzi.

A dzisiaj na FB.. magicznie mamy już tylko odpowiedź pod specjalnie wyedytowanym postem sprzed kilku dni, że "zaplanowana jest głównie giełda", no i zdjęcie stoiska jednego wydawcy (zgadnijcie którego). Ministerstwo Prawdy w pełnym rozkwicie. "A to co, było, a nie jest, nie liczy się w rejestr." :-D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Arne

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #62 dnia: Pn, 25 Lipiec 2022, 17:55:41 »
Kiedy wybuchła afera "Relaxgate" i pan GK zaczął temu drugiemu panu zarzucać różne rzeczy na Facebooku, skomentowałem w którymś momencie, że sam obiecał (w lutym czy w marcu, nie pamiętam dokładnie) subskrybentom "Borgii" kalendarz-widmo"😉, a innym zarzuca niewywiązywanie się z umów.
W niedługim czasie po opublikowaniu mojego komentarza (miał on miejsce na pewno w pierwszej połowie grudnia) otrzymałem w dniu 13.12.2021 r. w odpowiedzi od pana GK "wiadomość prywatną" o następującej treści:
"Dzień dobry. Brak kalendarza wynika z przyczyn związanych z Covidem. Drukowanie go w miesiącu sierpniu nie miało już sensu. Szykujemy małą niespodziankę dla wszystkich osób, które zakupiły album "Borgia". Poinformujemy o tym wkrótce. Pozdrawiamy serdecznie."

Nauczony doświadczeniem podszedłem do tej informacji sceptycznie, zgodnie z zasadą: "pozywiom - uwidzim" ( tym bardziej, że deklaracja nie została upubliczniona na oficjalnym profilu galerii, ale w wiadomości prywatnej - zapewne chodziło o to, abym zaprzestał w niewygodnym dla Pana GK momencie wytykać mu "moralności Kalego"😁.).
Jak widać, 7 miesięcy później, rzeczonej "niespodzianki" ani śladu. Chyba, że tą niespodzianką miała być " figa z makiem"😉
Ale dla osób choć pobieżnie śledzących poczynania Pana GK, to w sumie żadna niespodzianka😀

Chyba rzeczony Pan liczy na to, że Covid w końcu wybije wszystkich subskrybentów Borgii, czekających na "kalendarz-widmo" i sprawa się sama rozwiąże. Albo, że umrą ze starości 😁
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Lipiec 2022, 18:00:20 wysłana przez Arne »

ukaszm84

  • Gość
Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #63 dnia: Pn, 25 Lipiec 2022, 18:14:47 »
Kiedy wybuchła afera "Relaxgate" i pan GK zaczął temu drugiemu panu zarzucać różne rzeczy na Facebooku, skomentowałem w którymś momencie, że sam obiecał (w lutym czy w marcu, nie pamiętam dokładnie) subskrybentom "Borgii" kalendarz-widmo"😉, a innym zarzuca niewywiązywanie się z umów.
W niedługim czasie po opublikowaniu mojego komentarza (miał on miejsce na pewno w pierwszej połowie grudnia) otrzymałem w dniu 13.12.2021 r. w odpowiedzi od pana GK "wiadomość prywatną" o następującej treści:
"Dzień dobry. Brak kalendarza wynika z przyczyn związanych z Covidem. Drukowanie go w miesiącu sierpniu nie miało już sensu. Szykujemy małą niespodziankę dla wszystkich osób, które zakupiły album "Borgia". Poinformujemy o tym wkrótce. Pozdrawiamy serdecznie."

Nauczony doświadczeniem podszedłem do tej informacji sceptycznie, zgodnie z zasadą: "pozywiom - uwidzim" ( tym bardziej, że deklaracja nie została upubliczniona na oficjalnym profilu galerii, ale w wiadomości prywatnej - zapewne chodziło o to, abym zaprzestał w niewygodnym dla Pana GK momencie wytykać mu "moralności Kalego"😁.).
Jak widać, 7 miesięcy później, rzeczonej "niespodzianki" ani śladu. Chyba, że tą niespodzianką miała być " figa z makiem"😉
Ale dla osób choć pobieżnie śledzących poczynania Pana GK, to w sumie żadna niespodzianka😀

Chyba rzeczony Pan liczy na to, że Covid w końcu wybije wszystkich subskrybentów Borgii, czekających na "kalendarz-widmo" i sprawa się sama rozwiąże. Albo, że umrą ze starości 😁

W ramach tej niespodzianki każdy kto kupił Borgię będzie mógł sobie kupić również Legendy polskie.

Offline Arne

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #64 dnia: Pn, 25 Lipiec 2022, 18:19:26 »
Mam nadzieję, że Legendy Polskie również spadną z palety, bo inaczej będą mi odstawać od kolekcji😁

Offline Nephilim

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #65 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 12:50:38 »
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Lipiec 2022, 12:53:41 wysłana przez Nephilim »

ukaszm84

  • Gość
Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #66 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 12:58:26 »
O kurde, jaka gówniana okładka  ::)

Online misiokles

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #67 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 13:00:00 »
Gdzie ta zapowiadana cena 129 zł w przedsprzedaży?

Offline Nephilim

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #68 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 13:02:29 »
O kurde, jaka gówniana okładka  ::)
Pan Grzegorz chyba przerzucił się na tablet ;)

Zastanawia mnie, po co na wydrukach okładek z podpisem to cepeliowe logo PCA.pl?  :'(

Offline adamarluk

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #69 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 13:03:14 »
A jaki format, ile stron? Nie znalazłem tych informacji.

Online Takesh

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #70 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 13:18:54 »
A jaki format, ile stron? Nie znalazłem tych informacji.

Właśnie szukam i nic nie mogę znaleźć. Szukam też informacji co do dokładnej zawartości, dodatków, bo miały być w języku oryginalnym, przykładowych plansze itp. Wiecie, te nieistotne informacje które każdy szanowany Wydawcą podaje o swoich pozycjach.

Na filmiku jest kilka przykładowych stron i ciężko mi ocenić te nowe kolory.

Ktoś ma coś więcej?

Jak na razie nie kupiłem od nich niczego, a to wydanie jakoś nie chce wskoczyć do mojego koszyka. Zbyt wiele niewiadomych, wysoka cena, postawa marszanda itd. Ale ciekawy jestem samego wydania. Bo gdybym zapomnial o ekscesach właściciela, to i tak uważam, że jakość nie przystaje do zawyżonej ceny. W mojej skromnej opinii oczywiście.

Offline Teli

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #71 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 13:37:09 »
Przedostatnie zdjęcie w panelu bezcenne.

Jeśli coś miało mnie ostatecznie zniechęcić do kupna tego wydawnictwa to właśnie widok marszanda. Gapi się na GR jak "chytra baba z Radomia". Pewnie przelicza każdy centymetr kwadratowy mistrza na złotówy. Po co to zdjęcie? Dla podłechtania ego? Już lepiej było wstawić to zdjęcie z FB jak GR machał te podpisy na printach. Ech...

 Pomijając osobiste animozje uderza mnie ilość podanych informacji na temat samego wydania. Format, papier, gramatury, cholera nawet planowanej ilości stron - brak. Jak na "profesjonalnego wydawcę" to na prawdę spoko, zwłaszcza że już wszystko mają przygotowane. Tyko "wio" i do druku.
Już więcej Egmont daje parametrów technicznych w swoich zapowiedziach niż oni tutaj.
No istny kot w worku.

Pominę już cenę  Aaricii-Wandy... GR jest wielkim artystą ale czy cena jest adekwatna do jakości prac w stylu wrysów z MFKiG to już kwestia indywidualna. Fakt że przy tej cenie to te pamiętne 400 za wrys na stoisku to rzeczywiście była cena promocyjna.

Pewnie akcja wypali, bo mimo wszystko wiem że wiele osób pojedzie na sentymencie.

Ja postoję i popatrzę. Zbrzydło mi już to ekskluzywne wydawanie komiksów po polsku.
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Lipiec 2022, 13:38:42 wysłana przez Teli »

Offline starcek

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #72 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 13:45:13 »
A jaki format, ile stron? Nie znalazłem tych informacji.
A4, 186 stron - to wszystko, co podano. Na bogato.

Najbardziej rozbroiła mnie informacja z FB - nieważne jaki pakiet kupisz, ZAWSZE należy się 16 zł za przesyłkę.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Nephilim

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #73 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 13:50:42 »
A4, 186 stron - to wszystko, co podano. Na bogato.

Najbardziej rozbroiła mnie informacja z FB - nieważne jaki pakiet kupisz, ZAWSZE należy się 16 zł za przesyłkę.
Eh, dobra! Wstrzymam się i zamówię sobie w Gildii z opłatą przy odbiorze ;)

Zawiedziony jestem wydaniem i ceną i już.

Online Takesh

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #74 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 13:53:58 »
@Teli

Zdjęcie mnie też rozwaliło. Słoma z butów to mało...