Autor Wątek: Planeta Komiksów  (Przeczytany 67761 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #15 dnia: So, 11 Maj 2019, 14:02:36 »
Graficznie wygląda świetnie!


Offline nori

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #17 dnia: So, 11 Maj 2019, 18:00:20 »
Altuna mistrzem erotyki jest, i narysował wiele fajnych komiksów, w tym od groma krótkich, paru stronicowych, humorystycznych historii. Dla mnie jedno z najważniejszych wydarzeń na polskim rynku komiksowym. :)
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline isteklistek

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #18 dnia: So, 11 Maj 2019, 18:28:02 »
Fajna sprawa, okładka standardowa ładniejsza niż wariant. Niestety, ale atut panoramicznej mnie przekonał, więc zakupiłem obie.

sum41

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #19 dnia: So, 11 Maj 2019, 20:54:52 »
Te plansze ladne ale ich jakosc jakas taka slaba.

Offline LordDisneyland

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #20 dnia: So, 11 Maj 2019, 23:01:13 »
Czekałem , że poleci komentarz"Eeee, przegadane..." :D
,, - Eeeeech.''

Online parsom

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #21 dnia: Nd, 12 Maj 2019, 00:14:16 »
Nie dość, ze przegadane, to jeszcze dialogi niedobre. Nie ma nic o cieknącym kranie, dostawca pizzy też nie w tej roli, co powinien być - widać, że autor nie zna podstaw gatunku.

Offline Moreroms

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #22 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 15:00:40 »

Offline 79ers

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #23 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 18:19:20 »
Budująca informacja z tym Szninklem - jak wiele dobrych komiksów można nabyć za 600zł zamiast.

Offline Rafa

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #24 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 18:44:53 »
Już zszedł ten Szninkiel? "Brak w magazynie".

Offline Mateusz

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #25 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 18:46:06 »
Szninkiel ma swój temat na forum i tam znajdziecie wszystkie informacje oraz dyskusję na jego temat.

https://forum.komikspec.pl/komiksy-europejskie/szninkiel/210/
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline misiokles

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #26 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 19:03:47 »
Budująca informacja z tym Szninklem - jak wiele dobrych komiksów można nabyć za 600zł zamiast.

Tak samo to mówisz, jak widzisz wypasiony samochód na ulicy?

Offline LordDisneyland

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #27 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 19:10:56 »
Zależy od samochodu. Jak Datsun 620 - to zazdroszczę, jak nowe BMW, to faktycznie, przeliczam na komiksy :)
,, - Eeeeech.''

Offline 79ers

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #28 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 19:41:02 »
Autobusem albo pociągiem dojadę wszędzie tam dokąd potrzebuję, więc jeżeli samochód byłby tylko do oglądania to właściwie byłby bezużyteczny. 
 
Za 60zł kupiłem niedawno Kosmos Gilesa Sparrowa, nówka, nie śmigana i to jest ekskluzywnie wydany album(wcale nie ze względu na format publikacji, ale jako całość=treść,jakość wydania, cena, estetyka i odbiór emocjonalny,... ) Podobnych perełek można bez problemu znaleźć znacznie więcej i nie mam kaca, po wydaniu ciężko zarobionych pieniędzy, że to wszystko w błoto.

Wracając do tematu to lubię zarówno Thorgala, jak i Szninkla. Powiem nawet, że pomimo upływu lat pozostają w ścisłej czołówce moich komiksowych faworytów. Na przestrzeni lat doczekały się różnych edycji od kilku wydawców, mam te wydania których jakość mnie satysfakcjonuje Szninkiel z Orbity, miękki Thorgal z KAW-u, Orbity i Egmonta. Żeby nie było najnowsze wydanie jest przyzwoite, ładne, starannie wykonane i tyle, chociaż nie rozumiem po co ten napis "wydanie ekskluzywne"   :o  - info prawdopodobnie dla bystrzaków.

Itachi

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 21:53:04 »
Za fb:

To już taka nasza mała tradycja, że komiksy 18+ zapowiadamy wieczorową porą...
Czytelnicy "Voyeura" tryskają entuzjazmem, więc nie spoczywamy zmysłowo na miękkich poduszkach, tylko działamy dalej w naszej niszy z bezeceństwami! Kiedy upał nieco zelży, wydamy dla was "Iron Devil". Ojczulek Czerwonej Sonji, Frank Thorne, powraca po latach do polskich komiksiarzy. Hurra!