Autor Wątek: PolishComicArt.pl  (Przeczytany 93898 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Takesh

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #435 dnia: Nd, 08 Styczeń 2023, 09:43:01 »
Spokojnie, jest szansa, że do grudnia się wyrobią... 8)

Offline Midar

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #436 dnia: Nd, 08 Styczeń 2023, 11:56:45 »
Nie ma znaczenia kiedy, kółko adoracyjne na Facebooku mało się „nie posika” ze szczęścia. Tak przy okazji, mój „ulubieniec” nie zawodzi w kwestii nowego Thorgala.


Offline Nephilim

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #437 dnia: Nd, 08 Styczeń 2023, 13:19:08 »
Nie ma znaczenia kiedy, kółko adoracyjne na Facebooku mało się „nie posika” ze szczęścia. Tak przy okazji, mój „ulubieniec” nie zawodzi w kwestii nowego Thorgala.


Ten gość to jest hit! Kiedyś w jakimś poście o Relaxie napisałem, że labrumowy ma lepsze zestawienie artystów na co Wawrzecki napisał mi, że chyba powinienem zmienić grupę XDDD

Oni tam kompletnie nie dopuszczają żadnej innej opinii poza 'cudownie!'.

Offline Szekak

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #438 dnia: Nd, 08 Styczeń 2023, 13:23:48 »
Nie sądzę, by była to prawdziwa osoba...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #439 dnia: Nd, 08 Styczeń 2023, 13:48:40 »
Jak to nie? To dosyć znany aktor przecież.

Offline freshmaker

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #440 dnia: Śr, 08 Luty 2023, 18:31:35 »
czy ktoś z „prenumeratorów” dostał informacje o komiksie? zapisy były do końca stycznia .

Offline roble

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #441 dnia: Śr, 08 Luty 2023, 20:13:31 »
czy ktoś z „prenumeratorów” dostał informacje o komiksie? zapisy były do końca stycznia .

tytuł został juz uwolniony do ogólnej sprzedaży na gildii..


Offline kenji

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #442 dnia: Śr, 08 Luty 2023, 20:47:37 »
czy ktoś z „prenumeratorów” dostał informacje o komiksie? zapisy były do końca stycznia .

ja napisałem maila ze zdjeciami , tak jak prosili... 5 razy przypominałem się w sprawie potwierdzenia otrzymania wiadomości... brak odzewu

Offline Midar

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #443 dnia: Śr, 08 Luty 2023, 20:54:36 »
tytuł został juz uwolniony do ogólnej sprzedaży na gildii..

Dzięki za info. Musiałem kupić na Gildii, rezygnując tym samym z ciągłości posiadanego numeru, bo mi ten oszust marszand celowo nie potwierdził rezerwacji, pomimo dwukrotnie wysłanego maila. Korzyść za to taka, że nie muszę robić przedpłaty i nie poniosę kosztów wysyłki (odbiór osobisty z płatnością przy odbiorze).

Offline starcek

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #444 dnia: Śr, 08 Luty 2023, 22:52:41 »
Numer był chyba wpisywany ołówkiem, więc hmmm, że tak powiem. Ciągłość może być zachowana. :)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Szekak

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #445 dnia: Cz, 09 Luty 2023, 00:01:01 »
Ale jest wpisany na takim papierze, że wszelkie gumkowanie zostawia mocne ślady.  ::)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline radioblackmetal

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #446 dnia: Cz, 09 Luty 2023, 00:54:10 »
ja napisałem maila ze zdjeciami , tak jak prosili... 5 razy przypominałem się w sprawie potwierdzenia otrzymania wiadomości... brak odzewu

Ostatniego dnia stycznia wysłałem maila ze zdjęciami. Następnego dnia otrzymałem odpowiedź i potwierdzenie oraz dane do przelewu etc

Minus taki, że nie dostałem wcześniej od galerii powiadomienia o przedsprzedaży V tomu (przy zmianie dystrybucji IV tomu też tak u nich zamawiałem więc mieli moje dane) a dowiedziałem się o tym z forum spec. Może zakładają, że każdy śledzi ich FB ? ??? Akurat ja nie
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline Spiff

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #447 dnia: Cz, 09 Luty 2023, 01:03:24 »
Dzięki za info. Musiałem kupić na Gildii, rezygnując tym samym z ciągłości posiadanego numeru, (...)
0. Marszand nie potwierdza ( celowo) rezerwacji
1. Rezygnujesz z ciągłości posiadanego numeru
2. Twój numer trafia do puli ogólnej
3. Pula ogólna trafia do Gildii
4. Musisz kupić na Gildii
5. Masz szczęście
6. Dostajesz Thorgala z twoim numerem
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Offline sirPablo

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #448 dnia: Cz, 09 Luty 2023, 11:18:56 »
Ja dostałem potwierdzenie, ale przeniosłem swoje zamówienie z nr do Gildii (kto kupił na Gildii 4 tom temu gildia wysyłała meila że można zarezerwować)

Offline Takesh

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #449 dnia: Cz, 09 Luty 2023, 13:06:02 »
A jaka jest aktualna sytuacja z kalendarzem? Ktoś dostał? Bo nie widzę, żeby ktoś się chwalił. Czy czekacie najpierw na ten wcześniejszy kalendarz, którego jeszcze chyba nie było?