Autor Wątek: Ongrys  (Przeczytany 401409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline O.

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1020 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 23:54:31 »
chyba im się prze pomyłkę 0 dopisało

Offline volker

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1021 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 09:13:43 »
W sklepie gildia.pl komiks Tadeusza Baranowskiego "Naukowa to jest kwestia, znowu się zjawiła bestia" jest sprzedawany w komplecie z oddzielnym zeszytem ze szkicami z tego albumu. Nie wiem czy to tylko w tym sklepie czy ogólna praktyka. Ale cena 27,90 zł wydaje się atrakcyjna za ten zestaw. Sam szkicownik kosztuje oddzielnie 9,99 zł.


Offline Lipa

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1022 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 10:07:29 »
Okładka nowego KKK wariant B (Baranowski) niedostępna do zamówienia w Gildii

ukaszm84

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1023 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 10:09:55 »
Tak myślałem, że momentalnie pójdzie z tym wariantem, całe szczęście zamówiłem od razu jak była taka opcja.

Offline Lipa

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1024 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 12:19:13 »
Ja jeszcze wczoraj miałem w koszyku, rano już było po ptokach, niepotrzebnie czekałem na tego świątecznego giganta :/

Jakby ktoś chciał odstąpić jedną sztukę, to walcie do mnie, stawiam piwo :)

Offline Szekak

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1025 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 12:32:51 »
Spokojnke, powinno byc jeszcze niejedno uzupelnienie stanow na gildii. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1026 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 13:02:17 »
Spokojnke, powinno byc jeszcze niejedno uzupelnienie stanow na gildii. ;)

W tym przypadku nie byłbym pewny skoro to przedsprzedaż.

Offline vision2001

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1027 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 13:04:36 »
Cytuj
Drodzy czytelnicy!

Tak jak kiedyś przy wznowieniu "Ciotki Fru-Bęc" chcemy zaproponować Wam zakup albumu z oryginalnym kolorem (planszą lub kadrem), odręcznie pomalowanym przez Aleksandrę Spanowicz.

W zestawie znajdzie się plansza lub kadr, gdzie wydrukowaną kreskę kolorystka odręcznie pomalowała i kolor ten został użyty w albumie, a także książeczka ze szkicami oraz album. Nie oferujemy oryginalnej odręcznej kreski Tadeusza Baranowskiego, tylko oryginalny kolor!

Album będzie prawie identyczny jak albumy dostępne w sklepie. Prawie, bo będzie się od nich różnił okładką. Okładka ta nie ma tytułu ani logotypu wydawcy - ma tylko samą ilustrację oraz nazwisko Autora. Wewnątrz album jest identyczny jak albumy dostępne w sklepach.

Ta wersja albumu, bez liternictwa na okładce, będzie dostępna wyłącznie w zestawach z kadrami lub planszami.

Jutro uruchomimy stronę, gdzie będzie można wybrać kadry. Postaram się na bieżąco ją aktualizować i usuwać kadry już zarezerwowane. Cena zestawów: od 95 zł (plus przesyłka) za najmniejsze kadry do 495 za zestawy z całą planszą. Zamówienia przesłane do 7.XII postaramy się wysłać najpóźniej do 17.XII.


ukaszm84

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1028 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 13:12:46 »
Niby bym chciał, z drugiej strony sam oryginalny kolor mnie tak nie jara, co innego gdyby to był oryginał Baranowskiego.

Offline Leyek

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1029 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 17:24:58 »
@up

Mam oryginalny kolor z Ciotki Fru-Bęc i uwierz mi, że to jest petarda. Pięknie nasycone kolory, subtelności, których nie odda druk.

@vision
Jak już będzie jutro odpalona ta strona (i zamówisz swój wymarzony kadr) to podziel się linkiem na forum :)

Online Midar

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1030 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 17:27:42 »
Spokojnke, powinno byc jeszcze niejedno uzupelnienie stanow na gildii. ;)
Niekoniecznie, pierwsza część z okładką Trusta wyprzedała się praktycznie od razu na MFKiG. Druga część prawdopodobnie schodziła głównie z Baranowskim i mogła się wyczerpać. Jeśli pojawi się, to w małych ilościach: rezygnacje, zaspokojenie reklamacji.

Offline Szekak

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1031 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 17:31:55 »
Trusta niedoszacowali, a okladka byla mega, natomiast okladka Rosinskiego znikala i pojawiala sie kilka razy, tak tez bedzie z Baranowskim obstawiam, bo to klasyk i jego okladka pewnie ma najwiekszy naklad
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Leyek

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1032 dnia: Pt, 03 Grudzień 2021, 14:02:27 »

http://www.ongrys.pl/naukowa.htm

Dopiero teraz sobie przypomniałem o tym, sprawdziłem na facebooku ongrysa, że już od nocy chyba wisiało, wszystko co najlepsze (całe plansze) już dawno poszło :/

ukaszm84

  • Gość
Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1033 dnia: Pt, 03 Grudzień 2021, 14:03:13 »
A ja się cieszę z mojej silnej woli, bo pamiętałem i nie kupiłem :D

Offline Szekak

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1034 dnia: Pt, 03 Grudzień 2021, 15:01:55 »
Ja zamawiałem o 8 rano i też plansz pełnych praktycznie nie było już żadnych... nie ma to jak ruszyć ze sprzedażą o 3 w nocy... Obstawiam, ze ruch pod znajomkow ktorzy wiedzieli.
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Grudzień 2021, 15:16:24 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.