Autor Wątek: Planeta Komiksów  (Przeczytany 67767 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #75 dnia: Pt, 29 Listopad 2019, 20:30:12 »
W przyszłym roku być może doczekamy się serii Czerwona Sonja, jest szansa na powrót Shadowa, a następcą Chłopaków być może będzie Crossed.

Comixxy przeprowadziły wywiad z Karolem Żaczkiem, ale jest dostępny chyba tylko na fb: https://www.facebook.com/notes/comixxy/karol-%C5%BCaczek/626379701234703/

Chyba da radę przeczytać bez potrzeby logowania ;)

sum41

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #76 dnia: Pt, 29 Listopad 2019, 20:35:53 »
Ktora seria Red Sonji klasyczna czy te nowsze jak egmont?

Shadowa bym przyjal bardzo☺

Online Boro

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #77 dnia: Pt, 29 Listopad 2019, 21:29:59 »
Red Sonja została wspomniana apropo chęci wydania innych tytułów od Franka Thorna, czyli wychodzi na to, że klasyczna.

Itachi

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #78 dnia: Pt, 29 Listopad 2019, 21:40:54 »
Shadow wszedł mi kapitalnie, od daty premiery przeczytałem go już trzykrotnie. Jeżeli będzie kontynuacja to wprost cudownie.

A Crossed oj chciałbym już mieć w łapkach, swego czasu przeczytałem kilka numerów i ten tego zbierałem mózg z podłogi. To będzie hicior, jestem o tym przekonany.

Offline donT

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #79 dnia: Pt, 29 Listopad 2019, 21:57:02 »
Crossed? Hiciorem? Do dzis nie wiem czy ten komiks jest glupszy niz brzydszy czy odwrotnie.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #80 dnia: So, 30 Listopad 2019, 08:48:44 »
No ja po przeczytaniu Crossed zastanawiałem się długo czy z Ennisem jest wszystko w porządku. Do dnia dzisiejszego tego nie wiem, ale zupełnie nie podzielam pozytywnych opinii na temat tego komiksu. 

ramirez82

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #81 dnia: So, 30 Listopad 2019, 09:04:09 »
Aż tak przegięty jest ten Crossed? Z jednej strony szkoda, że nie celują w coś przystępniejszego, jak Grendel Wagnera z DH, Irredeemable Waida z Boom Studios, czy więcej pulpy z Dynamite, ale skoro Chłopaki tak dobrze im się sprzedały, a Shadow i Green Hornet słabiej, to nie dziwię się.

Offline parsom

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #82 dnia: So, 30 Listopad 2019, 12:46:32 »
Pytanie o "Opowieści frontowe - Nocne wiedźmy". To jednotomówka, czy część urwanej serii? Jak to się ma do wydanych przez Muchę "Opowieści wojennych"?

sum41

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #83 dnia: So, 30 Listopad 2019, 17:01:25 »
Aż tak przegięty jest ten Crossed? Z jednej strony szkoda, że nie celują w coś przystępniejszego, jak Grendel Wagnera z DH, Irredeemable Waida z Boom Studios, czy więcej pulpy z Dynamite, ale skoro Chłopaki tak dobrze im się sprzedały, a Shadow i Green Hornet słabiej, to nie dziwię się.

Sam bym chcial wieciej pulpy ale u nas to niemozliwe, DC slabo idzie a co dopiero takie wynalazki😯

Online adamarluk

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #84 dnia: So, 30 Listopad 2019, 17:47:33 »
Pytanie o "Opowieści frontowe - Nocne wiedźmy". To jednotomówka, czy część urwanej serii? Jak to się ma do wydanych przez Muchę "Opowieści wojennych"?
Część urwanej serii, ale spokojnie sprawdza się jako jednotomówka i moim zdaniem naprawdę warto, bo to jest dobra historia z zakończeniem.
Do Opowieści wojennych ma się nijak.

Offline eridraven

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #85 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 16:34:55 »
Rozpoczynam przesiadkę na www. Wywiad z Karolem Żaczkiem możecie przeczytać tutaj: https://comixxy.blogspot.com/2019/11/karol-zaczek.html
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

ramirez82

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #86 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 16:50:26 »
Itachi kilka dni temu linkował ten wywiad, post jest na tej stronie ;)

Offline eridraven

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #87 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 18:49:23 »
Itachi kilka dni temu linkował ten wywiad, post jest na tej stronie ;)

Oba miejsca prowadzę ja. Dzisiaj umieściłem dla antyfanów Facebooka ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Online Konrad

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #88 dnia: So, 14 Grudzień 2019, 16:45:34 »
Nie ma oficjalnej zapowiedzi, ale w przyszłym roku wydadzą prawdopodobnie American Flagg!
https://www.goodreads.com/book/show/790396.American_Flagg_Vol_1

Informacja z FB, komentarz Karola Jansona z Planety:


ramirez82

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #89 dnia: So, 14 Grudzień 2019, 16:56:48 »
Jeśli faktycznie wydadzą, to grubo! Liczyłem po cichu na to.