Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów  (Przeczytany 358223 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #615 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 20:12:03 »
Nie bylo :) Jedna z lepszych okładek z tej serii wariantów. Ja już swój mam. A  czy Ty forumowiczu, jeden z drugim,już zamówiłeś egzemplarz dla siebie :P?

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #616 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 19:17:47 »
AERO #1 ARTGERM VAR:


DETECTIVE COMICS #1007 VAR ED:


EVENT LEVIATHAN #2 (OF 6) VAR ED:
« Ostatnia zmiana: Cz, 06 Czerwiec 2019, 19:21:42 wysłana przez Gazza »

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #617 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 19:37:14 »
Praca Artgerma jak z generatora. Nie daje okejki.
Anacleto
« Ostatnia zmiana: Cz, 06 Czerwiec 2019, 19:54:33 wysłana przez komiksowe_warianty »

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #618 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 20:22:00 »
Praca Artgerma jak z generatora. Nie daje okejki.


Przynajmniej tym razem w miare kadrowanie postaci zrobił bo często kończyny obcina.

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #619 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 20:46:13 »
Eeee tam, sto razy lepsza praca niż standard i w stylu Artgerma. Przed zaprezentowaniem pracy właśnie się wahałem czy znowu nie pójdzie w jakieś dziwności jak w niektórych zeszytach Catwoman. Poza tym taki styl mangowy to chyba zamysł tej serii.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #620 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 20:54:40 »
W Catwoman to chociaż pozy zmienił. Styl mangowy pasuje, natomiast mi nie odpowiada powtarzalność tego artysty.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #621 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 21:24:33 »







...z bólem serca stwierdzam, że ostatnio co widzę rysunek Kietha, to gorszy. Na szczęście zawsze mogę sięgnąć po Maxxa.
,, - Eeeeech.''

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #622 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 21:40:35 »
Strasznie podoba mi się ten Surfer od Martina. Polowanie rozpocząłem kilka dni temu i wierzę, że się uda zdobyć ten wariant w dniu premiery. Praca Coello to jeden z lepszych Carnage-ized wariantów btw.

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #623 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 22:00:25 »
W Catwoman to chociaż pozy zmienił. Styl mangowy pasuje, natomiast mi nie odpowiada powtarzalność tego artysty.

A mnie się właśnie podoba, że trzyma się swoich wytycznych. Mamy tak bogaty rynek, że wśród twórców można przebierać do woli jeżeli dany styl nam się znudził. Gorzej sprawa wygląda w drugą stronę. Są artyści, którzy tak mocno zmienili swój styl na przestrzeni lat, że w ogóle nie przypomina tego, za który pokochało się ich prace. I szanse na powrót są niestety często zerowe. Inna sprawa, że choć może się to wydawać dziwne ale wieczne eksperymenty, silenie się na oryginalność i właśnie ta "absencja powtarzalności" mogą tak samo znudzić jak odtwórczość i stagnacja. Przerabiałem to niestety w innych hobby :/

John

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #624 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 23:47:44 »


Są artyści, którzy tak mocno zmienili swój styl na przestrzeni lat, że w ogóle nie przypomina tego, za który pokochało się ich prace. I szanse na powrót są niestety często zerowe.

Ramos.

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #625 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 08:13:39 »

Ramos.


Mój "ukochany" Mark Bagley - choć nie jakoś mocno to jednak jest zmiana, jednak wpływ na jego rysunki mają inkerzy.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #626 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 08:41:29 »
Praca Artgerma jak z generatora. Nie daje okejki.
Przecież nie wrzucam tu tych okładek dla "okejek". :)
Osobiście "nagradzam" nimi forumowiczów, którzy swoimi postami/wrzutkami coś wnoszą do tematu. "Okejkami" nie oceniam prac czy ich autorów, ale szanuję inne podejście :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 10 Czerwiec 2019, 08:43:08 wysłana przez Gazza »

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #627 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 08:50:43 »
Nie chodziło mi o forumowy system oceniania. Od dłuższego czasu używam tego zwrotu, gdy coś mi się nie podoba ;)

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #628 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 11:08:07 »
Ja akurat cenię tego autora i super, że ktoś trzyma rękę na pulsie i wrzuca gdy pojawi się news. Długo nie było informacji na temat wyglądu tej okładki i nie wziąłem w preorderze. Na szczęście dobrałem na Atomie :)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #629 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 11:10:20 »
No akurat było pewne, że ta praca tu trafi. Jesteśmy profesjonalistami we wrzucaniu zapowiedzi :D