Autor Wątek: Ongrys  (Przeczytany 395761 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline nocny

Ongrys
« dnia: Nd, 03 Luty 2019, 23:05:43 »
Wydawnictwo celujące we wznowienia starszych komiksów często polskich jak "Żbik" czy komiksy Baranowskiego ale też autorów zagranicznych jak Vance. Nie omija też rzeczy nowych jak "Wydział 7".

strona www
Facebook

Na rok 2019 jak na razie zapowiedzieli kolejne Żbiki, kolejnego Vance'a "Opowieści historyczne", kolejny "Wydział 7".


Offline U.F.O

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 19:09:31 »
Kurcze, tylko coś cicho o Dreddach. Wcześniej Ongrys zapowiadał, że będą wydawać jakoś częściej, a tutaj ostatnie kompletne akta wyszły na wrześniu, a o nowych to jak makiem zasiał :( Chyba, że umknęło mi jakieś info.

sum41

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 21:01:09 »
Ja jestem dwa tomy w plecy bo niewiem co kupowac moze zwolnili bo slabiej schodza?

Offline robbirob

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 12:31:07 »
Kurcze, tylko coś cicho o Dreddach. Wcześniej Ongrys zapowiadał, że będą wydawać jakoś częściej, a tutaj ostatnie kompletne akta wyszły na wrześniu, a o nowych to jak makiem zasiał :( Chyba, że umknęło mi jakieś info.
Masa dobra jest na rynku. Dreddy może trochę łapią zadyszkę. Tym bardziej, że sporo osób odbiło się od pierwszych wydanych u nas akt (a szkoda) deklarując zakupy jedynie Dreddów wydanych przez Studio.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 12:38:36 »
Nie śledziłem na bieżąco tematu na Gildii. Naprawdę pojawiły się takie deklaracje po Aktach 1?

Offline robbirob

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 12:48:01 »
Nie śledziłem na bieżąco tematu na Gildii. Naprawdę pojawiły się takie deklaracje po Aktach 1?
Pierwszych wydanych aktach u nas. Nie doprecyzowałem, przepraszam. Jak wyszły 13. i 14. to padły głosy, że krótkie szorty z Dredem to nie to. I tym podobne.

Offline U.F.O

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 12:54:26 »
Ja mam tylko nadzieje ze Ongrys nie porzuci kompletnych akt i będą powoli wydawać kolejne tomy.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 13:01:19 »
Ongrys w komentarzu na FB wspomniał, że w 2019 będą kontynuować rozpoczęte serie i wymienił Kompletne Akta, więc musimy cierpliwie czekać na zapowiedź.

Offline robbirob

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #8 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 14:31:12 »
Ongrys w komentarzu na FB wspomniał, że w 2019 będą kontynuować rozpoczęte serie i wymienił Kompletne Akta, więc musimy cierpliwie czekać na zapowiedź.
No i super!

Offline parsom

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #9 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 18:33:46 »
Jak ktoś po KA13  stwierdził, że to nie to, to nie ma nadziei... Przecież to esencja Dredda!

Offline roble

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 18:51:34 »
Te KA to niewyobrażalna jeszcze ilość stron do wydania.. 

Offline Jaxx

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 20:01:17 »
Jak ktoś po KA13  stwierdził, że to nie to, to nie ma nadziei... Przecież to esencja Dredda!

Ej, tak radykalnie sprawy bym nie stawiał. Ja zacząłem Dredda właśnie od KA13 i skończyłem ten tom z konsternacją, bo trochę nie tego się spodziewałem po tym uniwersum. Nie wiedziałem, czy brnąć w to dalej, ale dałem szansę. I potem przeczytałem Mroczną Sprawiedliwość, KA14 (Necropolis!), Tytana oraz Amerykę i to już zdecydowanie mi podeszło i to bardzo. Dredd ma strasznie dużą rozpiętość stylistyczno-tematyczną, co jest jego wielkim plusem, tylko trzeba wiedzieć, co się chce i gdzie to znaleźć. Tak więc trzeba próbować gryźć z innej strony:)

Offline ASh

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #12 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 12:12:16 »
Przyłączam się do prośby o akta. Mam wszystkie i Dreddy od studia tez wszystkie zakupiłem.
Czekam na KA 2

ramirez82

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #13 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 12:19:02 »
W zeszłym tygodniu na FB Ongrys informował, że KA 2 już prawie skończone i wkrótce trafią do druku. Kto wie, może już w kwietniu trafią do sprzedaży. Trochę trzeba było czekać od ostatnio wydanego tomu, ale pewnie 17 wyjdzie krótko po 2, skoro (o ile dobrze kojarze) oba tłumaczone były jednocześnie.

Offline Szekak

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #14 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 12:24:30 »
Moim zdaniem powinni teraz wydawać po dwa tomy sprzed Akt 13 i po jednym z po, żeby nie dogonić 13 za 6 lat.
Piękno jest w oczach patrzącego.