Autor Wątek: PolishComicArt.pl  (Przeczytany 95243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Chmielu

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #375 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 18:14:51 »
Rzeczywiście niezłe te komenty pod ofertą na gildii. Chyba jeszcze tylu negatywnych nie widziałem. Fajny zwłaszcza ten Roberta Zapędowskiego o TW seidler. Szacun!

Rozżalonym półproduktem od marsząda (którym nie chce zwrócić kasy) proponuję stronę: prawakonsumenta.uokik.gov.pl, gdzie można znaleźć informacje m.in. o zwrotach towarów kupionych przez internet. Nieważna zbiórka / ważne, że nie mogliście zobaczyć towaru przed zakupem, nawet jeżeli coś sobie wpisał o braku możliwości zwrotu z tego tytułu. W przypadku nieudanego zwrotu można działać z tytułu rękojmi (dwa lata od otrzymania rzeczy).

Ale swoją drogą irytuje mnie to trzymanie Rosińskiego z boku, jakby nie wiedział jakie rysunki robi i za jaki hajs to pójdzie. Chyba że mu powiedzieli, że na zakup broni dla Ukraińców, czy co tam Pan Grzegorz ma na topie ostatnio. ;D
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

ukaszm84

  • Gość
Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #376 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 18:19:19 »
Cieszę się, że tego nie kupiłem.

Offline Spiff

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #377 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 19:32:42 »
Kurde.
Gdyby chwilę wcześniej Ongrys nie wydał limitowanej Wody Sodowej, a Kultura powiększonych "Wampirów o zmroku" to bym to dziadostwo - Legendy Polskie kupił, ale kasę wydałem i na Legendy już nie starczyło. Dzięki Ongrysie, dzięki Kulturo Gniewu.
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Offline freshmaker

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #378 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 08:49:41 »
wg mnie moderacja powinna wywalić te komentarze o zabójstwie i tw. co to ma wspólnego z tym konkretnym komiksem w księgarni? pani tw z każdego innego wydania też dostałaby pieniądze, więc to ogólny problem tego komiksu.

odnośnie kickstartera to jest to zakup przez internet, więc wg polskiego prawa można ten komiks zwrócić.

Offline misiokles

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #379 dnia: Cz, 08 Grudzień 2022, 09:12:27 »
Nie jestem pewien, czy crowdfunding to sprzedaż. Właściwie to jest finansowanie inicjatywy, a produkt to niejako nagroda.

Offline Nephilim

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #380 dnia: Pt, 09 Grudzień 2022, 10:02:27 »
"Jeszcze w stopce jest napisane, że to nie Rosiński zaprojektował okładkę tylko jakiś domorosły rysownik."

To prawda? Przecież na FB Garula zarzekał się, że to niepublikowana grafika przygotowana specjalnie przez Rosińskiego na rzecz nowego wydania  :o

Offline Death

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #381 dnia: Pt, 09 Grudzień 2022, 10:03:42 »
Grafika może być Rosińskiego, ale projekt okładki kogoś innego. Co innego grafika, a co innego okładka.

Offline Nephilim

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #382 dnia: Pt, 09 Grudzień 2022, 10:08:54 »
Grafika może być Rosińskiego, ale projekt okładki kogoś innego. Co innego grafika, a co innego okładka.
Tak, wiem. Pytanie co jest napisane w stopce: czy grafika autorstwa Kowalskiego, czy projekt okładki autorstwa Kowalskiego? ;) Nie mam wydania więc nie sprawdzę ;/

Offline Death

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #383 dnia: Pt, 09 Grudzień 2022, 10:14:21 »
Ta okładka jest tak brzydka, że ktokolwiek brał w tym udział, to odwalił manianę jak Lewy z listopadowym strzelaniem karnych. :)

Offline Leyek

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #384 dnia: Pt, 09 Grudzień 2022, 10:14:42 »
Cytuj
Wstęp najlepszy. Jakby jakieś dziecko pisało. Gość jeździł po bazarach i szukał komiksów. Co za historia! Szkoda, że zostały mu maniery z targowiska.

To mnie zaintrygowało, chętnie bym ten wstęp przeczytał :) jak ktoś widział gdzieś jego fotkę to niech wrzuci.

Offline starcek

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #385 dnia: Pt, 09 Grudzień 2022, 10:55:54 »
Wstęp marszand napisał, tak jak w pierwszym tomie powiększonego Thorgala?
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline JanJ

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #386 dnia: Pt, 09 Grudzień 2022, 11:46:40 »
Czytając komentarze na Gildii to aż się zastanawiam, czy to naprawdę jest wydane tak beznadziejnie, czy też są to jakieś osoby spoza "światka" komiksowego, które nie do końca wiedziały czego się spodziewać w środku? Ja (nie)stety nie finansuję PCA, ale może ktoś ma komiks i mógłby napisać jak to wydanie wypada w porównaniu do wcześniejszych komiksów PCA. I czy rzeczywiście jest tam taki wstęp jak w pierwszym Thorgalu? :) Niech ktoś wrzuci fotkę.

Offline Random_Hero

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #387 dnia: Pt, 09 Grudzień 2022, 17:57:16 »


Proszę oto ów wstęp

Offline Nephilim

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #388 dnia: Pt, 09 Grudzień 2022, 18:48:02 »


Proszę oto ów wstęp
No jest to *ujowo napisane, nie ma o czym mówić. A wystarczyło dać do korekty pierwszemu z brzegu poloniście ;)

Offline Leyek

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #389 dnia: Pt, 09 Grudzień 2022, 18:55:56 »
@Random_Hero
Dzięki za wrzutkę.
Większość użytkowników forum, którzy opisują swoje wrażenia z przeczytanych komiksów robi to na znacząco wyższym poziomie niż to grafomaństwo. A forumowe teksty nie przechodzą procesu sprawdzania, korekty itd.