Autor Wątek: Ongrys  (Przeczytany 395635 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #780 dnia: Cz, 08 Kwiecień 2021, 10:03:05 »
babol najgrubszego kalibru. libertago przy takim błędzie by już miało 5 stron topiku tyko o tym.

Offline kubisz

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #781 dnia: Cz, 08 Kwiecień 2021, 10:03:46 »
Na tym forum są ludzie, którzy będą reklamować za coś takiego
A Smyk będzie naprawiać.

Offline Teli

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #782 dnia: Cz, 08 Kwiecień 2021, 10:20:34 »
babol najgrubszego kalibru. libertago przy takim błędzie by już miało 5 stron topiku tyko o tym.

Może lepsza reakcja wynika z tego że Ongrys sprzedaje babole po 40zł z groszami (po rabacie), a Libertago wycenia swoje błędy na minimum 500 :)
Aczkolwiek przy takim czymś, wypadało by dać baty ludziom od korekty.

Offline freshmaker

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #783 dnia: Cz, 08 Kwiecień 2021, 11:02:27 »
ongrys ma tez wiecej albumów wydanych na koncie, większe doświadczenie itd. rozumiem że babol bardziej boli jak się za niego więcej zapłaci.

chciałem tylko powtórzyć kilka argumentów z topiku libertago: oszczędzanie na korekcie; nikt nie zagląda na pierwszą stronę; skok na kasę.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #784 dnia: Cz, 08 Kwiecień 2021, 11:07:14 »
Tylko u Libertago błędów było kilka na jednej stronie, a nie jeden na cały komiks.

Offline freshmaker

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #785 dnia: Cz, 08 Kwiecień 2021, 11:10:07 »
ha ha. oczywiście, ale czy mieli tego kalibru błąd na stronie tytułowej? jak można coś takiego puścić?

Offline moai

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #786 dnia: Cz, 08 Kwiecień 2021, 11:11:01 »
Błędy zdarzają się nawet najlepszym...

Offline ASh

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #787 dnia: Cz, 08 Kwiecień 2021, 12:25:47 »
Wiadomo kiedy kolejne KA?

Online Leyek

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #788 dnia: Cz, 08 Kwiecień 2021, 13:01:38 »
ha ha. oczywiście, ale czy mieli tego kalibru błąd na stronie tytułowej? jak można coś takiego puścić?

Strony tytułowej przecież i tak nikt nie czyta :)

Na tej samej zasadzie pewnie i korekta nie przeczytała ;)

Offline Konrad

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #789 dnia: Wt, 20 Kwiecień 2021, 14:17:19 »
Ongrys szykuje na przyszłość sporo dodruków. Super, że wreszcie będę miał okazję kupić Bruce'a J. Hawkera i Skład Główny. Ten post potwierdza też, że 1 tom wydania zbiorczego Władców chmielu wyprzedał się już całkowicie.

Cytuj
Drodzy czytelnicy.
Cały czas przygotowujemy nowe publikacje, ale jednocześnie chcielibyśmy wznowić kilka tych, których nakład od jakiegoś czasu jest wyprzedany, takich jak Bruce J. Hawker, Władcy Chmielu, Witek Sprytek i inne opowieści czy Skład Główny.
Szykując wznowienie na pewno będziemy jeszcze raz sprawdzać materiały, ale jeśli wiecie o czymś, co warto poprawić w nowym wydaniu, napiszcie.

Online Leyek

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #790 dnia: Wt, 20 Kwiecień 2021, 14:21:27 »
Cytuj
Szykując wznowienie na pewno będziemy jeszcze raz sprawdzać materiały, ale jeśli wiecie o czymś, co warto poprawić w nowym wydaniu, napiszcie.

Nic nie należy poprawiać, nowi nie mogą mieć lepszych wydań niż pierwotni nabywcy ;)

Ew. można coś zepsuć :P

Offline starcek

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #791 dnia: Wt, 20 Kwiecień 2021, 14:34:36 »
No to wysyp ofert od inwestorów na Allegro, OLX i FB. 3...2...1 Start!  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline tB

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #792 dnia: Wt, 20 Kwiecień 2021, 14:43:33 »
W weekend nadrobiłem Skład Główny. I weź teraz szukaj tej jednej literówki, która gdzieś tam mogła być, albo mogła się przywidzieć.

Offline Dracos

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #793 dnia: Wt, 20 Kwiecień 2021, 15:31:47 »
Ongrys szykuje na przyszłość sporo dodruków. Super, że wreszcie będę miał okazję kupić Bruce'a J. Hawkera i Skład Główny. Ten post potwierdza też, że 1 tom wydania zbiorczego Władców chmielu wyprzedał się już całkowicie.


Kapitalna wiadomość, z utęsknieniem czekam na Skład Glówny i Bruce J. Hawkera, jak wróciłem do komiksów te pozycje były juz praktycznie wyprzedane, a na allegro itd to tylko w jakichś księżycowych cenach.

Offline stempel

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #794 dnia: Wt, 20 Kwiecień 2021, 16:20:23 »
No to wysyp ofert od inwestorów na Allegro, OLX i FB. 3...2...1 Start!  ;D
Niektórzy już protestowali na Facebooku, że to bezsensu, że trzeba iść w nowe pozycje. Taka postawa jak dla mnie jest potwierdzeniem,że człowiek człowiekowi wilkiem. Sam mam Adolfów Tezuki z pierwszego wydania, ale jak usłyszałem, że będzie wznowienie to się ucieszyłem, że więcej osób będzie mogło się z tą pozycją zapoznać, bo jak dla mnie jest świetna.