Autor Wątek: OMG! Wytwórnia Słowobrazu  (Przeczytany 13601 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline michał81

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #45 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 14:51:47 »
Nadchodzi krwawy finał

Offline michał81

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #46 dnia: Pt, 26 Luty 2021, 08:59:19 »
Słowobraz informuje że można już zamawiać Piątą oraz finałową Szóstą Księgę Prison Pita. Wysyłka koniec marca / początek kwietnia.

Księga Piąta – 56 PLN (124 strony, oprawa twarda i pozostałe parametry jak dotychczas)
Księga Szósta – 58 PLN (160 stron, oprawa twarda i jw.).

W przedsprzedaży komiksy będą standardowo w promocji -25% za pakiet i w takiej też cenie będą trafiały do dalszej dystrybucji, czyli do Gildia.pl - Księgarnia internetowa

A zatem w pakiecie w przedsprzedaży zapłacicie: 8️⃣6️⃣ PLN + 1️⃣0️⃣ za wysyłkę. Zdecydowanie można łączyć z zamówieniami ze #sklepikuzinowego i nawet jeśli teraz nie jesteście w stanie określić, czy będziecie coś zamawiać za ten miesiąc z okładem, można spokojnie zadecydować o tym później 🙂
Pisać najlepiej na maila 👉 piszedo@omg-ws.pl
Można też wysłać wiadomość na profilu facebookowym Słowobrazu.

Przedsprzedaż będzie trwać do 20 marca, potem wskakują wyższe ceny bez rabatu.

Online Leyek

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #47 dnia: Cz, 22 Kwiecień 2021, 00:45:23 »
Cytuj
Trochę nie umiem Wam opisać, jakie to niesamowite uczucie trzymać te dwa ostatnie tomy sagi o Kanibalu Z. w łapkach i mieć świadomość, że zaraz powędrują do zniecierpliwionych czytelników
Kiedyś ktoś mi zasugerował, że można by omawiać nasze komiksy (słowobrazowe) na jakichś spotkaniach, a jak wspomniałam o „Prison Pit”, to się zmarszczył… że niby co tam omawiać…  To teraz sami ocenicie, czy jest co analizować, bo jak dla mnie – całkiem sporo. Czerpię inspirację z tego, co Ryan zrobił z historią Zjeboryja: nigdy się nie poddawaj, to ty ustalasz reguły gry! Tego Wam również życzę
PS. Zaczynamy wysyłki; proszę wszystkich o cierpliwość; już zaczęłam się kontaktować z nabywcami indywidualnie, dzisiaj pójdą pierwsze paczki.
Jak tylko komiksy trafią na przedsprzedaż do Gildia.pl - Księgarnia internetowa, również dam Wam znać.