Autor Wątek: Ongrys  (Przeczytany 401777 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1125 dnia: So, 30 Kwiecień 2022, 13:05:33 »
Dziwna zapowiedź. Serie frankofońskie z Ongrysa wychodzą bardzo rzadko, ludzie całymi miesiącami czekają na Brazila, Jonathana, Lester wyszedł dopiero teraz, a tu nowa seria. Wyczuwam małą borutę na forum. :)
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline Kadet

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1126 dnia: So, 30 Kwiecień 2022, 13:08:08 »
Lester wychodzi teraz, "Jonathan" ma być w następnym rzucie zapowiedzi - może tłumy żądne frankofonów trochę się dzięki temu uspokoją. A "Nefretete" z kolei uspokoi na chwilę masy domagające się Żbików. To jest taktycznie przemyślane :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Warpath

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1127 dnia: So, 30 Kwiecień 2022, 13:10:44 »
Ja zdecydowanie biorę. Bez zastanowienia. Jak dla mnie wszystkie Hermanny powinny doczekać się wznowień w integralach. Największy miss to Jeremiah - mam nadzieję, że Elemental poprawi się niebawem.

Online michał81

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1128 dnia: So, 30 Kwiecień 2022, 13:10:54 »
Dziwna zapowiedź. Serie frankofońskie z Ongrysa wychodzą bardzo rzadko, ludzie całymi miesiącami czekają na Brazila, Jonathana, Lester wyszedł dopiero teraz, a tu nowa seria. Wyczuwam małą borutę na forum. :)
To ja dodam, że zapowiedzieli zbiorcze, kiedy można jeszcze w normalnej dystrybucji kupić niektóre pojedyncze tomy (nie wszystkie, bo się część wyprzedała). Który wydawca tak robi? ;)

brvk

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1129 dnia: So, 30 Kwiecień 2022, 13:17:18 »
Ja zdecydowanie biorę. Bez zastanowienia. Jak dla mnie wszystkie Hermanny powinny doczekać się wznowień w integralach. Największy miss to Jeremiah - mam nadzieję, że Elemental poprawi się niebawem.
Uwielbiam Hermanna, lubię integrale, ale dla niewydanych serii. Czy rzeczywiście jest sens wznawiać tytuł, który nie zrobił szału na rynku kilka lat wcześniej - zobaczymy. Gdyby nie dodatki to w ogóle nie widziałbym racji bytu dla tego tworu.

Jeremiah jest genialną serią, ale ledwo zipie na rynku, wątpię, byśmy doczekali wydań integralowych. W zbiorczych tomach seria powinna się ukazywać od razu, może cykl wydawniczy by się tak nie wlókł.

Offline kv

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1130 dnia: So, 30 Kwiecień 2022, 13:51:36 »
Niestety będzie niezły dysonans bo pojedyńcze były w powiększonym formacie...
Kusi oszczędność na półkach, bo te 3 integrale to pewnie 50% pojedyńczych, ale 200 zł... Nie, raczej nie. Ale trzeci tom kupię na pewno, żeby mieć całość.

Offline misiokles

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1131 dnia: So, 30 Kwiecień 2022, 14:02:10 »
Uwielbiam Hermanna, lubię integrale, ale dla niewydanych serii. Czy rzeczywiście jest sens wznawiać tytuł, który nie zrobił szału na rynku kilka lat wcześniej - zobaczymy. Gdyby nie dodatki to w ogóle nie widziałbym racji bytu dla tego tworu.
Przypominam, że Ongrys jako jedyny wypuszczał komiksy jednocześnie w integrach, jak i miękkich albumach, więc taka decyzja jest jak najbardziej Ongrysowa.

Offline Kadet

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1132 dnia: So, 30 Kwiecień 2022, 18:19:01 »
W komentarzach pod postem o "Comanche" Ongrys informuje, że drugi tom "Bruno Brazila" już jest przetłumaczony i trwa jego redakcja.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline amsterdream

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1133 dnia: So, 30 Kwiecień 2022, 18:29:09 »
Bezsens z tym Comanche. Wolę większy format.

Offline burberry

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1134 dnia: So, 30 Kwiecień 2022, 19:02:15 »
Mam pierwsze 5 tomów z WK, więc chętnie uzupełnię następne tomy integralem jakby co. Spoko.  :D

Offline Szekak

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1135 dnia: So, 30 Kwiecień 2022, 20:07:32 »
Co tu robić? Dokupić tylko trzeci tom i pozostać bez dodatków z dwóch pierwszych? Dokupić dwa pierwsze i mieć dwa wydania marnując miejsce na półkach? Pozbyć się pierwszego wydania w większym, świetnym formacie? Ciężko. ???
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Death

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1136 dnia: Nd, 01 Maj 2022, 09:18:25 »
Właśnie kurde wiem. Dodatki, jakieś graficzki, ale znowu mniejszy format. Ja chyba po prostu zdubluję, co zdarza mi się od święta. Trochę dla siebie, żeby mieć te dodatki, a trochę dlatego, że to jedno z moich ulubionych wydawnictw.
Trochę jednak żałuję, że porwali się akurat na wydaną już w Polsce Comanche, bo wypuszczają na rynek te frankofony tak rzadko, że naprawdę wolałbym, aby było go coś nowego. Trzeci integral będzie premierowy, ale zamiast dwóch pierwszych jest tyle świetnych frankofonów na Bedetheque do wyboru. :) Na przykład można wydać najnowszy tom Wież Bois-Maury.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1137 dnia: Nd, 01 Maj 2022, 09:53:12 »
Właśnie kurde wiem. Dodatki, jakieś graficzki, ale znowu mniejszy format. Ja chyba po prostu zdubluję, co zdarza mi się od święta. Trochę dla siebie, żeby mieć te dodatki, a trochę dlatego, że to jedno z moich ulubionych wydawnictw.
Trochę jednak żałuję, że porwali się akurat na wydaną już w Polsce Comanche, bo wypuszczają na rynek te frankofony tak rzadko, że naprawdę wolałbym, aby było go coś nowego. Trzeci integral będzie premierowy, ale zamiast dwóch pierwszych jest tyle świetnych frankofonów na Bedetheque do wyboru. :) Na przykład można wydać najnowszy tom Wież Bois-Maury.

Albo wydać Wieże Bois-Maury od nowa w integralach ;)

Offline PabloWu

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1138 dnia: Pt, 06 Maj 2022, 19:15:28 »
Czy może ktoś coś wie albo szanowne wydawnictwo jest w stanie odpowiedzieć czy będzie dodruk zbiorczego Kapitana Żbika czy polować na Allegro?

Offline MariuszZG

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1139 dnia: Pt, 06 Maj 2022, 19:30:57 »
Czy może ktoś coś wie albo szanowne wydawnictwo jest w stanie odpowiedzieć czy będzie dodruk zbiorczego Kapitana Żbika czy polować na Allegro?

Planowany jest dodruk