Autor Wątek: OMG! Wytwórnia Słowobrazu  (Przeczytany 13569 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Krakers

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #15 dnia: So, 23 Marzec 2019, 08:26:44 »
Integral "Małego Nemo w Krainie Snów" będzie. Zbieram chętnych na takie wydanie. Nakład minimalny 50 egz., więc może to być prawdziwa unikalna perełka na półce. Więcej w wątku o "Sennej zmorze głodomora" i w "Małym Nemo w Krainie Snów".

https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/'maly-nemo-w-krainie-snow'-grube-wydanie-zbiorcze/

Wydanie zbiorcze będzie się trochę różnić od wydania pierwszego (chcę poprawić kolory filtrem by uzyskać efekt z "Bustera Browna").

Rozważałem wydanie po "Sennej zmorze głodomora" komiksu "Powrót Małego Nemo do Krainy Snów", ale skoro inny wydawca mnie ubiegł i kupił licencję, to trzymam za niego kciuki. Chętnie przeczytam.
« Ostatnia zmiana: So, 23 Marzec 2019, 08:37:25 wysłana przez Krakers »
Strona „Krakersa” - komiks.top

majkelus81

  • Gość
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #16 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 16:17:01 »
Ruszyła przedsprzedaż na pierwszą księgę PRISON PITA. Komiks będzie dostępny na Komiksowej Warszawie (23 maja 2019) lub SzlamFest 3 (14 czerwiec 2019) TYLKO dla osób, które zakupiły go w przedsprzedaży (od dziś można się zapisywać, płatność przelewem między 01.05 a 17.05). W ogólnej dystrybucji będzie od 17 czerwca 2019.

PRISON PIT
Tom: 1/6
Scenariusz i rysunki: Johnny Ryan
Tłumaczenie: Łukasz Kowalczuk
Format: ok. 148x210 mm (A5)
Liczba stron: 128
Oprawa: twarda
Papier: lux creme
Druk: cz-b
Cena okładkowa: 54 PLN (z VAT)
Cena tylko w przedsprzedaży: 38 PLN
Tylko dla dojrzałego czytelnika



Offline LordDisneyland

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #17 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 12:13:35 »
Przejrzałem parę stron ww komiksu i nadal nie rozumiem fenomenu kowalczukowych publikacji. Zupełnie to do mnie nie trafia, to jak rysunki, które lata temu robiło się z nudów na lekcjach chemii - nawet treść porównywalna :I
,, - Eeeeech.''

Offline Kalander

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #18 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 12:19:49 »
No tylko że to przecież nie jest komiks Kowalczuka.

Offline LordDisneyland

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #19 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 12:22:04 »
Istotnie, mój błąd. Czyli teraz nie rozumiem komiksów i Kowalczuka, i Ryana :D Swoją drogą ciekawe, dlaczego się tak pomyliłem...
,, - Eeeeech.''

Itachi

  • Gość
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 19:22:55 »
Info dla niefejsbukowiczów :)

‼️OGŁOSZENIE ‼️

Oficjalnie otwieramy zapisy na „Małego Nemo: Powrót do Krainy Snów - edycja rozszerzona" w bezpośredniej sprzedaży od naszego wydawnictwa. Możecie pisać do nas na priv lub na naszego maila piszedo[at]omg-ws.pl.

Szczegóły poniżej:

➡️ O co chodzi z wersją rozszerzoną „Małego Nemo: Powrotu do Krainy Snów”? ⏺ Na polskim rynku ukażą się dwie wersje tego tytułu (autorzy: Eric Shanower i Gabriel Rodriguez). Wersja podstawowa będzie zawierała kilka stron dodatków, podczas gdy wersja rozszerzona będzie uzupełniona o ponad 50 stron dodatków (sam komiks to niecałe 90 stron). Obie wersje ukażą się w formacie typu amerykańskie oversize HC, w twardej okładce.
▫️

➡️ Jaka będzie różnica cenowa między wersją podstawową a rozszerzoną? ⏺ Wersja podstawowa to będzie 68 PLN (z VAT) okładkowo. Kwestia ceny okładkowej wersji rozszerzonej jest nadal otwarta (o czym poniżej), ale mamy nadzieję, że uda nam się utrzymać ok. 135 PLN (z VAT).
▫️

➡️ Co oznaczają zapisy? ⏺ Że zgłaszasz wstępnie chęć nabycia egzemplarza wersji rozszerzonej; nic nie wpłacasz, piszesz tylko maila lub wiadomość na naszym profilu. Ważne: nie potrzebujemy na tym etapie żadnych Twoich danych poza mailem kontaktowym.
▫️

➡️ Dlaczego zapisy, a nie przedpłata? ⏺ Bo cały czas pracujemy nad tą wersją i finalnie może ona nieco odbiegać od założeń (np. materiały dodatkowe zajmą więcej niż zakładane 56 stron), co może nieznacznie wpłynąć na cenę. Na ten moment zakładamy, że będzie to ok. 135 PLN.
▫️

➡️ Dlaczego w ogóle warto się zainteresować wersją rozszerzoną? ⏺ Poza faktem, że wersja rozszerzona będzie rzeczywiście wyraźnie większa objętościowo od standardowej (ok. 1,5 raza), będzie miała również ograniczony nakład oraz będzie dostępna w wybranych kanałach dystrybucji:
- 50 egzemplarzy zostanie przekazanych do Gildia.pl - Księgarnia internetowa
- 50 egzemplarzy zostanie zarezerwowanych dla stacjonarnych sklepów komiksowych i wybranych sklepów internetowych
- 50 egzemplarzy zostanie zarezerwowanych do sprzedaży na naszym stoisku podczas festiwali i konwentów
- pozostała pula to zamówienia bezpośrednie u nas (na maila lub na priv na profilu) z przedpłatą.
▫️

➡️ Do kiedy będzie można zamawiać u nas, a kiedy komiks się ukaże w sprzedaży? ⏺ Zamawiać bezpośrednio u nas będzie można do końca września (zapisy), płatności przedsprzedażowe ruszą w październiku, komiks planujemy wydać w listopadzie tego roku.
▫️

➡️ Jak będzie można odebrać zamówiony komiks? ⏺ Będzie można skorzystać z wysyłki kurierskiej (za nieznaczną dodatkową opłatą) oraz z odbioru osobistego podczas festiwali, na których będziemy mieli stoisko. Dla osób zamawiających w bezpośredniej przedsprzedaży przewidzieliśmy drobne upominki.
▫️

➡️ Gdzie można zobaczyć jakieś fajne materiały podglądowe dla wersji rozszerzonej? ⏺ Wystarczy śledzić nasz profil. Co środę publikujemy posty, w których przedstawiamy różne zagadnienia związane z samym komiksem i pracą nad jego polską wersją: #ŚrodyZNemo.
▫️

Zapraszamy do kontaktu

Offline Martin Eden

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #21 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 19:32:11 »
Jedno jest pewne: czytają forum KOMIKSpec.

Itachi

  • Gość
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #22 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 20:20:50 »
Za fb:

UWAGA ‼️

Coraz więcej słyszę głosów zainteresowania edycją specjalną "Małego Nemo: Powrót do Krainy Snów". I oczywiście będziemy jak najbardziej informować Was, kiedy ruszy przedsprzedaż w Gildia.pl - Księgarnia internetowa, ale przypominam: tam będzie jedynie 50 egzemplarzy. Dodatkowe 50 trafi do dystrybucji do sklepów specjalistycznych i wybranych internetowych. I to właściwie... wszystko :| Bo u nas pewnie będzie można kupić tę edycję na stoisku, ale znając życie, rozejdzie się ona do Komiksowej Warszawy bez większego problemu.


W związku z czym apeluję, żeby później nie było bóli zróżnicowanych części ciała (w tym przede wszystkim głowy!): jeśli wiecie, że chcecie kupić taką edycję, albo znacie kogoś, kto będzie chciał, warto do nas napisać i po prostu najzwyczajniej zapisać się na listę! Będzie w cenie okładkowej (przedsprzedażowcy mieli taniej i z bonusami :P ), ale przynajmniej nie przegapicie :)

Można też się zapisać na listę pt.: chcę znać dzień i godzinę, o której ruszy przedsprzedaż w Gildii (na maila, na FB czy nawet SMS-em).

Chyba już bardziej ułatwić nie mogę... A może mogę? Ktoś coś?


Ja już mam, a Wy?

Offline parsom

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #23 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 21:05:51 »
Co będzie w tej wersji specjalnej? Szkice, posłowia? Coś jeszcze?

Offline vision2001

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #24 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 21:11:08 »
Kupiłem wersję podstawową. Więcej mi do szczęścia tutaj nie potrzeba.

Offline Arne

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #25 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 19:51:46 »
Ktoś zna maila do OMG!?
Chcę się dopisać do listy na wersję rozszerzoną "Małego Nemo: Powrót do Krainy Snów", a nigdzie nie mogę znaleźć ich meila, a Facebooka nie posiadam.
Z góry dziękuję za pomoc :)

Online adamarluk

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #26 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 20:08:28 »
piszedo@omg-ws.pl

Offline Arne

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #27 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 20:42:19 »
Dzięki adamarluk
Nie wiem w jaki sposób wpisywałem wcześniej ten adres, ale mi go nie przyjmowało. Teraz poczta przyjęła go bez problemu :)

Offline Szekak

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #28 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 20:03:27 »
Edycja Specjalna Małego Nemo wjechała do Gildii w ilości sztuk 50.

https://www.gildia.pl/komiksy/419600-maly-nemo-powrot-do-krainy-snow-edycja-specjalna?fbclid=IwAR3U-EgkdmGud20Sed1EsApgEvG5jcPqhoP_0XLDU2Q6Z7f5YIoQOyS0F2A


- 152 strony; papier kredowy o gramaturze 150 g;
- okładka twarda; projekt okładki według naszego pomysłu na podstawie motywów z komiksu; okładka pokryta folią soft-touch
- dwustronna obwoluta; pokryta folią matową
- zewnętrzna część obwoluty zgodna z projektem amerykańskim w wersji deluxe; na skrzydełkach: podobizny autorów oraz biogramy
- wewnętrzna część obwoluty dopasowana do projektu okładki pod obwolutą
- uszlachetnienie (lakier UV) na obwolucie oraz okładce (nie jest to lakier brokatowy)
- technika druku: offset
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online adamarluk

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #29 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 20:08:58 »
Na fb pojawiły się plany na 2020 rok. Nie kryję rozczarowania.