Autor Wątek: Pochwal się swoimi pracami  (Przeczytany 44433 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #135 dnia: Śr, 10 Czerwiec 2020, 15:30:39 »
Dzięki :) Malowałem najpierw farbami Crylap, potem były gorsze, ale przyzwoite i kryjące Pigmale, teraz dostępne są w Polsce głównie Fevicryle, duuużo słabsze od pigmali...zwłaszcza, jeśli chodzi o coś bardziej skomplikowanego niż jednokolorowy wzór, jest problem. Nie mówiąc o koszulkach, które obecnie zazwyczaj są kiepskiej jakości, kiepskiej grubości, z nieczesanej bawełny, z domieszkami -itp, itd...  i np. nie wytrzymują prasowania, koniecznego dla utrwalenia większości farb.
Aha, ta na górze była robiona markerem do tkanin, zszedł po czterech praniach :/ Nie polecam markerów, jeśli wzór ma być wytrzymały. Nawet Sharpie są słabe..
,, - Eeeeech.''

Offline dawid_wiacek

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #136 dnia: Nd, 14 Czerwiec 2020, 19:38:17 »
Podrzucę również coś od siebie

Rysuję głównie w stylu oldschollowego Disneya ale w mrocznych psychodelicznych klimatach.
Głównie szkic na papierze + później cyfra, chociaż zdarza się i sam papier.

W planach wydanie pełnego komiksu w tym klimacie.
Mam nadzieję, że Wam się spodoba  :o

O ile nie łamię reguł - jeśli ktoś byłby ciekaw innych prac https://www.facebook.com/dawidwiacekgrafika/








Offline Łukasz

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #137 dnia: Nd, 14 Czerwiec 2020, 19:40:09 »
Super to wszystko wygląda. Mam nadzieję, że będziesz tu wrzucał więcej swoich prac.
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline dawid_wiacek

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #138 dnia: Nd, 14 Czerwiec 2020, 19:41:34 »
Super to wszystko wygląda. Mam nadzieję, że będziesz tu wrzucał więcej swoich prac.

Dzięki wielkie :)

Offline LordDisneyland

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #139 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 09:47:41 »
Zapomniałem, że i Mignolę skopiowałem- z podpisem, żeby nie było, że to mój pomysł:





Dwie pozostałe są zrobione przy pomocy szablonów, których właśnie szukam, jak na razie bezskutecznie.
,, - Eeeeech.''

Offline Smok

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #140 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 16:29:22 »
Nie zauważyłem na forum tematu poświęconego własnej twórczości webkomiksowej (a jeśli taki jest, to przepraszam za publikację posta w niewłaściwym miejscu i przy okazji proszę o wskazanie odpowiedniego miejsca na forum), więc wydaje mi się, że to może być dobre miejsce, dla pochwalenia się opowieścią, którą współtworzę.

Pewnego dnia trzech Łodzian zebranych wokół klubu komiksowego United States of Komiks doszło do wniosku, że muszą oni zabrać głos w sprawie wyzysku jednostek przez wielkie korporacje, ginącej kultury prasłowiańskiej oraz obecności Reptilian na naszej planecie. Tak z grubsza powstała "Dziedziczka", czyli opowieść o dorastaniu do swojej roli w świecie korporacyjnych molochów oraz o konflikcie pomiędzy kosmicznymi gadami a ostatnimi przedstawicielami pradawnej Arkony. Całość oparliśmy na Kabale (co zresztą widać po tytułach poszczególnych rozdziałów). W tej chwili mamy opublikowany wstęp (cztery plansze) oraz początek pierwszej Sefiry.

Zachęcam do czytania i komentowania.

Komiks możecie znaleźć na stronie Dziedziczka lub na naszym facebooku.
Dla Filmożerców piszę o komiksach i dawnych filmach.
Stare kino na nowo - tu (zgodnie z nazwą) na nowo opowiadam o starym kinie.
Mój IG

Offline K.Leszcz

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #141 dnia: Wt, 07 Lipiec 2020, 23:53:36 »
Podrzucę również coś od siebie

Rysuję głównie w stylu oldschollowego Disneya ale w mrocznych psychodelicznych klimatach.
Głównie szkic na papierze + później cyfra, chociaż zdarza się i sam papier.

W planach wydanie pełnego komiksu w tym klimacie.
Mam nadzieję, że Wam się spodoba  :o

O ile nie łamię reguł - jeśli ktoś byłby ciekaw innych prac https://www.facebook.com/dawidwiacekgrafika/








Fajowe :D Uwielbiam takie klimaty :D Czekam na pełny komiks w Twoim wykonaniu ^_^

Offline K.Leszcz

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #142 dnia: Śr, 08 Lipiec 2020, 00:00:34 »
W końcu się zawziąłem, i rozpocząłem tworzenie mojej własnej internetowej serii komiksowej. Bohaterami są Ed i Stek - postacie, które wymyśliłem już kilka lat temu, a nawet coś z nimi publikowałem w internecie, ale od teraz się zajmę nimi na poważnie. Może i jakość tekstów i rysunków pierwszych odcinków nie jest mistrzostwem świata, ale cóż... trzeba jakoś zacząć XD Mogę tylko powiedzieć, że przyszłe twory będą lepiej wyglądać 😉 Linki w moim podpisie. Miłej lektury!


Offline Lyricstof

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #144 dnia: Cz, 23 Lipiec 2020, 12:48:46 »
O takie mazy ostatnio się u mnie pojawiły.  ;)







Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Nesumi

  • Gość
Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #145 dnia: Cz, 23 Lipiec 2020, 21:28:18 »
Wyrwawszy się z okładkowych ograniczeń, taki monument popełniłem:


               

Rzecz ma miejsce w świecie z cyklu Zgasić słońce, mojego kolegi Roberta Szmidta.
Później w najlepsze znów dobrowolnie nałożyłem sobie blankowe wędzidło i powstało takie coś:

               

Offline Lyricstof

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #146 dnia: Cz, 23 Lipiec 2020, 22:01:39 »
Bardzo fajne te rysunki.   8) Smok i samuraj super.
Czym to rysowałeś?
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Nesumi

  • Gość
Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #147 dnia: Cz, 23 Lipiec 2020, 22:30:30 »
Smok na tablecie od A do Z. A samurai (twarz to Robert Szmidt), to technika mieszana- tablecik i potem tusz.

Offline Koalar

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #148 dnia: Pn, 03 Sierpień 2020, 23:50:35 »
Spawnik:
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline LordDisneyland

Odp: Pochwal się swoimi pracami
« Odpowiedź #149 dnia: Cz, 06 Sierpień 2020, 14:14:38 »
Nesumi- fajne statki. Bardzo mi się z twórczością Jake'a Parkera kojarzą :)
,, - Eeeeech.''