Autor Wątek: Pochwal się swoimi pracami  (Przeczytany 44651 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Nesumi

  • Gość
Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #150 dnia: Pt, 07 Sierpień 2020, 15:05:51 »
Nesumi- fajne statki. Bardzo mi się z twórczością Jake'a Parkera kojarzą :)
Dzięki,  Lordzie. Starałem się,  aby okręty  przypominaly te, jakie maluje Jakub Różalski, bo to jego twórczością zainspirowany był tekst Zgasić słońce i wcześniejszy Szpony smoka. Parkera wygooglowalem, ale chyba pierwszy raz na oczy widzę.

Offline K.Leszcz

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #151 dnia: Pn, 10 Sierpień 2020, 20:13:13 »
Hej! Wziąłem udział w rysunkowym challengu #BlutoRedraw . Ostatnio się wciągnąłem w oglądanie kreskówek z Popeyem i bawię się znakomicie! Wyobraźnia ich twórców nie zna granic!
(w ogóle niech ktoś wyda komiksy z Popeyem po polsku, co?)


Bender

  • Gość
Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #152 dnia: Pn, 10 Sierpień 2020, 20:27:09 »
fajniutkie!

Offline roj

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #153 dnia: Pn, 24 Sierpień 2020, 15:20:09 »
Postanowiłem też coś wrzucić ze swoich bazgrołów-są to tylko przerysowane kopie.
Pierwszy mi się nie udał, drugi chyba znacznie lepiej.

Offline korek42

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #154 dnia: Cz, 27 Sierpień 2020, 08:08:53 »
okładka do książki przedstawiająca pewien zakątek Wawy

Offline K.Leszcz

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #155 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 14:18:14 »
okładka do książki przedstawiająca pewien zakątek Wawy


Ale fajowa dynamika :D

Offline K.Leszcz

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #156 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 14:20:56 »
No, dobra. Ostatnio trochę zaniedbałem mojego "Eda i Steka", bo miałem sporo rzeczy do roboty, ale już reaktywuję ten komiks. Trzymajcie kciuki, żeby, jak najdłużej nie miał tak długiej przerwy.



Offline elwis1982

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #158 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 09:44:11 »
Jestem niezmiernie rad że się spodobało :)

Juby

  • Gość
Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #159 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 10:09:31 »
Pewnie już to do Ciebie pisałem, ale jeśli znajdziesz chwilę pochwal się swoimi pracami na BatCave, bo wyglądają super i myślę że zebrałbyś więcej pochwał od fanów. ;)

Offline elwis1982

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #160 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 10:39:27 »
Namówiłeś mnie , w weekend postaram się wrzucić od razu z moją bat kolekcja.:)

Offline K.Leszcz

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #161 dnia: Wt, 27 Październik 2020, 12:13:53 »
Narysowałem kolejny odcinek "Eda i Steka" :) Technika: tusz na kartce + kolor na Ipadzie


Offline Koalar

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #162 dnia: Wt, 10 Listopad 2020, 15:27:20 »
Podoba mi się to drzewko (z mojego komiksu), więc wrzuciłem całą scenkę z nim związaną na swojego bloga.

pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Nesumi

  • Gość
Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #163 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 17:19:40 »
   To chyba Turucorp gdzieś opisał ideę komiksu/dzieła szerzej pojętego, które autor dopieszcza przez kolejne lata, dodając, zmieniając, udoskonalając. Takiemu tworowi wciąż daleko jest do końca, bo z biegiem lat warsztat twórcy udoskonala się, a przynajmniej ulega zmianom.
   Nie jest to pomysł nowy. Większość moich rzeczy „ do szuflady” spotyka podobny los. Takim sztandarowym przykładem są tworzeni przeze mnie od lat kilkunastu „Mężowie z Dymton”- komiks w założeniu kilkunastostronicowy. Chciałem nawet z nim startować na MFKiG w Łodzi we wczesnych latach dwutysięcznych, ale jakoś tak mi się odechciało.
   Kolejnym etapem była próba wydania go drukiem, odwiedziłem nawet w tym celu siedzibę Mandragory, ale nie wykazali nawet krzty zainteresowania ( w sumie nie dziwota- oni wydawali wtedy prawdziwe komiksy, a nie jakieś fanziny…). Komiks odleżał kilka lat, ja w tym czasie robiłem inne rzeczy, ale gdzieś tam w pustce mej głowy ciągle wołał mocnym głosem o uwagę i czas. Ja tak mam, ze nie zapominam pomysłów na komiks czy opowiadanie. Mogą mi się przyćmić jakieś szczegóły dlaczego to albo tamto. A jako, że na niedosyt pomysłów narzekać nie mogę- odczuwam tendencję raczej odwrotną, to ta kakofonia wszystkich fabuł zakłócających moje myśli jest często bardzo uciążliwa.
   Skończenie jakiegoś pomysłu nazywam roboczo egzorcyzmowaniem. Co ciekawe, wszystko jedno czy uznaję finalizację za udaną, czy też wprost przeciwnie- głos zakończonej opowieści cichnie w mojej głowie.
Sowy huczą odkąd przeczytałem opowiadanie Gaimana „Córka Sów”, na podstawie którego oparłem ten komiks. Na ten rok, postawiłem sobie za cel egzorcyzmować ten piękny głos. Poniżej zamieszczam pierwszy rozdział. Reszta jest praktycznie gotowa, jakieś dwie czy trzy plansze wymagają narysowania od zera, kilkunastu stronom trzeba nadać liternictwo. Do końca roku się nie wyrobię, ale nie zatrzymam się, póki nie skończę. Bóg da, że niedługo, parafrazując Milczenie Owiec, będę mógł sobie leżeć spowity milczeniem sów…

https://drive.google.com/folderview?id=1wUudvvu-8fq_iIYXC8J3xUZMJb3zAEXd

« Ostatnia zmiana: Pt, 11 Grudzień 2020, 17:38:42 wysłana przez Nesumi »

Nesumi

  • Gość
Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #164 dnia: Wt, 05 Styczeń 2021, 19:33:39 »
Rozdział II. Nieco krótszy, w dodatku zabrałem z rozdziału pierwszego jedną stronę i dodałem ją tutaj. Mam nadzieję, że z trzecim pójdzie szybciej.

https://drive.google.com/folderview?id=19tVI-Xj8egIhtCz4e_kmhW9F5-28I8ZM