Autor Wątek: Odp: Niepopularne opinie komiksowe  (Przeczytany 592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Niepopularne opinie komiksowe
« dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 17:53:36 »
Ten temat zmierza w jakims dziwnym kierunku...

"Dziwnym"? Ja mam wrażenie, że teraz już docieramy tutaj do etapu "im głupiej tym lepiej".

Oj, zaraz będzie...
Nic nie będzie, jeśli ktoś wytworzył sobie w mózgu taką specjalną "narodowościową" partycję, to raczej jest to nieuleczalne. Polscy autorzy komiksów od dawna przygotowują się na ten moment, w którym, po oddaniu materiałów do wydawcy, będą weryfikowani co najmniej pięć pokoleń wstecz (plus badania DNA). Mamy już wykonane drzewa genealogiczne, żeby było można szybciej sprawdzić, dlaczego nie umiemy rysować.

Odp: Odp: Niepopularne opinie komiksowe
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 18:16:32 »
  Hehehe, jesteś gościu prosty jak budowa cepa.

Offline turucorp

Odp: Odp: Niepopularne opinie komiksowe
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 18:24:43 »
  Hehehe, jesteś gościu prosty jak budowa cepa.
Do mnie piszesz?
Proste jak budowa cepa, to byłoby wrzucenie tutaj kilku "fajnych" opinii o niektórych "czytelnikach", bo, wbrew pozorom, nie macie statusu świętych krów. Ale się powstrzymałem, "gościu".  :D

Odp: Odp: Niepopularne opinie komiksowe
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 18:30:41 »
 No do ciebie a do kogo niby? Nie mam w zwyczaju kierować swoich słów do kogoś poprzez osoby trzecie.
 Możesz wrzucić, jest odpowiedni temat "o stronie i forum", zaoszczędziłbyś wszystkim swojego po raz kolejny pieprzenia od rzeczy.

Offline turucorp

Odp: Odp: Niepopularne opinie komiksowe
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 18:40:32 »
Dodałbym jako oryginalnych od narracji obrazkowej: Lengrena, Butenkę, panią Wójcik, Lutczyna, aha... Czeczota i Mleczkę.
Koniecznie.

Oj, no nie do końca, bo Czeczot i Mleczko to mocne nawiązanie do amerykańskiego undergroundu, a Wójcik to jednak z Crepaxa całymi garściami.

Możesz wrzucić, jest odpowiedni temat "o stronie i forum", zaoszczędziłbyś wszystkim swojego po raz kolejny pieprzenia od rzeczy.
Opinia o "komiksowych naziolkach" mieści jak najbardziej w temacie, w którym prowadzimy tę wymianę "opinii", chyba, że tego też nie ogarniasz?  ::)

Online Teli

Odp: Odp: Niepopularne opinie komiksowe
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 18:41:53 »
- Baco. A co tu taka zawiewa i wybija w tym temacie?
- A nu nic panocku. Ino wietar duje w szambie. Gównoburza idzie.

Odp: Odp: Niepopularne opinie komiksowe
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 18:52:05 »
  Nie masz żadnych opinii tylko oferujesz to co zwykle bełkotliwe próby obrażania i mędrkowanie jasia z płotu. To co we łbie to na języku, a co na języku to wiadomo.

Offline turucorp

Odp: Odp: Niepopularne opinie komiksowe
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 19:32:48 »
  Nie masz żadnych opinii tylko oferujesz to co zwykle bełkotliwe próby obrażania i mędrkowanie jasia z płotu. To co we łbie to na języku, a co na języku to wiadomo.

Wiesz co, człowieczku, na początek zapoznaj się z punktem pierwszym regulaminu forum, który z premedytacją naruszyłeś już swoim pierwszym wpisem w tym temacie (i dalej w to brniesz).
Jak już to ogarniesz, to bądź łaskaw wyjaśnić, jakimi to narzędziami ustalasz narodowość danego autora?
Mierzysz nam czaszki?
Podkradasz plastikowe kubki po spotkaniach i oddajesz do analizy DNA?
A może studiujesz księgi parafialne?
Czasami widzę na imprezach smutnego gościa, kręcącego się przy toaletach, mam wrażenie, że może polować na próbki. :o Czyżbyś to był ty? Ja bym na twoim miejscu się tak nie krygował, śmiało, podbijaj do polskich autorów z tą swoją „opinią”, większość na pewno da ci próbkę śliny, kiedy tylko wyartykułujesz te swoje „tezy”.  8)

Odp: Odp: Niepopularne opinie komiksowe
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 19:37:16 »
  Ja już nie wiem. Jesteś facet normalny? W sensie pełnosprawny umysłowo? Jak nie, to powiedz to dostaniesz odbój.

Offline turucorp

Odp: Odp: Niepopularne opinie komiksowe
« Odpowiedź #9 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 19:40:25 »
  Ja już nie wiem. Jesteś facet normalny? W sensie pełnosprawny umysłowo? Jak nie, to powiedz to dostaniesz odbój.

Zdefiniuj „normalność”, komiksowy naziolku.

Bender

  • Gość
Odp: Odp: Niepopularne opinie komiksowe
« Odpowiedź #10 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 19:44:09 »
Panowie, idźcie pod Żabkę na solo. 

Odp: Odp: Niepopularne opinie komiksowe
« Odpowiedź #11 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 19:50:58 »
 No normalny, brak chorób wrodzonych bądź nabytych wpływających na działanie mózgu, iq mieszczące się w granicach chociażby przeciętnej?

Offline turucorp

Odp: Odp: Niepopularne opinie komiksowe
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 19:52:58 »
Panowie, idźcie pod Żabkę na solo.

Brzydzę się fizyczną przemocą.  >:(
Ale, skoro jesteśmy w temacie „Niepopularne opinie komiksowe”, to wydawałoby się na miejscu, że chciałbym wiedzieć, jaką metodą ustalana jest „polskość” danego autora? Bo z „opinią” przytoczoną tutaj przez @Skandalistę spotykam się już któryś raz i nigdy nie uzyskałem odpowiedzi, jak to jest ustalane. Mamy odpowiednie miejsce i czas, to może autor opinii się w końcu odniesie?