Autor Wątek: Ongrys  (Przeczytany 419778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1920 dnia: Śr, 19 Czerwiec 2024, 09:00:23 »
Jak na publikację zawierającą fanarty, to te okładki są raczej niezachęcające. A wariant B i C, to jakieś kuriozum :)
Dla mnie B i C najlepsze. Minimalistyczne i niepromujące żadnych konkretnych rysowników/grafików. To te A i B jak dla mnie są totalnym miszmaszem nie wiadomo czego.
Ech... A zastanawiałem się wczoraj czy zamówić za te 73,50... A dziś już 95. No to chyba sobie odpuszczę. Takiego węża w kieszeni ostatnio mam!

Offline celtic

« Odpowiedź #1921 dnia: Śr, 19 Czerwiec 2024, 12:11:31 »
Raczej odpadam, swoją drogą, mogliby zrobić podobne antologie AQQ.
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline Mef76

« Odpowiedź #1922 dnia: Śr, 19 Czerwiec 2024, 12:45:03 »
Orientuje się ktoś może czy 2 tom integrala Comanche zostanie w ogóle wydany?
Kupiłem 1 tom dwa lata temu i czekam z czytaniem na całość.... i nie wiem czy się doczekam

Offline Dalthon

« Odpowiedź #1923 dnia: Śr, 19 Czerwiec 2024, 15:16:04 »
Orientuje się ktoś może czy 2 tom integrala Comanche zostanie w ogóle wydany?
Kupiłem 1 tom dwa lata temu i czekam z czytaniem na całość.... i nie wiem czy się doczekam

Przecież Ongrys w tym wątku pisał (dwa miesiące temu):

Najbliżej finiszu są czwarty Jonathan i trzeci Lester, ale o Brazilu i Comanche też nie zapominamy.

Offline Rapanui

« Odpowiedź #1924 dnia: Śr, 19 Czerwiec 2024, 16:43:46 »
W marcu tego roku już ktoś pytał o ten komiks i dostał odpowiedź od Ongrysa.
Drogi Ongrysie, czy są jakieś konkretne plany związane z drugim integralem Comanche?

Kolejne tomy wszystkich rozpoczętych serii są w trakcie przygotowań. Niestety, ostatnimi czasy wszystko się sypie (mówię o różnych seriach, nie tylko Comanche) - składacz zawala terminy, bo mówi, że ma nawał zleceń, tłumacz przesyła kawałek albumu i mówi, że nie ma pojęcia, kiedy prześle następny, bo jest zarobiony, redaktor nie odbiera telefonów itp.

Staramy się oczywiście motywować ich wszystkich do działania, a jak się nie da, to znaleźć zastępców, ale kumulacja takich zdarzeń jest wyjątkowa.

Najbliżej finiszu są czwarty Jonathan i trzeci Lester, ale o Brazilu i Comanche też nie zapominamy.

W tym kontekście stwierdzenie "najbliżej finiszu" równie dobrze może oznaczać za kolejny rok co za kolejnych parę lat albo potwierdzić twoje obawy.

Offline nori

« Odpowiedź #1925 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2024, 14:06:06 »
Premiera Dramatyczne wydarzenia opisane od niechcenia

Niestety dostaliśmy informację od wydawcy że premiera tego tytułu
przesunie się na mniej więcej połowę lipca.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Nephilim

« Odpowiedź #1926 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2024, 09:46:39 »
Jakby nie patrzeć, ja Ongrysa wspieram i kupuję ich albumy i nie z żadnej drugiej ręki tylko w sklepach stacjonarnych typu CK w Wawie. Czekam na Lestera i Comanche oraz Brazila ;)