Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów  (Przeczytany 358302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1455 dnia: Pt, 11 Wrzesień 2020, 22:20:51 »
Na grudzień zapowiedzieli DC COMICS: THE ART OF LEE BERMEJO HC - na bank biorę tę ucztę dla oczu :)

Offline Leyek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1456 dnia: So, 12 Wrzesień 2020, 11:24:04 »
Wariant do Batman: The Adventures Continue #7 (Phantom City Creative)




Offline isteklistek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1457 dnia: Śr, 16 Wrzesień 2020, 18:55:31 »
ATOM przesłał mi fotki, DC odpóściłem za dużo Batmana, ale może kogoś zainteresuje.
DC Poster Portfolio: Francesco Mattina
Marvel Portfolio: Artgerm





Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1458 dnia: Śr, 16 Wrzesień 2020, 21:20:28 »
Mattine mam, ale Artgerm w Marvelu kusi ...

Offline isteklistek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1459 dnia: Śr, 16 Wrzesień 2020, 23:28:02 »
Marvel kasuje x2, ale to Artgerm, więc biorę w ciemno, po zdjęciach portfolio Marvela dałem też szanse Momoko - kwiecień 2021.

Offline gashu

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1460 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 12:09:56 »
Mattine mam, ale Artgerm w Marvelu kusi ...

Z czystej ciekawości... Tapetujesz tym ściany, czy chowasz do komiksowego sejfu?

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1461 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 12:12:44 »
Ani tapetuję (choć plan jaskini w docelowej miejscówce przewiduje takie ozdobniki), ani nie chowam do jakiegokolwiek sejfu. Leżą sobie na kupce innych posterbooków. Dzieci mam odchowane, pies nie żyje - nie obawiam się o ich bezpieczeństwo ;)

Marvel kasuje x2, ale to Artgerm, więc biorę w ciemno, po zdjęciach portfolio Marvela dałem też szanse Momoko - kwiecień 2021.
Tak, Marvel przegina z zdzierstwem. Do tego jakość i rozmiar też ustępują DC.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1462 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 12:13:07 »
Dobór prac w obu portfolio jest kiepski :( A właśnie, co z tym robicie? Ja to bym trzymał w portfolio :P

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1463 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 12:16:44 »
Zgadzam się. Mattine brałem w ciemno więc dziś bym się zastanowił mocno - ma trochę innych lepszych artów (pewnie trzepną kiedyś vol.2). Z Artgerma w Marvelu dużo większego wyboru zdaje się nie było. Swoją drogą - oprócz Carnage i MJ mam wszystkie w zeszytach. :))
Póki co trzymam w portfolio.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1464 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 12:18:57 »
A takie pytanie z innej beczki. Jak teraz wygląda Twoje kolekcjonowanie wariantów? Kupujesz nadal czy trochę zwolniłeś? Ja się opanowałem, trochę straciłem zajawkę i udało mi się ograniczyć wydatki o ponad połowę.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1465 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 12:32:52 »
Ze wstydem (bo zapowiadałem ograniczenia) przyznaję się, że nie zwolniłem. No może odrobinę. Wkurza mnie to bo zawsze pojawi się coś co chcę mieć w swojej kolekcji. Ale dałem sobie taki okres na otrzeźwienie do końca roku. Czekam na preorder na grudzień i jak się nie uda to idę po wsparcie do specjalisty. ;)
Zajawka nieco przygasła podczas lockdownu. Pozamawiałem za to jakieś art i poster booki. Jak Diamond ruszył i wydawcy pokazali nowe okładki - nałóg wrócił z impetem. Szlag.
Mam kilku ulubionych rysowników obok okładek których nie potrafię przejść obojętnie, zbieram Blade Runnera 2019 we wszystkich możliwych wariantach, do tego Dynamite wrzuca swoje laseczki w fajnych artach i co miesiąc uzbiera się ze 20 pozycji.
Ale jak pisałem - do końca roku i zwalniam ostrzej. Wiem, że to głupie (przecież fajne okładki nadal będą się ukazywały) ale kiedyś trzeba się ogarnąć. Wolę już skoncentrować się na lekturze naszych wydań niż gromadzeniu "makulatury" w shortboxach. Aczkolwiek moim babom w domu wciąż powtarzam, że jak mnie kiedyś zabraknie to mają to rozsądnie spieniężyć (najlepiej za granicą), a nie oddawać na przemiał ;)

Wpadnij do mnie Ryba to sobie pogawędzimy i pooglądamy co w tych kartonach udało się przez lata zebrać. Swoją drogą - mam trochę stuffu, który chciałem Tobie zaproponować.... ;)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1466 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 21:36:57 »
Z nałogiem jest ciężko wygrać ;) Ja jakoś sobie radzę, ale nawrót zbieractwa czyha za rogiem :P
Może będzie kiedyś okazja na spotkanie i poznanie się, to wtedy zamienimy kilka słów na temat tego wariantowego wariactwa ;)

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1467 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 21:41:37 »
No jest trudno, nie powiem. A ja i tak głównie dla fajnych grafik (czytaj: podobających mi się) kupuję. Co to by było gdybym, podobnie jak Ty, podchodził do tego w sposób pro i polował na ratio itp warianty..... 😎

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1468 dnia: Pt, 18 Wrzesień 2020, 08:14:19 »
Nie wariant ale znów fajna praca Gleasona AMAZING SPIDER-MAN #55 PATRICK GLEASON:


Nesumi

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1469 dnia: Pt, 18 Wrzesień 2020, 08:53:54 »
wow.