Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów  (Przeczytany 354803 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #270 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 10:15:09 »
Jak coś, to na blogu wrzuciłem krótki wpis z wariantami do Symbiote Spider-Man #1 ;)

Zepsuli taką ładną okładkę Artgerma tym logo...

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #271 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 10:22:40 »
Zawsze możesz sięgnąć po wersje virgin ;)

Offline isteklistek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #272 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 10:25:55 »
Mogli podciągnąć wyżej i była by tragedia  ;) Powinni brać przykład z DC jak robić warianty, aby wszystko było dyskretnie rozmieszczone, aby nie gryźć się z wariantem. Trochę szkoda Lau, ja czekam na jego najnowszą okładkę z Catwoman w zapowiedzi widać, że będzie różowy kostium.

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #273 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 10:30:30 »
Muszę spojrzeć na moje zeszyty z McFarlanem bo myślałem ze to z numeru z Lizardem ale chyba nie, dziwne że nie wybrali Spider McFarlane a w czarnym kostiumie, sporo tego rysował.

Artgerm znów z ładną taką samą buzią - nie wiem po co Gwen Stacy (MJ  jak najbardziej ale Gwen już nie żyła) , pasuje do tej historii jak pięść do oka no ale hajs musi sie zgadzać :D

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #274 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 10:48:45 »
Zawsze możesz sięgnąć po wersje virgin ;)


W sumie chyba tak będzie lepiej :) , bo słowo"SYMBIOTE" wygląda jak odwalone od niechcenia logo jakiejś grindcrustpunkowej kapeli z azjatyckich stepów. Chyba podobnie było z WebOfVenom.
 Zresztą może chodziło  o ten kontrast, łatwiej zwr ócić uwagę na komiks... Bardzo fajna okładka Younga , a myślałem, że już mi się przejadły te jego ludki.

Isteklistek, zasmuciłeś mnie- nawet i w tym tytule różowości? To jakaś wszechobecna plaga.
,, - Eeeeech.''

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #275 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 10:58:22 »
Zawsze możesz sięgnąć po wersje virgin ;)

Taaa jasne. W tej cenie dla mnie poza zasięgiem.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #276 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 11:20:51 »
Mogli podciągnąć wyżej i była by tragedia  ;) Powinni brać przykład z DC jak robić warianty, aby wszystko było dyskretnie rozmieszczone, aby nie gryźć się z wariantem. Trochę szkoda Lau, ja czekam na jego najnowszą okładkę z Catwoman w zapowiedzi widać, że będzie różowy kostium.
Spartolili tą grafikę dając tak żenujący logotyp w takim miejscu. Do tego ten kod kreskowy na ogromnym białym prostokącie... Słabo to wygląda. Mega.

DC robi to znacznie lepiej, ale zdaje się wydrukowali Catwoman jednak "do góry nogami", a powinna być pupą - też żenua.... ehhh

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #277 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 11:24:42 »
Marvel rzeczywiście mógłby pójść w ślady DC i wszystkie warianty wydawać jako minimal trade dress. Tak naprawdę to Marvel ma już takie okładki w ramach serii Young Guns Variant i życzę sobie, aby za jakiś czas wszystkie okładki alternatywne tak wyglądały.

John_

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #278 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 11:44:56 »
Alex Dos Diaz. THE OTHER HISTORY OF THE DC UNIVERSE #1


Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #279 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 12:01:44 »
Marvel rzeczywiście mógłby pójść w ślady DC i wszystkie warianty wydawać jako minimal trade dress. Tak naprawdę to Marvel ma już takie okładki w ramach serii Young Guns Variant i życzę sobie, aby za jakiś czas wszystkie okładki alternatywne tak wyglądały.

A mnie się wydaje, że specjalnie tak spieprzyli tą okładkę, żeby był popyt na virgina w tej cenie.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #280 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 14:26:06 »
Myślę, że to akurat ma mało wspólnego z prawdą ;) Artgerm, z logiem czy bez, i tak sprzedaje się zazwyczaj bardzo dobrze i żaden trade dress tego nie popsuje. Chętni na okładkę virgin zapewne się znajdą, jednak jest to ratio 1:200, więc mało sklepów dostanie ten wariant. Z tego powodu można zapomnieć o nakręcaniu popytu tą wersją, bo zwyczajnie mało kto będzie miał okazję kupić ten cover. Zapewne zarobek z wersji open będzie znacznie większy.

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #281 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 14:31:48 »


DC robi to znacznie lepiej, ale zdaje się wydrukowali Catwoman jednak "do góry nogami", a powinna być pupą - też żenua.... ehhh

Gazza ale pomyśl jaki to będzie za jakiś czas unikat - no chyba że cała partia spieprzona wtedy nie :/

Mam kilkanaście okładek z lat 70 i 80tych z błędami na okładkach i są warte po kilkadziesiąt dolców :)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #282 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 14:33:05 »
Okładka Catwoman nie jest błędem ;) Tak zrobili i tak zapewne trafi do sprzedaży.

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #283 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 18:08:29 »
Myślę, że to akurat ma mało wspólnego z prawdą ;) Artgerm, z logiem czy bez, i tak sprzedaje się zazwyczaj bardzo dobrze i żaden trade dress tego nie popsuje. Chętni na okładkę virgin zapewne się znajdą, jednak jest to ratio 1:200, więc mało sklepów dostanie ten wariant. Z tego powodu można zapomnieć o nakręcaniu popytu tą wersją, bo zwyczajnie mało kto będzie miał okazję kupić ten cover. Zapewne zarobek z wersji open będzie znacznie większy.

Pewnie masz rację i też przeszło mi to przez myśl. Ale z drugiej strony gdyby wydawali to tak jak DC (czyli w tym przypadku logo by musiało wylecieć), to czym tak naprawdę różniłby się ten virgin? Kodem i znaczkiem. Nie bolało by tak bardzo jak teraz z tym paskudnie wkomponowanym logo.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #284 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 20:47:43 »
Przed Wami debiut Carnage Queen w drukowanym komiksie. Jay Anacleto stworzył okładkę ekskluzywną dla sklepu Limited Editiom Comix.

Nakayama składa hołd Bagley'owi na okładce dla Sanctum Sanctorum Comics.
« Ostatnia zmiana: Śr, 13 Marzec 2019, 20:54:22 wysłana przez komiksowe_warianty »