Autor Wątek: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych  (Przeczytany 1594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« dnia: So, 15 Styczeń 2022, 21:38:44 »
@Pawel.M, ile ty masz lat? Nie pytam oczywiście o wiek biologiczny, ale z twoich wypowiedzi wynika, że mentalnie jakieś 11.
Nie wnikam na co chcesz czy nie chcesz wydawać „stówki”. Średnio mnie interesuje, że nie ogarniasz powszechnie znanych kulis powstania i realizowania kontynuacji Relaxu.
Jednak do kilku karkołomnych konstrukcji umysłowych, które przed chwilą wykonałeś, pozwolisz, że się odniosę:
1. Czyli tak, najlepiej gdyby twórcy sami się zgłaszali, ale tylko tacy, których ty byś tam widział? Brawo, serio, moje gratulacje.

2. Jakim cudem ci się posklejało, że rozkład „sympatii politycznych” wśród czytelników komiksów jest tożsamy z domniemanymi poglądami społeczeństwa w Polsce, tego nawet najstarsi górale nie są w stanie wyjaśnić. Kolejny raz, gratulacje.

3. ZK są dobrym przykładem na przyzwoitą publicystykę. Nie mój problem, że dalej nie ogarniasz (ale uwzględniam twój wiek mentalny i doceniam wysiłek).

Mi tam wszystko jedne jakie poglądy ma dany magazyn choć wolę jak są neutralne, choć jak mam wybierać to już prędzej sięgnę po prawicowy niż lewicowy bo tym drugim wielu czytelników Polskiego komiksu już miotuje jeśli o underground idzie  ::)

Ta, to widać po „sukcesie” KiM  ::)
BTW Jesteś jakimś oficjalnym przedstawicielem „wielu czytelników”, czy tylko tak przechodziłeś obok z tragarzami i postanowiłeś tutaj wpaść przypadkiem?

Offline Pawel.M

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #1 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 21:46:07 »
@Pawel.M, ile ty masz lat? Nie pytam oczywiście o wiek biologiczny, ale z twoich wypowiedzi wynika, że mentalnie jakieś 11.
I skończyliśmy dyskusję - znowu wylazła ci słoma z papci, znowu atak histerii bo ktoś się z tobą nie zgadza. Leci raporcik. I tak się kończy każda próba rozmowy z tym trollem.

Offline Kot Tip-Top

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #2 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 21:53:49 »
BTW Jesteś jakimś oficjalnym przedstawicielem „wielu czytelników”, czy tylko tak przechodziłeś obok z tragarzami i postanowiłeś tutaj wpaść przypadkiem?
Wypatrzyłem z prywatnego odrzutowca  8)

Pimpek

  • Gość
Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #3 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 22:00:30 »
Cytuj
Więc przedmówca dał ZK za przykład - a ja pytam: jaki ma być skutek wzorowania się na ZK? Sprzedaż na poziomie ZK? Bo jak zrobisz ZK, to będziesz sprzedawał jak ZK - chyba to oczywiste.

Oj, nie zrozumiałeś. Nie sugeruję, żeby Relax zamieniał się w ZK, tylko jeśli chcą publikować również teksty publicystyczne, to tam wydawcy Relaxów mogą poszukać autorów, którzy potrafią takie pisać. A nie pan Garula bierze się za pisanie tekstów, w sytuacji kiedy nie potrafi dobrze napisać posta na Facebooku.

Offline Pawel.M

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #4 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 22:02:33 »
A nie pan Garula bierze się za pisanie tekstów, w sytuacji kiedy nie potrafi dobrze napisać posta na Facebooku.
Hmm... Widzisz, problem z nadmiarem Relaksów - ja o Relax Lechna, Ty o Relax Garula :D

A osobiście uważam, że w dobie internetu i darmowej publicystyki, powinno być jej w Relaksie jak najmniej.

Offline turucorp

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #5 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 22:05:22 »
I skończyliśmy dyskusję - znowu wylazła ci słoma z papci, znowu atak histerii bo ktoś się z tobą nie zgadza. Leci raporcik. I tak się kończy każda próba rozmowy z tym trollem.

Czyli tradycyjnie, jak dyskusja dochodzi do momentu, w którym musiałbyś podać konkrety, to strzelasz focha i lecisz do moderacji? Jakież to „centrowe”  ::)

Wypatrzyłem z prywatnego odrzutowca  8)

Jakoś nie jestem tym zaskoczony.

Oj, nie zrozumiałeś….

Dokładnie tak, nie zrozumiał. Ale uważaj, bo jak nie rozumie to zgłasza do moderacji, że go się tutaj obraża.

Offline Death

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #6 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 22:07:24 »
To magazyn za 60 zł, świetny papier, ogromny format. Serio, szkoda tego wszystkiego na jakieś komiksy z trzeciej ligi lub szuflad. Jeśli mam kupować, to tam mają być takie potencjalnie świetne rzeczy jak Valerian, Jodo, Wrightson, Andreas... Każda strona zapychaczy boli.
Oj, żeby ten magazyn Garuli miał taką perełkę, chociaż jedną, jak Ixbunieta we wspomnianym KiM.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline starcek

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #7 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 22:16:57 »
Hmm... Widzisz, problem z nadmiarem Relaksów - ja o Relax Lechna, Ty o Relax Garula :D
[...]
Ej, no nie do końca. Bo to przecież marszand - o ile kojarzę z fotek z tego forum - niósł kaganiec oświaty w swoich odkrywczych tekstach o komiksach w Relaxie Lechny. A później to nawet przeniósł do sieci (z wszystkimi błędami - bez cienia refleksji) "artykuł" o białych krukach.



Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Pawel.M

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #8 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 23:02:56 »
Czyli tradycyjnie, jak dyskusja dochodzi do momentu, w którym musiałbyś podać konkrety, to strzelasz focha i lecisz do moderacji? Jakież to „centrowe”  ::)
Rozmawiamy do momentu, w którym dostajesz ataku histerii, bo ktoś się z tobą nie zgadza i zaczynasz bluzgać na rozmówcę. Co przy każdej dyskusji wcześniej lub później (raczej wcześniej) następuje - ot, taka konstrukcja psychiczna.

Cytuj
Dokładnie tak, nie zrozumiał. Ale uważaj, bo jak nie rozumie to zgłasza do moderacji, że go się tutaj obraża.
Właśnie, zastanów się dlaczego Pimpka nie raportowałem. Może dlatego, że nie pajacuje, nie wyzywa, tylko normalnie rozmawia? Ba, nawet nie próbuje przekręcać wypowiedzi rozmówcy. Czyli robi coś, co przekracza twoje możliwości psychologiczno-intelektualne.


Ej, no nie do końca. Bo to przecież marszand - o ile kojarzę z fotek z tego forum - niósł kaganiec oświaty w swoich odkrywczych tekstach o komiksach w Relaxie Lechny. A później to nawet przeniósł do sieci (z wszystkimi błędami - bez cienia refleksji) "artykuł" o białych krukach.
No tak, ale dla mnie punktem odniesienia jest ostatni nr, czyli 36 wydany tylko przez Lechnę. Bo po co dyskutować o przeszłości (a Relaks lechnowo-garulowy to już przeszłość i z pewnością się nie wróci). Teraz mamy Relaks Lechny, a prawdopodobnie będzie też Relaks Garuli - chwilowo możemy gadać o Lechny, bo Garuli jeszcze nie widzieliśmy.


Oj, żeby ten magazyn Garuli miał taką perełkę, chociaż jedną, jak Ixbunieta we wspomnianym KiM.
Z zapowiedzi można wnioskować, że w Relaksie Garuli będą: 1) ramoty, których nikt dotąd nie chciał wznowić, 2) ci twórcy, którzy już byli w Relaksie, a których obecność - moim zdaniem - jest absolutnie zbędna.
Ale kupię też Relax Garuli, choćby po to, żeby mieć pamiątkę po wielkiej imbie w polskim komiksowie :D
« Ostatnia zmiana: So, 15 Styczeń 2022, 23:12:07 wysłana przez Pawel.M »

Offline turucorp

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #9 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 23:28:51 »
Rozmawiamy do momentu, w którym dostajesz ataku histerii, bo ktoś się z tobą nie zgadza i zaczynasz bluzgać na rozmówcę. Co przy każdej dyskusji wcześniej lub później (raczej wcześniej) następuje - ot, taka konstrukcja psychiczna.

Rozumiem, że wychowałeś się w jakimś Wersalu, skoro nazywasz „bluzgiem” określenie wieku mentalnego na 11 lat?
Swoją drogą, byłem miły, napisałem wcześniej, że to wiedza na poziomie przedszkola, więc bardzo wyraźnie cię doceniłem (wiem, wiem, w Wersalu nie uczyli co to niuanse  ::) ).
A wracając do tematu, dyskusja tyczy również „Relaxu Lechny”, wskazałem konkretny artykuł, który aż razi niedoróbkami, odniosłem się również do całkowitego braku pomysłu na obecność polskich autorów w tej wersji magazynu.
Jedynym co byłeś w stanie z siebie wydusić, to opowieści z mchu i paproci o metodzie pozyskiwania takich komiksów, a na temat tekstów wywinąłeś fikołka i zamiast odnieść się do meritum, zacząłeś jakieś jazdy z Zeszytami Komiksowymi.
Chcesz być traktowany poważnie, to zachowuj się poważnie, zamiast udawać jakiegoś buraka.

Offline Pawel.M

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #10 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 23:43:08 »
Rozumiem, że wychowałeś się w jakimś Wersalu, skoro nazywasz „bluzgiem” określenie wieku mentalnego na 11 lat?
Duży dzieciaku - dostałeś, jak zwykle, ataku histerii, bo ktoś się z tobą nie zgadza i myślisz (idiotycznie) że pozamerytorycznymi bluzgami coś udowodnisz. Udowadniasz, każdym postem  - jakim niedojrzałym szczylem jesteś. Teraz udowadniasz także, że nie umiesz skończyć, będziesz ciągnął żenadę az mod nie posprząta.

Myślisz, że chce mi się rozmawiać z histerykiem, który co chwila przekręca moje wypowiedzi? W ogóle jest ktoś, komu się chce z tobą rozmawiać?

Cytuj
Chcesz być traktowany poważnie, to zachowuj się poważnie, zamiast udawać jakiegoś buraka.
Jednak poczekam na reakcje moderacji -a ty znowu będziesz piszczał jak to jesteś prześladowany...

Pimpek

  • Gość
Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #11 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 23:54:59 »
@Paweł M.

Odbijasz piłeczkę podając przykład KiM jako polskiego magazynu komiksowego bez sukcesu. To ja mogę odbić i podać przykład magazynu, który w przeciwieństwie do obecnego Relaxu miał na siebie pomysł, charakter i wykreował nową falę polskich autorów. Pamiętasz "Produkt"? Wydawany był w nakładach, o których "Relax" (nieważne który) może sobie jedynie pomarzyć.

Offline Pawel.M

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #12 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 23:58:30 »
Nie odniosę się, Produkt jest mi nieznany - to pismo wychodziło w latach 1999-2004, a ja w latach 1997-2016 w ogóle nie kupowałem komiksów. To nie mam wiedzy, żeby cokolwiek o tym magazynie napisać, żeby dojść jakie były przyczyny jego popularności.

Offline Death

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #13 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 00:13:01 »
Tak w ogóle to fajnie, że wychodzą Relax, Metal i KKK, co nie? Jakoś ponownie pokochałem magazyny komiksowe ostatnio. :)
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline turucorp

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #14 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 00:16:38 »
Nie odniosę się, Produkt jest mi nieznany […] nie mam wiedzy, żeby cokolwiek o tym magazynie napisać, żeby dojść jakie były przyczyny jego popularności.

To chyba ostatecznie zamyka temat twoich „kompetencji”, głąbie. A teraz leć, zgłoś kolejny post do moderacji.