Autor Wątek: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych  (Przeczytany 1598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kot Tip-Top

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #15 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 00:19:28 »
Tak w ogóle to fajnie, że wychodzą Relax, Metal i KKK, co nie? Jakoś ponownie pokochałem magazyny komiksowe ostatnio. :)
Im więcej tym lepiej :) Niech widzą, że jest zapotrzebowanie to będą motywować nowe :D

Offline Pawel.M

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #16 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 00:21:46 »
głąbie
Dzieciak znowu zafajadał pieluchę :D

Offline turucorp

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #17 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 00:30:40 »
Dzieciak znowu zafajadał pieluchę :D

Meh… i pomyśleć, że takie ścierwa też sięgają teraz po komiksy i zabierają głos w tematach, o których nie mają zielonego pojęcia.
Idź przespać kolejne dziewięć lat, będziesz miał na co bluzgać jak się wynudzisz z kolejnej komy.

Tak w ogóle to fajnie, że wychodzą Relax, Metal i KKK, co nie? Jakoś ponownie pokochałem magazyny komiksowe ostatnio. :)

Tak gwoli ścisłości, MH to tylko przetłumaczony przedruk, Relax od początku kulał, a teraz jest już chyba na wózku inwalidzkim, a KKK jest inicjatywą czysto fanowską, ludzie robią to za darmo, dla czystej frajdy, w dodatku to antologia, bardzo daleko od koncepcji szeroko dostępnego magazynu komiksowego.

Offline Kot Tip-Top

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #18 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 00:41:31 »
takie ścierwa
Proszę, pohamuj język Turucorpie! Jesteśmy w kulturalnym miejscu...
« Ostatnia zmiana: Nd, 16 Styczeń 2022, 00:44:03 wysłana przez Kot Tip-Top »

Pimpek

  • Gość
Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #19 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 01:01:32 »
Magazyny komiksowe budzą emocje i to mnie bardzo cieszy, bo jestem fanem wszelkich magazynów i antologii  :D

Paweł,  "Produkt" był swoistym fenomenem w historii polskiego komiksu i dla mnie osobiście był najlepszym i najważniejszym periodykiem. Ale skoro jesteś fanem "Fantasy Komiks" (który jednak od Relaxu różnił się tym, że publikował pełne albumy, to tak dla porządku), to nawet Cię nie zachęcam do zgłębiania tematu, bo to jest totalnie drugi biegun.

Offline Pawel.M

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #20 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 01:07:30 »
Proszę, pohamuj język Turucorpie! Jesteśmy w kulturalnym miejscu...
On nie umie - jego intelekt i uwarunkowania psychologiczne to własnie poziom "głąba" i "ścierwa" w dyskusji. Plus przekręcanie cudzych wypowiedzi (każdemu się chyba w końcu znudzi prostowanie jego wymysłów). Każda próba rozmowy z nim tak się kończy. A potem płacz, że admini się na niego uwzięli :D

skoro jesteś fanem "Fantasy Komiks"
Nie jestem i nawet nie wiem czy potencjalnie bym był :D Nieraz przeglądałem to pismo, czasami coś mi się spodobało, po czym z żalem odkładałem na półkę, bo format + czcionka nie na moje oczy. Przeczytałem dokładnie zero numerów FK.
« Ostatnia zmiana: Nd, 16 Styczeń 2022, 01:11:03 wysłana przez Pawel.M »

Pimpek

  • Gość
Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #21 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 01:16:16 »
OK, rozumiem. To dorwij gdzieś na allegro czy OLXie przy okazji i sprawdź w czym rzecz :)

Offline turucorp

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #22 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 01:28:27 »
Proszę, pohamuj język Turucorpie! Jesteśmy w kulturalnym miejscu...

Rozumiem, że wyzwiska drugiej strony ci nie przeszkadzają?  ::)

On nie umie - jego intelekt i uwarunkowania psychologiczne to własnie poziom "głąba" i "ścierwa" w dyskusji. Plus przekręcanie cudzych wypowiedzi (każdemu się chyba w końcu znudzi prostowanie jego wymysłów). Każda próba rozmowy z nim tak się kończy. A potem płacz, że admini się na niego uwzięli :D
Nie chłopcze, nie mam problemów z tym, że admini działają (chociaż sposób i jakość ich działania czasami wola o pomstę do nieba).
Przy okazji, przez ponad trzydzieści lat w branży zdążyłem poznać kilku takich cwaniaczków jak ty, drobni „wydawcy” lokalnych gazet, przekonani o swojej wielkości i wszechwiedzy, uwikłani w lokalne układziki. Jak coś się wysypie, to mają pretensje do całego świata, jak czegoś potrzebują, to wejdą człowiekowi do tylnej części ciała, a jak coś jest nie po ich myśli, to szczekają i szarpią ile się da.

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #23 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 01:59:51 »
Magazyny komiksowe budzą emocje...

   To nie emocje, to tylko prosty jak konstrukcja cepa człek ze swym prostym językiem i nienachalnie rzucającym się w oczy rozumem. Ktokolwiek bierze go na poważnie powinien mocno się zastanowić nad przewartościowaniem swojego życia.
« Ostatnia zmiana: Nd, 16 Styczeń 2022, 02:04:09 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline Koalar

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #24 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 02:00:17 »
Ale jedna rzecz jest warta zauważenia. Liczba liter w poszczególnych wyrazach w tytule.
Relax magazyn opowieści rysunkowych
5 -> 7 -> 9 -> 11

Liczby rosną o 2. Czy to nie piękne?
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Pawel.M

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #25 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 02:22:27 »
Przy okazji, przez ponad trzydzieści lat w branży zdążyłem poznać kilku takich cwaniaczków jak ty
Nie, takich jak ja nie poznałeś., tacy jak ja w realu nie zadają się z takimi pajacami jak ty. W realu miałbym dla ciebie, pajacu, tylko koniec buta.

Offline turucorp

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #26 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 02:46:35 »
Nie, takich jak ja nie poznałeś., tacy jak ja w realu nie zadają się z takimi pajacami jak ty. W realu miałbym dla ciebie, pajacu, tylko koniec buta.

Groźby karalne? Na forum komiksowym? Grubo jedziesz, ale do usług, wiesz gdzie mnie znaleźć, cwaniaczku.

Offline Pawel.M

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #27 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 03:03:55 »
Ty nawet nie wiesz co to jest groźba karalna, pajacu :D I miałbym cię szukać? Nosz faktycznie, jaką ty jesteś atrakcją :D Dzięki, aż się popłakałem ze śmiechu - śmieszny jesteś :D

Ale jesteś z siebie dumny, co? Znowu to zrobiłeś - znowu kibel z normalnej dyskusji. Pojawił się dziecinny Mareczek i już jest syf.

Jest taki pisarz fantasy - Konrad T. Lewandowski. W sieci zachowywał się niewiele lepiej od ciebie (acz zawsze lepiej, a przy tym intelektualnie bije cię na głowę, co nie jest trudne). Wydawcy go prosili, żeby przestał się pieniaczyć na forach. Dziś już go nie proszą, bo dziś już nie bardzo są chętni do wydawania jego książek... To tak pod przemyślenie.
« Ostatnia zmiana: Nd, 16 Styczeń 2022, 03:11:00 wysłana przez Pawel.M »

Offline Midar

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #28 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 03:11:11 »
Już tak wyrównaliście poziom w „obrzucaniu się błotem”, że obaj zasłużyliście na „obserwację”. Dalibyście już sobie spokój, bo zrobiło się mocno niesmacznie.

Offline Pawel.M

Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #29 dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 03:12:28 »
Midar
Cały dzień moderacja nie reaguje na występy pajaca - to ile mam trawić spokojnie jego bluzgi?

A niesmacznie zawsze się robi w dyskusjach, w których pojawia się dziecinny Mareczek. Nie przywykłeś?