Komiksy > Dział ogólny

Ongrys

(1/379) > >>

nocny:
Wydawnictwo celujące we wznowienia starszych komiksów często polskich jak "Żbik" czy komiksy Baranowskiego ale też autorów zagranicznych jak Vance. Nie omija też rzeczy nowych jak "Wydział 7".

strona www
Facebook

Na rok 2019 jak na razie zapowiedzieli kolejne Żbiki, kolejnego Vance'a "Opowieści historyczne", kolejny "Wydział 7".

U.F.O:
Kurcze, tylko coś cicho o Dreddach. Wcześniej Ongrys zapowiadał, że będą wydawać jakoś częściej, a tutaj ostatnie kompletne akta wyszły na wrześniu, a o nowych to jak makiem zasiał :( Chyba, że umknęło mi jakieś info.

sum41:
Ja jestem dwa tomy w plecy bo niewiem co kupowac moze zwolnili bo slabiej schodza?

robbirob:

--- Cytat: U.F.O w Pn, 04 Luty 2019, 19:09:31 ---Kurcze, tylko coś cicho o Dreddach. Wcześniej Ongrys zapowiadał, że będą wydawać jakoś częściej, a tutaj ostatnie kompletne akta wyszły na wrześniu, a o nowych to jak makiem zasiał :( Chyba, że umknęło mi jakieś info.

--- Koniec cytatu ---
Masa dobra jest na rynku. Dreddy może trochę łapią zadyszkę. Tym bardziej, że sporo osób odbiło się od pierwszych wydanych u nas akt (a szkoda) deklarując zakupy jedynie Dreddów wydanych przez Studio.

komiksowe_warianty:
Nie śledziłem na bieżąco tematu na Gildii. Naprawdę pojawiły się takie deklaracje po Aktach 1?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej