Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów  (Przeczytany 358285 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1680 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 16:42:17 »
Zawsze uważałem, że z Jacka byłby idealny Wolverine. Tylko za wcześnie się urodził...
I to nie na podstawie jego roli w Wilku (która oczywiście też to potwierdza), ale przede wszystkim w Pięciu łatwych utworach.
Jest tam scena w której rzuca się w bójce na jakiegoś faceta. No Logan wypisz wymaluj.
A film poza tym świetny.

Oh tak Wilkolak ale ten film ma piekny taki gesty klimat i kolorystyke na pograniczu snu i jawy. Gfy pierwszy raz ogladalem kopara mi opadla. Do Wolverina x tego filmu moglby spokojnie przejsc :)

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1681 dnia: Pt, 26 Luty 2021, 21:10:02 »
O rany, okładki Cassary, Momoko i Bustos do Panterki są przepiękne! Ciężko się zdecydować. Ta ostatnia (Bustos) przypomina mi design okładki do starej książki, po prostu super. Dzięki za podzielenie się nimi!

Zgadzam się, okładka Momoko zdecydowanie się wybija i ma w sobie coś. To autorka z dużym potencjałem i swoim własnym stylem.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1682 dnia: Pt, 26 Luty 2021, 22:15:24 »
Finch do Alien #1. Jest to open wariant.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1683 dnia: So, 27 Luty 2021, 00:02:39 »
Praca Fincha kapitalna, podobnie jak rysunki ksenomorfa Tristana Jonesa z ostatnich komiksów w Dark Horse, ale kiedy do licha Marvel nauczy się od DC jak robi się minimalne Barcode i nie szpeci się nimi okładek!?!

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1684 dnia: So, 27 Luty 2021, 08:55:56 »
Alien to nie moje klimaty, ale ta okładka ma w sobie to coś. Także powiększy ona moją kolekcję wariantów :D

Nareszcie pokazano okładkę Ottley'a do Carnage Black White and Blood #1 :D



sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1685 dnia: So, 27 Luty 2021, 09:44:58 »
Bardzo klimatyczna okladka szkoda ze znow tylko okladka a srodek pewnie tradycyjnie slabszy.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1686 dnia: So, 27 Luty 2021, 12:09:34 »
Środek akurat wyglada bardzo ok ;)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1687 dnia: So, 27 Luty 2021, 15:53:48 »
Mam słabość do Dell'Otto to wrzucam. Wariant do Batman B&W #4.


sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1688 dnia: So, 27 Luty 2021, 17:57:11 »
Kurde przywalil w glebe ja Superman 😀

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1689 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 11:12:10 »
HEROES REBORN #1 (OF 7) ARTGERM VAR (i nie - nie jest to Wonder Woman ;) ):

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1690 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 11:25:20 »
No gość się zapętlił i narysował Wonder Woman dla Marvela. No śmiesznie to wygląda.

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1691 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 12:02:11 »
Jak zwykle bez nog i rak ...

Offline death_bird

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1692 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 12:36:17 »
To przepraszam bardzo, ale kto to jest?  :o

No gość się zapętlił i narysował Wonder Woman dla Marvela. No śmiesznie to wygląda.

Wiem, że ludzkość idzie naprzód i czasy się zmieniają, ale tego co widzę powyżej nijak nie potrafię nazwać "rysowaniem".
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1693 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 12:57:17 »
Power Princess, taki odpowiednik WW w Squadron Supreme Marvela.

Jak zwykle bez nog i rak ...
Takie kadrowanie jest u niego częste, ale całe postaci również rysuje przecież. Zresztą - akurat to mi nie przeszkadza.

Wiem, że ludzkość idzie naprzód i czasy się zmieniają, ale tego co widzę powyżej nijak nie potrafię nazwać "rysowaniem".
To "naprzód" nie jest dla mnie takie oczywiste. W mojej opinii w niektórych obszarach tak, ale w wielu niestety się cofa.
Ta praca to rysunek cyfrowy. Trochę zaskakujesz mnie swoim wnioskiem. Artgerm akurat okładki tylko tak rysuje ( a tradycyjne techniki nie są mu obce vide Instagram/YouTube).

No gość się zapętlił i narysował Wonder Woman dla Marvela. No śmiesznie to wygląda.
Wygląda jak wygląda ale to nie on wymyślił tą postać przecież.

Offline death_bird

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1694 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 13:03:15 »
Ta praca to rysunek cyfrowy. Trochę zaskakujesz mnie swoim wnioskiem. Artgerm akurat okładki tylko tak rysuje ( a tradycyjne techniki nie są mu obce vide Instagram/YouTube).

Po prostu mentalnie jestem zakotwiczony na etapie okładek z lat 80-tych/90-tych.
Dla mnie rysunek jest wtedy gdy pacjent siada do kartki z przysłowiowym ołówkiem w ręku.
A to co widzę na tej okładce to jest... nawet nie potrafię tego nazwać. Formalnie to może i nazywać się "rysunek cyfrowy", ale ja pojęcie "rysunek" rozumiem inaczej.
Przyznaję - pewnie skrzywienie takie.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".