Autor Wątek: Ongrys  (Przeczytany 395710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arion Flux

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #585 dnia: So, 31 Październik 2020, 21:15:03 »
Mogłbyś przynajmniej napisać, czy integral. Bo jak nie integral, to ja odpuszczam. Tyle dobra na rynku a póki nie są z gumy.

P.S. A najlepiej by było, gdyby integral z gumy.

Offline moai

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #586 dnia: So, 31 Październik 2020, 21:31:18 »
Mam nadzieję, że wydawca się nie obrazi jak zdradzę, że niespodzianka będzie miała (jak dobrze pamiętam) ok. 300 stron :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #587 dnia: So, 31 Październik 2020, 21:37:09 »
A ja chciałbym wiedzieć, czy to komiks zagraniczny 8) Bo jak nie, to odpuszczam hehe. Tyle dobrych zagranicznych komiksów na rynku, że nie mam miejsca na półce na autorów polskich ;)

Offline moai

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #588 dnia: So, 31 Październik 2020, 21:42:40 »
Milcze juz jak grob, skoro mamy Halloween.

Offline Jaxx

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #589 dnia: So, 31 Październik 2020, 21:45:41 »
A mi się marzy wydanie zbiorcze dzieł Wróblewskiego - w jednym eleganckim tomie Czarna Róża, Figurki z Tilos, Zaginiony Skarb, Zesłańcy, Cena Wolności, Cortez, Legendy Wyspy Labiryntu... Coś jak Relaxy, czy "Bogowie..." Kasa. Ale to by chyba wyszło ponad 300 stron.

Drugie marzenie to integral "Polscy Podróżnicy". Ale to chyba nigdy nie była jakaś bardzo popularna seria, więc raczej nie miałby takiej "mocy" kolekcjonerskiej.

ramirez82

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #590 dnia: So, 31 Październik 2020, 21:56:54 »
Nie no, oczywiście żartuję z tym "nie mam miejsca na półce na polskich autorów", gdyby ta niespodzianka to było coś na miarę Napalonego na komiks Andrzeja Janickiego, to też byłoby super.

Offline srogin

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #591 dnia: So, 31 Październik 2020, 22:01:50 »
Mam nadzieję, że wydawca się nie obrazi jak zdradzę, że niespodzianka będzie miała (jak dobrze pamiętam) ok. 300 stron :)
Może będą podwójne tomy tego Toppiego ;)

Offline 79ers

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #592 dnia: So, 31 Październik 2020, 22:02:17 »
Mam nadzieję, że wydawca się nie obrazi jak zdradzę, że niespodzianka będzie miała (jak dobrze pamiętam) ok. 300 stron :)
Kurde a już myślałem, że jednak Marine, ale tam jest stron 320  :(
Czekam niecierpliwie na niespodziankę  ;D
Zbiorek Wróblewskiego -jestem bardzo na tak- Skradziony skarb i Figurki z Tilos stały u mnie zawsze wyżej od Żbika(za którego na marginesie bardzo Ongryskowi dziękuję)

Online Castiglione

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #593 dnia: So, 31 Październik 2020, 22:19:29 »
320 to dalej około 300.

Offline Leyek

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #594 dnia: So, 31 Październik 2020, 22:25:03 »
Myślę, że to jednak coś Vance'a - Motyl zalajkował i mojego i ramireza posta o tym ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #595 dnia: So, 31 Październik 2020, 22:31:32 »
Jaraj się! Na pewno ci się spodoba, to gratka dla wszystkich kolekcjonerów, twórczości autora tejże publikacji, jego ponadprzeciętnego talentu ilustratorskiego. Oby nakład nie był limitowany. 

A po tych obawach o nakład limitowany, mam wrażenie, że nie chodzi o komiks, portfolio też nie, skoro to ok 300 stron, może jakaś monografia? Ewentualnie te Opowieści historyczne, zapowiedziane w Howardzie Flynnie, ale później że względu na Bruno Brazila miały zejść na dalszą kolejność?

Offline 79ers

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #596 dnia: So, 31 Październik 2020, 22:51:01 »
PS. W 2020 na Covid-19 zmarł wybitny rysownik, którego seria nowel graficznych jest wyczekiwana od wielu, wielu lat czyli mistrz Juan Gimenez - publikacja była by symbolem czasów i ogromnym prezentem dla komiksowego chciejstwa....  :o :o

« Ostatnia zmiana: So, 31 Październik 2020, 23:10:31 wysłana przez 79ers »

Motyl

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #597 dnia: Nd, 01 Listopad 2020, 00:19:50 »
Myślę, że to jednak coś Vance'a - Motyl zalajkował i mojego i ramireza posta o tym ;)

Lajkuje wszystko, co mi się podoba :) Ongrys ujawni tytuł, jak będzie miał pewność, że wyda na święta (jeśli rząd nie odwoła świąt). Wystarczy uzbroić się w cierpliwość.

Online roble

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #598 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 16:40:02 »
Sedzia Dredd wraca na Przeklętą Ziemię, aby odnaleźć Sędziowskie Dziecię!
Najstarszy miejski prekog tuż przed śmiercią ujrzał zagładę Mega-City One. Dostrzegł też, że miasto może uratować chłopiec obdarzony wielką mocą, którego określił mianem Sędziowskiego Dziecięcia. Dredd wyrusza na Przeklętą Ziemię, aby go odnaleźć. Wkrótce okazuje się jednak, że chłopca porwano, a trop wiedzie w odległe rejony kosmosu. To będzie jedna z najdłuższych i najniebezpieczniejszych misji w karierze Sędziego Dredda.
Ten tom zawiera także dodatkowe historie ze świata Sędziego Dredda, wydane pierwotnie w cyklu "Zastrzeżone akta" ("Judge Dredd: The Restricted Files vol. 1").


1.12.

JanT

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #599 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 16:42:25 »
Sędzia Dredd: Kompletne Akta 4
Scenariusz: John Wagner, Alan Grant, Kelvin Gosnell
Rysunki: Ron Smith, Mike McMahon, Brian Bolland, Ian Gibson, Steve Dillon, Jose Casanovas, Brett Ewins
Ilustracja na okładce: Trevor Hairsine
Tłumaczenie: Marek Starosta
Redakcja tekstu: Maciej Jasiński
Wydawnictwo: Ongrys
Tytuł oryginalny: Judge Dredd Complete Case Files Volume 4
Wydawca oryginalny: Rebellion
Rok wydania oryginału: 2006
Liczba stron: 400
Format: 220x296 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: czarno-biały / kolor
ISBN: 978-83-65803-80-1
Wydanie: I
Cena z okładki: 125 zł

Tylko 400 stron  ;)