Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów  (Przeczytany 355010 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #195 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 11:34:35 »
Bermejo - świetna okładka.

Zerknijcie na marvelowskie okładki z cyklu BattleLines-

https://comicbook.com/marvel/2019/03/04/marvel-battle-lines-variant-covers/#8

Mam mieszane uczucia. Ale wymiędlony , poniedziałkowy Fury mnie rozbawił:



Kawa z winiakiem klubowym oraz pistolet na wodę. No  i  ta zmutowana mordka. Bawią się ludzie, oj, bawią.

PS- jeszcze druga okładka do Faithless, która będzie okryta folią, żeby nie gorszyć komiksiarzy. Wiadomo, nie przywykli do takich rzeczy....

« Ostatnia zmiana: Wt, 05 Marzec 2019, 12:29:01 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #196 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 12:31:00 »
Battle Lines - Mam kilka z ubiegłorocznej edycji. W tym roku myślę, że coś też wjedzie. Podoba mi się Star Lord, Black Cat, Hella, Carnage i może coś jeszcze dokoptuję.

Często na zdjęciach w sieci okładki prezentują się, że tak napiszę "różnie", ale na żywo robią wrażenie. Ta linia budzi we mnie również mieszane uczucia ale dajmy na to Ghost Rider z 2018 jest epicki!! Tak więc pewnie na kilka się skuszę. Ot tak - dla funu i urozmaicania kolekcji. :)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #197 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 12:33:27 »
Ta okładka nie będzie okryta folią, to standardowy cover. Wariant Lotay trafi do sprzedaży zafoliowany ;)

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #198 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 12:39:09 »
A propos pulpy z poprzedniej strony - w ubiegłym roku udało mi się na Atomie podczas jednej z promocji weekendowych ustrzelić SHADOW #8 25 COPY ROSS SKETCH INCV. Może nie ma wartości rynkowej ale mnie cieszy jego obecność w kolekcji:

Offline Grzmichuj

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #199 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 15:46:12 »
A propos pulpy z poprzedniej strony - w ubiegłym roku udało mi się na Atomie podczas jednej z promocji weekendowych ustrzelić SHADOW #8 25 COPY ROSS SKETCH INCV. Może nie ma wartości rynkowej ale mnie cieszy jego obecność w kolekcji:


Gratulacje, o to chodzi w kolekcjonerstwie, że bierzesz co się podoba :) Dla mnie super!

Co do Nica Fury to on naprawdę ma taką malutką filiżankę bo już gdzieś mi mignęła na innej okładce? Nie powiem jak to wygląda bo poprawność polityczna ale...
Też jestem ciekaw jaka to poprawność polityczna jest w espresso :P
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline OokamiG

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #200 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 17:39:41 »
U mnie chyba wjadą BattleLines z Amazing Spider-Man szczególnie ta Black Cat jest naprawdę fajna.

Offline Mateusz

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #201 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 18:01:14 »
Kilka ostatnich postów znajdziecie w temacie: https://forum.komikspec.pl/na-luzie/dyskusje-swiatopogladowe/
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Red Fury

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #202 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 19:01:44 »
Są tu jacyś fani Harley. Już jutro można nabyć taki wariancik.
HARLEY QUINN #59 Variant Edition Derrick Chew
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #203 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 19:04:14 »
Jak widzę tę pracę to mam na myśli słowo "tandeta". Bardzo odpycha mnie ten styl, technika, kolory. Zupełnie nie czaje zachwytów sprzedawców i kolekcjonerów.

Offline Gascon200

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #204 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 19:23:55 »
Wariant do jutrzejszego Young Justice #3




by Victor Bogdanovic and Patrick Gleason
« Ostatnia zmiana: Wt, 05 Marzec 2019, 19:28:30 wysłana przez admin »

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #205 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 19:40:49 »
Jak widzę tę pracę to mam na myśli słowo "tandeta". Bardzo odpycha mnie ten styl, technika, kolory. Zupełnie nie czaje zachwytów sprzedawców i kolekcjonerów.

Coraz wiecej takich prac jest gdzie mamy mix modelu 3d i zdjecia potem podrasowanego komputerowymi narzedziami np z PS.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #206 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 20:13:09 »
Na ATOMie pojawił się Venom #3 w wykonaniu Moliny za 199zł. Aktualnie numer ten to solidny key issue, bo zadebiutował w nim Knull. Cena jest naprawdę spoko. Może ktoś z Was się skusi.

Offline Red Fury

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #207 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 20:18:25 »
Coraz wiecej takich prac jest gdzie mamy mix modelu 3d i zdjecia potem podrasowanego komputerowymi narzedziami np z PS.
Wiesz niektórzy nie chcą wykwintnych okładek, tylko takich do których mogą się ślinić napaleni 16 latkowie. I również na taką grupę odbiorców są nastawione warianty. Nie tylko chodzi o doznania artystyczne, chociaż oczywiście ja wolę jak okładka reprezentuje jakiś poziom. Z drugiej strony rozumiem czemu takie okładki się ukazują. Jest na nie popyt. Sporo ludzi to kupi.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #208 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 22:08:31 »
Też kupię. I cieszę się - dla mnie prace Chew, Lau czy Mattiny są tak samo ważne jak klasyczne w technikach prace popularnych rysowników. Lubię, jak być może zauważyliście, różnorodność w tym akurat obszarze. Okładka Harley (nie przepadam za tą postacią) #59 jest oczojebna, wesoła i tandetna ale fajnie pasuje do wcześniejszej okładki Chew (artysta popełnił kilka takich "motoryzacyjnych" prac z pannami z DC (widziałem również Batgirl Catwoman na jakimś ścigaczu)) i jest odskocznią od tradycyjnych prac, których od lat mamy "na morgi".
Choć o gustach się nie dyskutuje to szanuję każde zdanie i nie gniewam się na Rybę, że gardzi tą okładką ;)

Na ATOMie pojawił się Venom #3 w wykonaniu Moliny za 199zł. Aktualnie numer ten to solidny key issue, bo zadebiutował w nim Knull. Cena jest naprawdę spoko. Może ktoś z Was się skusi.
Skusiłeś się?  8)
« Ostatnia zmiana: Wt, 05 Marzec 2019, 23:14:55 wysłana przez Gazza »

Offline death_bird

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #209 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 22:47:45 »
Są tu jacyś fani Harley. Już jutro można nabyć taki wariancik.

Jako... hm... sympatyk, dochodzę do wniosku, że Harley na widok tej okładki powinna solidnie wymacać Autora porządnym kijem. To nie jest żadna Harleen tylko jakaś nastoletnia koreańska psychofanka.  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".