Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów  (Przeczytany 358216 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #375 dnia: Śr, 27 Marzec 2019, 22:02:47 »
Niewykluczone, że wróci po #298.
Jakby się Wam nudziło to zapraszam na bloga. Wrzuciłem 9 pierwszych okładek z serii Carnageized.

Offline Gascon200

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #376 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:29:58 »
Wariant do Young Justice #5 by @kristaferanka z Twittera. Premiera komiksu 1 maja, nie mogę się doczekać :>



Offline MarcusSz

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #377 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 23:20:52 »
Przyszła dziś paczka z ATOMu - z wybranymi marcowymi zeszytami - i chyba największe wrażenie na mnie zrobiła ta od "ZODIAC #2 CVR C MEGURO". (Tak wiem Zenescope, więc musi być "odpowiednia" kobieta)
Ale jak dla mnie w sobie coś hipnotyzującego:

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #378 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 01:33:40 »
Ale jak dla mnie w sobie coś hipnotyzującego:

Chyba nawet wiem co *wink*. Fajna okładka.

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #379 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 07:32:07 »
Szkoda ze to wydawnictwo to tylko ladne okladki i varianty a srodek slaby lub sredni w 99%. Kiedys czytalem ze ich komiksy zbiera sie tylko dla okladek.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #380 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 13:36:03 »
Przyszła dziś paczka z ATOMu - z wybranymi marcowymi zeszytami - i chyba największe wrażenie na mnie zrobiła ta od "ZODIAC #2 CVR C MEGURO". (Tak wiem Zenescope, więc musi być "odpowiednia" kobieta)
Ale jak dla mnie w sobie coś hipnotyzującego:

Też w ubiegłym tygodniu odebrałem ten zeszyt. Przyjemna okładeczka. :)

Szkoda ze to wydawnictwo to tylko ladne okladki i varianty a srodek slaby lub sredni w 99%. Kiedys czytalem ze ich komiksy zbiera sie tylko dla okladek.
Tak, to prawda. Ale napiszę więcej - wszystkie oryginalne zeszyty zbieram dla okładek. :)
W Zenoscope za to można często wyrwać prace Jaya Anacleto, którego okładki dla Marvela to często ekskluzywne warianty, a w najlepszym przypadku - z ratio.

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #381 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 13:43:54 »
Mi to nie przeszkadza tylko coś fajnie wygląda na okładce chciałby by się tego więcej widzieć i poczytać o tym w środku a tam sredniawa max ;/

Offline MarcusSz

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #382 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 13:58:36 »
Mi to nie przeszkadza tylko coś fajnie wygląda na okładce chciałby by się tego więcej widzieć i poczytać o tym w środku a tam sredniawa max ;/

Ale tak jest nie tylko w Zenescope, w tej samej dostawie przyszła do mnie również najnowsza Supergirl, i o ile okładka LAU super, o tyle, jak otworzyłem środek to na razie czytać a nawet patrzeć mi się na to nie chce.

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #383 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 14:10:27 »
Sprawdziłem i rysunki są niezłe, poziom rysowników w DC ogólnie jest niezy - choć w New 52 tam to większość wymiatała - w Zenescope sa o wiele gorsi od tych w DC.

Mnie obecnie przyciągają okladki oraz nowy kostium Batgirl - zobaczymy co tam w  środku :)

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #384 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 14:44:47 »
Było już na ten temat wiele razy. Zeszyty kupuje się dla okładek. Nie ma co oczekiwać, że w środku będzie ten sam artysta. Tpb kupuj dla historii, a HC/OHC/Omni do kolekcji. Przy zapowiedziach masz jasno wypisane kto rysuje okładkę, a kto środek. Nie wiem co tu jeszcze komentować. Jak dla mnie w żaden sposób zawartość tego zeszytu, który podlinkował MarcusSz nie umniejsza wartości okładki, która jest bardzo fajna.

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #385 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 14:51:56 »
Pochodzę ze starych czasów gdzie okładkę rysował rysownik ze środka i wiedziałem czego sie spodziewać.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #386 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 21:06:47 »
Wariant Bagley'a do ASM #20


sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #387 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 21:31:42 »
Bedzie do kupienia w normalnych cenach?

Patrzac na te okladke wpadla mi mysl czy Bags jeszcze kiedys powroci do ASM....

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #388 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 21:47:24 »
To wariant 1:25, czyli da radę zmieścić się w kwocie 15-25$.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #389 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 03:45:24 »
Tak jestem rozpieszczony tym wątkiem, że coraz mniej okładek robi na mnie wrażenie :) przykry efekt uboczny.

Ze wszystkich WotRealms jak na razie najbardziej podoba mi się praca Horna-


Ma może ktoś z was białego Lublina i nie ma pomysłu , jak go wyróżnić na parkingu? ;)


Mam wrażenie, że umknęła nam praca Fegredo - nieszczęśnik musi do FightClubuCzy okładki rysować :) , ale wyszła bardzo fajnie




Nie wiem, czy podzielicie moje zdanie, ale ten cover świetnie pasowałby do którejś serii z Batmanem- nietoperze, bogactwo, pingwin, jakieś senne majaki panicza Wayne'a...
,, - Eeeeech.''