Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów  (Przeczytany 354716 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #660 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 22:33:20 »
Żadnych przecieków nie ma, ale w lipcu powinno już być wiadomo. Można snuć marzenia. Fajnie jakby pomyśleli o trochę starszych rzeczach np. Brian Bolland ma sporo okładek, które są kultowe; a jeżeli o nowsze rzeczy to sporo okładek ma Lee Bermejo czy Amanda Conner, Adam Hughes, więc może się pojawić. 


PS Flesk Publications - z twarzoksiązki:

We're working with Bruce Timm on a new book collection!

We'll share more details once we've wrapped it up.

To bedzie kolejny jego artbook czy poster book?

Offline isteklistek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #661 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 23:09:53 »
Nic więcej nie napisali, pewnie na dniach będzie wiadomo coś więcej. Oby tylko było dostępny materiał w preorderach, a nie na crowdfundingu.

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #662 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 09:58:28 »
Warianty będą znowu Artgerma, już się to nudne robi...

Czy ja wiem, ja się cieszę na variant poświęcony Pameli. Na pewno wysmaży coś porządnego <if you know what I mean>

Offline Damballa

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #663 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 10:01:39 »
"Ciekawe co to za bąbel w miejscu klatki piersiowej."- szykują crossover z Alienem :)

To teraz zaspoilerowałeś finał  Absolute Carnage ;)

O tym, że Aliena wciągną do uniwersum marvela, to prawie wiadomo. Ale patrząc na okładkę do Savage Avengers #4 i  na to co zrobili z Conanem, to obawiam się, ze za czas pewien będę mógł poczytać o Alienie dowcipkującym że Star-Lordem :(

Offline Red Fury

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #664 dnia: So, 15 Czerwiec 2019, 07:05:27 »

Rany szkoda że to nie wariant brałbym w ciemno. Jak ja kocham kreskę tego gościa !

It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #665 dnia: So, 15 Czerwiec 2019, 08:46:52 »
A kto jest autorem? Kirkham? Lee?

A tu Catwoman #15

« Ostatnia zmiana: So, 15 Czerwiec 2019, 08:49:01 wysłana przez komiksowe_warianty »

Offline Pan_Andrzejek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #666 dnia: So, 15 Czerwiec 2019, 10:30:48 »
Świetny jest ten ostatni wariant Artgerma. Szkoda, że to koniec jego runu Catwoman.

Offline Red Fury

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #667 dnia: So, 15 Czerwiec 2019, 20:25:37 »
Kolejny cudowny wariant Red Hooda do mojej kolekcji.



This is Red Hood: Outlaw #38 variant cover Philip Tan!



@warianty komiksowe to było pytanie do mnie. Jeśli tak autorem jest Dexter Soy.

W sumie obie kocice zarówno Selina jak i Felicia mają zawsze ( przynajmniej przeważnie) świetne warianty.
« Ostatnia zmiana: So, 15 Czerwiec 2019, 20:28:35 wysłana przez Red Fury »
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #668 dnia: So, 15 Czerwiec 2019, 21:31:07 »
Cat powalająca. Artgerm z każdą kolejną nie zawiódł, a nawet pięknie się rozwijał. Super seria coverów! Mam wszystkie  ;D

Nie wariant, ale praca Jenny Frison: The Red Sonja by Gail Simone Omnibus:


I niestety tylko okładka Tristan Jones'a do Aliens Colonial Marines: Rising Threat #1 Brian Wood'a:


Dynamite wypluje we wrześniu nowy ongoing Vampirella and Red Sonja. Okładki do pierwszego zeszytu to m.in. Terry i Rachel Dodson'owie oraz Julian Totino Tedesco:



Również we wrześniu do lokalnych sklepów trafi DCeased: A Good Day to Die, 48 stronicowy one-shot. Będzie Mattina i Putri (horror variant cover):


BLACK CAT #3 INHYUK LEE BOBG VAR z szerzej omawianej przez @Rybę na jego blogu serii BRING ON THE BAD GUYS i dowód na tezę @Red Fury'ego, że obie kocice mają szczęście do dobrych wariantów:

« Ostatnia zmiana: Nd, 16 Czerwiec 2019, 17:31:41 wysłana przez Gazza »

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #669 dnia: Nd, 16 Czerwiec 2019, 06:59:23 »
No proszę, przeoczyłbym tego Aliena :/

Fajne okładki ma HeavyMetal #294, a szczególnie spodobała mi się ta- poczułem się, jakbym znów ogladał "Planetę Małp" z Hestonem:



Tu pozostałe 3 warianty:
http://www.heavymetal.com/issues/heavy-metal-magazine-294-preview-the-industrial-special/

Catwoman na okładce #15 odwraca uwagę od Batsygnału :) Oj, będą kłopoty :)
,, - Eeeeech.''

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #670 dnia: Nd, 16 Czerwiec 2019, 10:14:15 »
@Gazza bardzo ładny post :)

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #671 dnia: Nd, 16 Czerwiec 2019, 17:39:00 »
@LordDisneyland: wszystkie warianty HM dobre, ale WHITE CASTLE i tak najlepszy! Super.

@Ryba: dzięki 😏

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #672 dnia: Nd, 16 Czerwiec 2019, 20:55:28 »
Na postaci Black Cat odbija sie  cien okna Dr Strange a co ona chce mu tam ukrasc?😊

Offline Leyek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #673 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 18:17:19 »
Fajne okładki ma HeavyMetal #294, a szczególnie spodobała mi się ta- poczułem się, jakbym znów ogladał "Planetę Małp" z Hestonem:

Da radę jeszcze w polskim necie, ew. z zagranicy zamówić ten numer. Atom i Multiversum widzę mają już tylko preorder kolejnego 295. Obojętnie jaka okładka, bo bardziej zainteresowała mnie treść a wszystkie okładki niezłe.

EDIT. Znalazłem i ten numer i wcześniejsze w bardzo dobrych cenach wprost ze strony wydawcy. Trochę wysoki tylko koszt wysyłki. Więc jakby ktoś był zainteresowany wspólnymi zakupami i mniejszymi kosztami zapraszam do odpowiedniego działu: https://forum.komikspec.pl/zakupy/wspolne-zakupy-z-zagranicy/msg27169/#msg27169 i na Priv
« Ostatnia zmiana: Pn, 17 Czerwiec 2019, 22:01:49 wysłana przez Leyek »

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #674 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 22:18:05 »
Napisz do ATOM, to ściągną zapewne ten komiks w standardowej cenie i dodatkowo nie zapłacisz 50$ za przesyłkę.