Autor Wątek: Ongrys  (Przeczytany 401407 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Toranga

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #540 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 10:57:40 »
Mam nadzieje, ze niespodzianka to 4 tom wielkiego martwego.

Oby  :D
Tomy 1-3 czekają na braciszka  ;D

Offline eferce

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #541 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 11:18:57 »
Mam nadzieje, ze niespodzianka to 4 tom wielkiego martwego.

Oddałbym lewe jajo, żeby móc sobie kupić pod choinkę....

JanT

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #542 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 11:37:25 »
Za jajo to na Wielkanoc  ;)

Offline arczi_ancymon

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #543 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 11:54:28 »
Oddałbym lewe jajo, żeby móc sobie kupić pod choinkę....

Proszę bez polityki na forum :P

Offline Pawelek

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #544 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 13:57:22 »
Oddałbym lewe jajo, żeby móc sobie kupić pod choinkę....
Jak któreś z moich byłoby lewe to też pewnie wolałbym je na coś zamienić ;D ;)

Offline Mruk

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #545 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 14:00:06 »
Oddałbym lewe jajo, żeby móc sobie kupić pod choinkę....

Biorąc pod uwagę, że co najmniej dwa wydawnictwa starają się o dokończenie WM, ja bym był ostrożny w oddawaniu czegokolwiek... Wszystko wskazuje, że prędzej czy później będzie.

Offline szulig

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #546 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 15:08:12 »
Czekam na ostatni tom ponad 3 lata wiec moge jeszcze troche poczekac. Wszystkie 3 wczesniejsze leza zapakowane jeszcze w foli. Kupujac pierwszy numer nie wiedizalem ze tak to sie potoczy ale postanowilem nie zaczynac serii nim nie bede mial wszystkich tomow. I to nie chodzi o Sidece tylko ze meczy mnie czytanie jednego tomu, kolejnego po kilku miesiacach i juz nie pamietam co bylo wczesniej

Offline Castiglione

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #547 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 15:12:45 »
Wy tu narzekanie, a dopiero jacy biedni ci Francuzi, musieli 12 lat czekać na odfoliowanie pierwszego tomu.
« Ostatnia zmiana: Cz, 29 Październik 2020, 16:04:55 wysłana przez Eguaroc »

Online Murazor

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #548 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 15:22:42 »
Wy tu narzekanie, a dopiero jacy biedni ci Francuzi, musieli 12 lat czekać na odfoliowanie pierwszego tomu.
Jak zwykle pojawia się ten argument z dupy, co innego trwająca i wydawana latami seria w oryginale, a co innego gotowa seria, którą można by przetłumaczyć i wydać, ale z różnych powodów trzeba czekać na np.: ostatni tom ::)

Offline Szekak

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #549 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 15:41:45 »
No chyba nie, kolega Szekak powiedział, że tak, to wszystko jasne, ma pewne info u samego źródła, więc spodziewaj się Wielkiego Martwego 4. Ewentualnie zapytaj tłumacza, może ma jakieś info w sprawie tłumaczenia WM4.
Czytaj uważnie szanowny kolego - ja jedynie stwierdziłem, że mam nadzieję co jest niespodzianką, ty temu zaprzeczyłeś, więc ja jedynie podtrzymałem to co powiedziałem, co do tego na co liczę. :)

Co do samego tytułu to mam jedynie info którym już się dzieliłem jakiś czas temu na forum - Ongrys potwierdził, że chce wydać ostatni tom i stara się o licencje. To info sprzed kilku miesięcy, od tamtego czasu nic nie wiem. ;)
« Ostatnia zmiana: Cz, 29 Październik 2020, 15:43:53 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Castiglione

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #550 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 16:02:45 »
Jak zwykle pojawia się ten argument z dupy, co innego trwająca i wydawana latami seria w oryginale, a co innego gotowa seria, którą można by przetłumaczyć i wydać, ale z różnych powodów trzeba czekać na np.: ostatni tom ::)
Czyli Sideca wchodząc w serię w 2016, miała od razu wydać tomy z 2017 i 2019?

Offline misiokles

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #551 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 16:13:43 »
Jak zwykle pojawia się ten argument z dupy, co innego trwająca i wydawana latami seria w oryginale, a co innego gotowa seria, którą można by przetłumaczyć i wydać, ale z różnych powodów trzeba czekać na np.: ostatni tom ::)
Nie jest z dupy, gdyż idąc takimi argumentami to jak jest seria bieżąca to pamięć wskakuje w jakiś tryb turbo i francuz gdy czyta tom numer dwa to doskonale pamięta tom nr 1, który wyszedł rok temu, za to Polak już nie pamięta, bo czyta gotową serię ;)

Online Murazor

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #552 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 17:52:16 »
Czyli Sideca wchodząc w serię w 2016, miała od razu wydać tomy z 2017 i 2019?
Nie. Byla to seria trwajaca i nie bylo bolu dupy, ze czeka sie na kolejny tom, co przeczy Twojemu postowi:
Wy tu narzekanie, a dopiero jacy biedni ci Francuzi, musieli 12 lat czekać na odfoliowanie pierwszego tomu.

Chodzilo mi o to, ze w przypadku zakonczonych serii zrozumialym jest, ze po wydaniu kilku tomow w krotkim okresie czasu, ostatni tom (ktory jest w oryginale dostepny) powinien pojawic sie dosc szybko. Tutaj wjechala upadlosc wydawnictwa, ale czasami na ostatni lub nastepny tom musimy czekac bardzo dlugo i wtedy normalnym jest narzekanie ojej jak dlugo, juz rok nie ma kpntynuacji itp i czesto wtedy pojawia sie argument, ktory Ty przytoczyles, ze po co narzekac skoro Francuzi mogli czekac X lat. Mogli czekac, bo czekali na tworcow i nie powinno sie tego porownywac.

Motyl

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #553 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 18:51:07 »
Czytaj uważnie szanowny kolego - ja jedynie stwierdziłem, że mam nadzieję co jest niespodzianką, ty temu zaprzeczyłeś, więc ja jedynie podtrzymałem to co powiedziałem, co do tego na co liczę. :)

Co do samego tytułu to mam jedynie info którym już się dzieliłem jakiś czas temu na forum - Ongrys potwierdził, że chce wydać ostatni tom i stara się o licencje. To info sprzed kilku miesięcy, od tamtego czasu nic nie wiem. ;)

To jednak nie będzie Wielkiego Martwego 4 w niespodziance, szkoda.

Offline szulig

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #554 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 19:28:08 »
To jednak nie będzie Wielkiego Martwego 4 w niespodziance, szkoda.

to bede dalej czekał, kiedys ktos pewnie wyda