Autor Wątek: Noworoczne postanowienia  (Przeczytany 9006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Martin Eden

Odp: Noworoczne postanowienia
« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 12:25:38 »
1. Zjechać z ilością posiadanych komiksów do wartości poniżej 1000.
2. Poradzić sobie z bólem selekcji pod kątem realizacji pkt.1.
3. Nie tyle kupować mniej komiksów, co mniej czytadeł nic nie wnoszących.

Offline starcek

Odp: Noworoczne postanowienia
« Odpowiedź #16 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 12:56:09 »
1. Zjechać z ilością posiadanych komiksów do wartości poniżej 1000.
[...]

Podpinam się.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

ramirez82

  • Gość
Odp: Noworoczne postanowienia
« Odpowiedź #17 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 13:21:58 »
U mnie jedyne postanowienie to zapoznać się z uniwersum Dredda.

Takie postanowienia, to ja rozumiem!

Offline Pan_Andrzejek

Odp: Noworoczne postanowienia
« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 15:27:46 »
Moje postanowienie to kupować mniej, a za to czytać więcej. Obecnie już takie mi się zaległości porobiły, że nie wiem kiedy to przeczytam. Ostatnie miesiące to praktycznie w ogóle nie miałem czasu na czytanie, a kupowałem ilości komiksów takie jak zwykle, czyli delikatnie mówiąc duże. Zbliżamy się do końca sezonu NFL, pozostały jedynie playoffy i Superbowl. Z jednej strony jest mi smutno, że sezon tak szybko zleciał, ale za to przynajmniej zyskam niedzielne wieczory na nadganianie zaległości.

Offline 79ers

Odp: Noworoczne postanowienia
« Odpowiedź #19 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 17:49:19 »
Zakładałem, że zgodnie z tradycją w 2019 będzie więcej nowych komiksów "na półce" względem 2018, a tu niemiła niespodzianka  :o (pierwszy raz od 2011-2012 jest mniej). Jedyne postanowienie na AD2020 to ogarnięcie pudeł, pudełek, stolików oraz szafek i zebranie tego wszystkiego w 1-2 solidne meble. O to samo proszą się książki, starsze czasopisma komputerowe, gry , ... , właściwie to należałoby  wstawić do mieszkania połowę sklepu meblowego a właściwie pewnego warszawskiego komisu meblowego.

Pierwszy kwartał to tradycyjnie nadrabianie zaległości z lat ubiegłych (z 2019 włącznie), kwiecień i maj  to musisz mieć z nowego roku oraz trochę starych cegieł, przed wakacjami akcja meblowanie  :o ??? , wakacje prawdopodobnie na nadrabianie Komiksowej Warszawy, wrzesień, październik będzie na zaległości z bieżącego roku i nadrabianie staroci, listopad przeznaczam przeważnie na zamykanie serii i Thorgala, grudniem najczęściej rządzi chaos, spontan i ostatni grosz ze skarpety.  Gdybym się chwilę zastanowił to mój komiksowy kalendarz z każdym kolejnym rokiem komiksowej przygody wygląda tak samo  :-[ ;D ;D

Offline Szekak

Odp: Noworoczne postanowienia
« Odpowiedź #20 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 19:41:53 »
Postanowienia na 2020? Więcej komiksów, wrysów, plansz, rysunków, spotkań z artystami, czytania komiksów itp. niemniej jedno postanowienie wybija się ponad inne - wytrzymać z moją babą do 2021!
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Deg

Odp: Noworoczne postanowienia
« Odpowiedź #21 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 19:55:18 »
Postanowienia noworoczne to takie, których nigdy się realizuje? No to zaszaleję: zarabiać więcej, kupić duży dom z wielkim pokojem na biblioteczkę, kupować więcej komiksów, zarobić tyle, żeby móc rzucić pracę i czytać więcej komiksów.
A co :D
This is my truth, tell me yours.

Offline Lou

Odp: Noworoczne postanowienia
« Odpowiedź #22 dnia: Wt, 31 Grudzień 2019, 15:12:07 »
Z postanowień to zwykle nic nie wychodzi, ale chciałabym kontynuować trend z 2019 w którym kupiłam znacznie mniej komiksów niż rok wcześniej, ale za to o konkretnej tematyce. Dzięki czemu moja już sprofilowana komiksoteka, stała się sprofilowana jeszcze bardziej.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline nori

Odp: Noworoczne postanowienia
« Odpowiedź #23 dnia: Wt, 31 Grudzień 2019, 19:08:06 »
Z powodu klęski urodzaju, podchodzić z większym zdrowym rozsądkiem do wszelkich klockowych, growych i oczywiście komiksowych zakupów, a aktualną kolekcję nieco przemodernizować (co już rozpoczęło się w jeszcze bieżącym roku, paru forumowiczów skorzystało :) ) a wszelkie czystki nie opłakiwać wiadrem łez (prawdziwy mężczyzna nie płacze przy stracie ręki czy kobiety, ale strata komiksów usprawiedliw utłuczenie łzy czy dwóch).
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Kapral

  • Gość
Odp: Noworoczne postanowienia
« Odpowiedź #24 dnia: Wt, 31 Grudzień 2019, 19:18:18 »
Nigdy w życiu nie robiłem żadnych postanowień noworocznych, bo z doświadczenia wiem, że jak się coś planuje, to tylko Pan Bóg ma z tego ubaw po pachy. Tak więc dalej będę kompulsywnie kupował co mi w danej chwili wpadnie w oko, latał po sklepach z moją coraz dłuższą listą braków itd. Chciałbym jedynie zrobić porządek w mojej bibliotece, bo przez niekontrolowany rozrost zbiorów bajzel zapanował w niej nieopisany i niczego nie mogę znaleźć. Natomiast żadnych czystek nie przewiduje, bo za bardzo lubię wszystkie moje komiksy, nawet te kijowe :)

Do Siego Roku!

Offline Arne

Odp: Noworoczne postanowienia
« Odpowiedź #25 dnia: Wt, 31 Grudzień 2019, 20:11:33 »
I chyba pierwszy raz w 100 procentach zgadzam sie z powyzszym wpisem Kaprala. Mam dokladnie tak samo☺

Offline K.Leszcz

Odp: Noworoczne postanowienia
« Odpowiedź #26 dnia: Śr, 01 Styczeń 2020, 03:06:35 »
Ja planuję rysować więcej komiksów, rozwinąć moją serię "Ed i Stek" oraz popracować nad kilkoma projektami. Poza tym planuję nabyć kilka tomów nieznanych w Polsce humorystycznych serii komiksowych , nadrobić trochę klasycznego superhero oraz czytać więcej komiksów Disney'a.

Offline jotkwadrat

Odp: Noworoczne postanowienia
« Odpowiedź #27 dnia: Śr, 01 Styczeń 2020, 14:59:35 »
Więcej czytać, żeby zaległości się chociaż nie powiększały, skoro już nie mogą się zmniejszać.

Offline OokamiG

Odp: Noworoczne postanowienia
« Odpowiedź #28 dnia: Śr, 01 Styczeń 2020, 15:08:05 »
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, drodzy współforumowicze. Życzę spełnienia postanowień.