Autor Wątek: PolishComicArt.pl  (Przeczytany 95239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nephilim

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #360 dnia: Pn, 05 Grudzień 2022, 11:31:22 »
Podobnie jak Bender - szybko pozbyłem się wydania PCA, a sentyment to kultywować mogę przeglądając stare Relaxy lub wydania KAW-u czy Orbity.
Kurczę, namówiliście! Sprzedaję PCA i zainwestuję w Niffle ;D Poza tomem 1 Thorgala bo mam tam wrys. Tym samym jeden klient na nowe zbiorcze odpada :P

Sprawdzam na OLX ile mogę zgarnąc za tomy 2,3 i 4 plus box.

Offline Midar

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #361 dnia: Pn, 05 Grudzień 2022, 20:09:17 »
Zacytuję wpis z Komiksy  bez granic, z Facebooka. Bardzo się ubawiłem.

Cytuj
Koniec roku za pasem, a tu jeszcze tyle premier przed nami!!


Offline starcek

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #362 dnia: Pn, 05 Grudzień 2022, 21:25:35 »
Ten album związany z wystawą, to mógł być Skrzydlewski, którego prace były tam prezentowane w lecie bodajże. Co poszło nie tak? I Polch? Hmm, czyżby córki wykazały czujność rewolucyjną w kontaktach z marszandem?

Przy PCA coraz bardziej brzmią mi słowa z Misia: "ten człowiek słowa prawdy w swoim życiu nie powiedział".
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Takesh

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #363 dnia: Pn, 05 Grudzień 2022, 22:27:33 »
A mi najbardziej przypadł do gustu album drugi niespodzianka.  Świetnie wydany i dobrany materiał, skany z oryginalnych plansz (widać pracę artysty i te zabrudzenia), dużo dodatków, wywiadów, zdjęć. No jest wszystko i jeszcze trochę.

Edytorsko nie ma się do czego przyczepić, a i samo wydanie oraz użyty papier na najwyższym poziomie. Zastanawiam się tylko jak w obecnych czasach utrzymali tak niską cenę.

Jest to napewno ozdoba mojej kolekcji i polecam wszystkim, nie tylko fanom.

Offline Kudlaczenko

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #364 dnia: Pn, 05 Grudzień 2022, 23:12:42 »
Po pierwsze cześć ;)

A po drugie, czyli w związku z tematem:
PCA ma wąskie portfolio komiksów, gdyby nie Rosiński, sprzedaż ograniczałaby się do grafik i plansz. CO jest poza nim? Borgia, W poszukiwaniu ptaka czasu i chyba tyle. Komiksu tam mało a jak ktoś już wspomniał, widocznie nie wyszły rozmowy w sprawie albumowych wydań Polcha czy Skrzydlewskiego. Wszystko zapewne rozbiło się, a jakże, o kasę. Co do samych Legend, chyba wolę uzupełnić kolekcję o stare wydania, w wersjach mniej znanych niż pol-de czy pol-fra.

Offline misiokles

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #365 dnia: Pn, 05 Grudzień 2022, 23:14:59 »
Sądzę, że wydania albumowe Polcha i Skrzydlewskiego wyjdą, po prostu PCA nie jest słowne jeśli chodzi o terminy i/bądź nie jest tytanem pracy.

Offline Kudlaczenko

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #366 dnia: Pn, 05 Grudzień 2022, 23:22:38 »
Jeśli tak będzie, to znowu w formie kickstarterowej, czyli opóźnienie będzie ogromne (czas akcji) a w dodatku cena będzie pewnie mocno wyśrubowana.

Ciekawi mnie jeszcze, czy kolejny album Thorgala będzie identycznie wydany, jak poprzednie tomy. Drukował go Libertago, nie wiem kto drukował Legendy.

Offline michał81

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #367 dnia: Pn, 05 Grudzień 2022, 23:36:13 »
Drukował go Libertago, nie wiem kto drukował Legendy.
Libertago i PolishComicArt.pl to jest jeden otwór, ..... wróć twór.

Offline Kudlaczenko

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #368 dnia: Pn, 05 Grudzień 2022, 23:41:15 »
No i człowiek się jednak w ten smutny poniedziałkowy wieczór czegoś nowego dowiedział ;)

Offline Koalar

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #369 dnia: Wt, 06 Grudzień 2022, 03:15:30 »
Libertago to jednak Anna i Piotr Rosińscy. Nowych tomów ekskluzywnych Thorgali coś długo nie ma, ale nie doszukujcie się w tym żadnych spisków.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline JanJ

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #370 dnia: Wt, 06 Grudzień 2022, 07:38:36 »
PCA zapowiedziało niedawno że przedsprzedaż Thorgala ruszy w grudniu, a komiks ukaże się na początku stycznia. Okładka już dostępna w sieci.

Offline starcek

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #371 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 16:30:47 »
Na Gildii pod Legendami jest niezła jazda w komentarzach. Teraz to mnie nawet korci żeby ten komiks gdzieś przejrzeć.

"[...]Dla mnie Polishcomicart to przeszłość. I nie chodzi o to, że działa wspólnie z ludźmi po wyroku za usiłowanie zabójstwa kobiety.[...]." WTF?
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Nephilim

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #372 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 17:05:14 »
Na Gildii pod Legendami jest niezła jazda w komentarzach. Teraz to mnie nawet korci żeby ten komiks gdzieś przejrzeć.

"[...]Dla mnie Polishcomicart to przeszłość. I nie chodzi o to, że działa wspólnie z ludźmi po wyroku za usiłowanie zabójstwa kobiety.[...]." WTF?
Przejrzałem. Ooostro XD

Offline Death

Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #373 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 17:21:00 »
"Nawet ten szaman na okładce jest bez czapki a w środku w tej scenie ma czapkę" hehehe :D

Bender

  • Gość
Odp: PolishComicArt.pl
« Odpowiedź #374 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 17:28:31 »
Zasłużyli sobie nie tylko samym bublem, ale argoancją. Błędy jestem w stanie wybaczyć (do pewnego momentu) ale arogancji i bezczelności wobec ludzi, którzy dają im pieniądze? Nigdy. ***** PCA.