Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów  (Przeczytany 354735 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1230 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 12:14:31 »
Owszem. Teraz jest to wariant Artgerma. A no i zamawiaj jak chcesz, żeby nie wyszło na to, że Ci każe

Jeżeli o mnie chodzi, to możesz mi kazać do woli, bo wielokrotnie już na tym zyskałem :)

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1231 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 12:59:47 »
(..)Ehhhh a to pewne info?
Raczej tak, chociaż nadal chyba tylko Artgerm na swoich socjalmediach komunikuje.
Z drugiej strony - ma to sens. DC kuje żelazo póki gorące - po szale z #89 itp zwlekanie z takim coverem do maja byłoby bez sensu! Szkoda tylko, że dowiadujemy się o tym zza kulis. ;)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1232 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 13:04:16 »
To pewne info. Od rana informują o tym sklepy z USA, czyli dostały potwierdzenie od dostawcy.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1233 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 06:43:09 »
Są już wszystkie okładki do Catwoman 80th. Jak dla mnie jedno wielkie meh :(

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1234 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 08:07:22 »
Jak dla mnie może nie meh, ale jak na 80th to tyłka nie urywają.
Brałem w ciemno Lau, ale teraz korcą mnie jeszcze Hughes i Jeehyung. :) Tylko ta cena nie zachęca dla samego coverartu....

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1235 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 08:22:53 »
Ja odpuszczam :(

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1236 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 10:14:49 »
Dajcie linka:)

Offline pavel

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1237 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 10:19:30 »

Online isteklistek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1238 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 10:35:03 »
Wygląda całkiem dobrze. Ja wybrałem tego, który najbardziej kojarzy mi się z Catwoman i sporo do niej okładek stworzył - Adam Hughes. Możliwe, że w w tym przypadku zrobię to, co z WW poczekam na wydanie deluxe zbierające wszystkie warianty. Cały komplet okładek to wydatek jak na omnibus - cenowo i objętościowo.

Offline Pan_Andrzejek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1239 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 11:11:07 »
Brałem w ciemno 4 warianty, ale generalnie bardzo średnio. Spodziewałem się jednak czegoś lepszego. Zobaczymy jeszcze co Jim Lee zaprezentuje.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1240 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 12:39:26 »
Może po prostu dotychczasowe nas tak rozpieściły, że spodziewaliśmy się nie wiadomo czego?
Jak tak sobie na spokojnie teraz je przeglądam to w zasadzie wszystkie są fajne i gdyby były to okładki regularnych zeszytów - wziąłbym komplet! I tak chyba skuszę się jeszcze na jakąś lub dwie... ;) Ot - choroba kolekcjonera.

Offline Pan_Andrzejek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1241 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 13:53:54 »
Może po prostu dotychczasowe nas tak rozpieściły, że spodziewaliśmy się nie wiadomo czego?
Jak tak sobie na spokojnie teraz je przeglądam to w zasadzie wszystkie są fajne i gdyby były to okładki regularnych zeszytów - wziąłbym komplet! I tak chyba skuszę się jeszcze na jakąś lub dwie... ;) Ot - choroba kolekcjonera.

Coś w tym jest, Catwoman ostatnimi czasy dostała naprawdę sporo ładnych okładek. Bardzo mi się osobiście podobały warianty Artgerma i jego najnowsza okładka z Anniversary issue zrobiła na mnie chyba najsłabsze wrażenie ze wszystkich jego dotychczasowych prac poświęconych kotce. Co do wspomnianego przez Ciebie kolekcjonerstwa, to tak sobie myślę, o ile prościej byłoby być jedynie czytelnikiem komiksów  - kiedyś z takim podejściem wziąłbym jeden egzemplarz z myślą o jego przeczytaniu i byłbym zadowolony, a tak to składając preorder trzeba posiłkować się szklaną kulą i przewidywać, który to artysta "skomponuje" coś ciekawego.;)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1242 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 14:17:07 »
Dla fanów Venom wjechała okładka z okazji Retailer Summit 2020. Jest dostępna w ATOMie za 35 zł i jest to wersja b&w regularnej okładki Stegmana.


I dla tych, którzy nie doczytali, to wariant Mattiny do Batman #94 też będzie przedstawiał Punchline. Dodatkowo polecam sprawdzić Instagram Alexa Garnera i zobaczyć jak się spruł do Mattiny o rzekomą kradzież okładki :D Polecam i zapraszam do dyskusji, która kiedyś już się odbywała.
https://www.instagram.com/p/B9BLzNmnnko/
« Ostatnia zmiana: Cz, 27 Luty 2020, 14:20:56 wysłana przez komiksowe_warianty »

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1243 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 14:35:50 »
Tak, widziałem tą spinę Garnera. Artgerm dorzuca, że Mattina wciąż to robi z wieloma pracami. Ciekawe.
Swoją drogą ten Nova i Flash - to taka częsta w trykotach akurat poza. Pewnie wiele podobnych "ujęć" by się znalazło.

W modelingu czy tzw erotycznej fotografii jest od groma oklepanych ustawień modelek i ciężko o uniknięcie tego.

Moim zdaniem niepotrzebnie się spinają chłopcy. Te prace są tak różne w wykonaniu, tle, kolorystyce. Dziwne gdyby na przestrzeni blisko 100 lat konwencji sh  udało się unikać powielenia czegoś.
« Ostatnia zmiana: Cz, 27 Luty 2020, 14:38:07 wysłana przez Gazza »

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1244 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 17:16:25 »
Sporo tych spin i to w dobie Photoshopa  - oj panowie...