Autor Wątek: Nowości komiksowe na blogach  (Przeczytany 110681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Offline eridraven

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #481 dnia: Nd, 01 Sierpień 2021, 16:44:07 »
Marvel FRESH - lipiec 2021
 
Nie ma co się oglądać, siedzimy już mocno w nowej linii wydawniczej Marvel FRESH. Lipiec obrodził nam w mutantów, a będzie mowa o:
 
🤜Powrót Wolverine'a
🤜Deadpool. Tom 1. Najemnika śmierć nie tyka
🤜X-Men: Czerwoni.

Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

Zapraszam na blog: Comixxy


Offline Severan


Offline Motyl


Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #486 dnia: Nd, 08 Sierpień 2021, 13:22:43 »
Celebrujemy 60. urodziny Fantastycznej Czwórki :)

Sześć dekad z Pierwszą Rodziną Marvela! - https://paradoks.net.pl/read/42112-szesc-dekad-z-pierwsza-rodzina-marvela

Marek Sachmata i jego sKURPiona Fantastyczna Czwórka! - https://paradoks.net.pl/read/42113-marek-sachmata-i-jego-skurpiona-fantastyczna-czworka

Fantastyczni z półki Marka Sachmaty - https://paradoks.net.pl/read/42114-fantastyczni-z-polki-marka-sachmaty


Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #488 dnia: Wt, 17 Sierpień 2021, 23:20:42 »
Nowości:

„Ascender” tom 1: „Nawiedzona galaktyka” - https://paradoks.net.pl/read/42149-ascender-tom-1-nawiedzona-galaktyka-recenzja

„Mali bogowie” tom 2: „Uparty Ikar” - https://paradoks.net.pl/read/42144-mali-bogowie-tom-2-uparty-ikar-recenzja

„Arystoteles. Głód wiedzy” - https://paradoks.net.pl/read/42140-arystoteles-glod-wiedzy-recenzja

„Einstein. Przeskok kwantowy” - https://paradoks.net.pl/read/42137-einstein-przeskok-kwantowy-recenzja

„Batman. Detective Comics” tom 4: „Zimna zemsta” - https://paradoks.net.pl/read/42134-batman-detective-comics-tom-4-zimna-zemsta-recenzja

„Stumptown” tom 4: „Sprawa kubka kawy” - https://paradoks.net.pl/read/42131-stumptown-tom-4-sprawa-kubka-kawy-recenzja

„Dom” - https://paradoks.net.pl/read/42126-dom-recenzja

„Niesamowity Szerlok Worms i niebieskie monstrum” ‒ https://paradoks.net.pl/read/42122-niesamowity-szerlok-worms-i-niebieskie-monstrum-recenzja

„Shenzhen” - https://paradoks.net.pl/read/42116-shenzhen-recenzja

„Wiedźmin” tom 5: „Zatarte wspomnienia” – https://paradoks.net.pl/read/42111-wiedzmin-tom-5-zatarte-wspomnienia-recenzja

„Deadpool” tom 1: „Najemnika śmierć nie tyka” - https://paradoks.net.pl/read/42109-deadpool-tom-1-najemnika-smierc-nie-tyka-recenzja

Sierpniowe nowości Timof Comics - https://paradoks.net.pl/read/42121-sierpniowe-nowosci-timof-comics-2

Non Stop Comics na drugą połowę roku - https://paradoks.net.pl/read/42132-katalog-non-stop-comics-na-druga-polowe-2021

Offline eridraven

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #489 dnia: Pt, 20 Sierpień 2021, 11:03:34 »
Wolverine: Czerń, Biel i Krew oraz Katedra Otchłani. Tom 1

W filmie recenzuje dwa komiksy, które zafascynowały mnie w sierpniu 2021 roku, a w których pokładałem wielkie nadzieje na dobrą zabawę. Co z tego wyszło? Zapraszam do oglądania! W recenzji będzie o:

👉Wolverine: Czerń, Biel od Mucha Comics
👉Katedra Otchłani. Tom 1 od Wydawnictwa Lost In Time


Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

Zapraszam na blog: Comixxy

Offline Nawimar III

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #490 dnia: Wt, 24 Sierpień 2021, 10:49:10 »
Co prawda już w innej części forum pozwoliłem sobie słów kilka w kontekście tej propozycji wydawniczej nadmienić. Poniżej jednak nieco bardziej rozbudowana refleksja:
 
http://mezotyda.blogspot.com/2021/08/od-nerwosolka-do-yansa-50-komiksow-z.html
 
« Ostatnia zmiana: Wt, 24 Sierpień 2021, 10:50:58 wysłana przez Nawimar III »




Offline Motyl

Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Odpowiedź #494 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 19:55:55 »
Nowości:

„Suicide Squad: Zła krew” - https://paradoks.net.pl/read/42233-suicide-squad-zla-krew-recenzja

„Fins de siècle: Falangi Czarnego Porządku, Polowanie” - https://paradoks.net.pl/read/42227-fins-de-siecle-falangi-czarnego-porzadku-polowanie-recenzja-2

„Śledztwa Enoli Holmes” tom 5: „Tajemnica zaginionej wiadomości” - https://paradoks.net.pl/read/42221-sledztwa-enoli-holmes-tom-5-tajemnica-zaginionej-wiadomosci-recenzja

„Conan Barbarzyńca” tom 3: „Exodus i inne opowieści” - https://paradoks.net.pl/read/42219-conan-barbarzynca-tom-3-exodus-i-inne-opowiesci-recenzja

„W.E.” zeszyt drugi - https://paradoks.net.pl/read/42217-we-zeszyt-drugi-recenzja

„Wujek Sknerus i Kaczor Donald” tom 8: „Ucieczka z Zakazanej Doliny” - https://paradoks.net.pl/read/42215-wujek-sknerus-i-kaczor-donald-tom-8-ucieczka-z-zakazanej-doliny-recenzja

„Pozytywka” tom 2: „Sekret Cypriana” ‒ https://paradoks.net.pl/read/42209-pozytywka-tom-2-sekret-cypriana-recenzja

„Horizon Zero Dawn” tom 1: „Raróg” - https://paradoks.net.pl/read/42206-horizon-zero-dawn-tom-1-rarog-recenzja

„Flash” tom 12: „Śmierć i Moc Prędkości” - https://paradoks.net.pl/read/42203-flash-tom-12-smierc-i-moc-predkosci-recenzja

„Hitman” tom 5 - https://paradoks.net.pl/read/42201-hitman-tom-5-recenzja

„Green Lantern” tom 3: „Blackstars” - https://paradoks.net.pl/read/42197-green-lantern-tom-3-blackstars-recenzja

„Star Trek: Picard - Odliczanie” - https://paradoks.net.pl/read/42189-star-trek-picard-odliczanie-recenzja

„Chainsaw Man” tom 6 - https://paradoks.net.pl/read/42214-chainsaw-man-tom-6-recenzja

„Darling in the Franxx” tom 1 i 2 - https://paradoks.net.pl/read/42195-darling-in-the-franxx-tom-1-i-2-recenzja

„Tysiąc słodkich kłamstw” - https://paradoks.net.pl/read/42187-tysiac-slodkich-klamstw-recenzja

Wydawnictwo Kurc na Komiksowej Warszawie i Targach Książki - https://paradoks.net.pl/read/42218-wydawnictwo-kurc-na-komiksowej-warszawie-i-targach-ksiazki

Wrześniowe nowości Klubu Świata Komiksu - https://paradoks.net.pl/read/42220-wrzesniowe-nowosci-klubu-swiata-komiksu-3

„Brom 2” - długo wyczekiwany powrót pomorskich wiedźm - https://paradoks.net.pl/read/42229-brom-2-dlugo-wyczekiwany-powrot-pomorskich-wiedzm