Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów  (Przeczytany 354992 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #330 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 20:02:27 »
Marvel mocno dołożył do pieca:










sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #331 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 20:33:26 »
Trzy okladki z Galactusem sa bardzo szczegolowe co przy obecnych trendach jest  zachwycajace.

Co do Venoma jak tak dalej pojdzie to Marvel bedzie mial swojego King Komga, Venom coraz wiekszy  :-\

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #332 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 22:30:41 »
Muszę się [znów 8) ] przyznać do niewiedzy- cóż to za 3 urocze niewiasty na okładce z Venomiszczem? Mojry? Parki? Trójka klasowa?


I jeszcze jedno - czy na okładce Deadpoola #14[tak, wiem, przepraszam] po lewej stronie widnieje Booga z TankGirl?! Mizerna zapowiedź sugeruje, że akcja toczy się w Australii.  Czyżby jakiś mało reklamowany crossover?

Post scriptum- muszę przyznać, że duże, nawet bardzo duże wrażenie robią na mnie okładki do "SpiderMan - Life Story". Nie wieszam na ścianach rzeczy okołokomiksowych [no, poza drzeworytem Lobo ;) ], ale te okładencje w sam raz nadawałyby się do oprawienia...


« Ostatnia zmiana: Wt, 19 Marzec 2019, 22:46:10 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Grzmichuj

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #333 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 22:59:46 »
To jest niesamowite ile rzeczy wydaje Marvel w czerwcu. Czy to nie jakiś rekord? Wśród nich jest mnóstwo perełek, ale jeśli chodzi o zeszyty, to muszę przyznać, że wyjątkowo oczekuję tej poniżej.



Na zagranicznych grupach trwają spekulacje, gdzie ma się pojawić ta okładka i Newsrama podaje, że to będzie Team-up #3, ale moim (i nie tylko) zdaniem to zbyt ważna okładka na jakiś tam Team-up. Początkowo mówiono, że będzie to Marvel Comics Presents #3, nawet widziałem to w trade dress, ale premiera już za tydzień, a jeszcze nigdzie oficjalnie jej nie ma. MCP to też nie jakiś wspaniały tytuł, by "marnować" ten artwork. Byłby z tego wspaniały variant dla Spider-man Life Story (widzieliście ich exclusivy? ceny z kosmosu). Ale popieram LordDisneyland - regularne Life Story są tak dobre, że nie da się zrobić lepszych. Kwintesencja plakatu, mam nadzieję, że środek będzie równie genialny i że nie będzie to zwykły Piskor wannabe. Bo sam Piskor jest wystarczająco nudny.

EDIT:
Na ebay już można kupić w trade dress a tu nadal brak oficjalnego info. W sumie ma to sens, bo po co regular trade dress na variancie, może Team-up nie poszedł w preorderze i chcą go uratować.

« Ostatnia zmiana: Wt, 19 Marzec 2019, 23:06:41 wysłana przez Grzmichuj »
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #334 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 06:58:04 »
Przecież wiadomo do miesiąca, że ten wariant będzie właśnie do numeru trzeciego Marvel Presents.
https://previewsworld.com/Catalog/JAN191003
Ominęło mnie coś? Nie widziałem, aby ktoś się tym wariantem interesował. Jakieś linki? Dla informacji będzie to wariant 1:50.
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Marzec 2019, 07:05:17 wysłana przez komiksowe_warianty »

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #335 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 08:43:53 »


Post scriptum- muszę przyznać, że duże, nawet bardzo duże wrażenie robią na mnie okładki do "SpiderMan - Life Story". Nie wieszam na ścianach rzeczy okołokomiksowych [no, poza drzeworytem Lobo ;) ], ale te okładencje w sam raz nadawałyby się do oprawienia...



Okładki jak dla mnie takie se, nawet słabe bym powiedział ale środek to dla mnie fana Marka Bagleya to PRZEŁOM ! ! ! Po seri Ultimate Spider-man Bagleya styl troszkę się zepsuł (wiadomo inni inkerzy) jednak był ciągle jak ten w Ultimae S gdzie rysował nastolatków. Tęskniłem za stylem z czasów New Warriors, Amazing spider-man oraz Thunderbolts (złote czasy Baglaya).

W Life Stroy znów rysuje postacie (ciała) jak dorosłych a nie jako nastolatków, Spider-man też wygląda wreszcie doroślej i ma to stare cieniowanie i szrafowanie - CUD MIÓ SERCE SIE RADUJE! ! ! :)




Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #336 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 12:48:29 »
"I nasze dłonie spotkały się przy zlewce Erlenmeyera...jakież to romantyczne" :)
Nawet nie popatrzyłem , że to Bagley w środku- a co do tego rysownika to wiadomo, że się nie dogadamy ;)

Dla odmiany parę rzeczy, które rzuciły mi się w oczy...

SavageAvengers #1 - dla wielbicieli Moebiusa



Hello, Felicia- okładka niemal jak McGinnisa



I SW:Galaxy'sEdge #1- Lindberg concept art



oraz narkomański Vader-



To powinno być zakazane jako profanacja  >:(

Aha - Thanos#1 chyba będzie miał niezbyt ciekawe warianty, niestety.
,, - Eeeeech.''

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #337 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 12:51:53 »
No tego jeszcze nie wiadomo, bo nadal czekamy na okładkę Olivettiego oraz Lima. Aktualnie zaprezentowano pracę Parela oraz Zaffino.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #338 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 13:53:23 »
Olivetti to nie jest to?



Niestety, i Lim, i Olivetti jeśli chodzi o okładki mnie zazwyczaj nie zachwycają, więc nie mam zbyt wielkich nadziei :)

Ale i tak jest lepiej, niż w przypadku MarvelTales #1 z hippie disco Thanosem ;)

https://www.previewsworld.com/SiteImage/CatalogImage/STL114256?type=1
,, - Eeeeech.''

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #339 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 13:54:22 »
To jest Jeff Dekal

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #340 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 14:24:34 »
Dzięki za wyjaśnienie. ForbiddenPLanet mnie zmyliło. Czyli z tymi poniższymi jest 5 okładek na osiem...

https://www.stadiumcomics.com/products/thanos-1-collectors-pack-pre-order
,, - Eeeeech.''

Offline Grzmichuj

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #341 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 14:52:58 »
Przecież wiadomo do miesiąca, że ten wariant będzie właśnie do numeru trzeciego Marvel Presents.
https://previewsworld.com/Catalog/JAN191003
Ominęło mnie coś? Nie widziałem, aby ktoś się tym wariantem interesował. Jakieś linki? Dla informacji będzie to wariant 1:50.

No właśnie spekuluję, bo okładka ta pojawiła się w zapowiedziach na czerwiec komiksu MARVEL TEAM-UP #3 a nie jak zapowiedziano MARVEL COMICS PRESENTS #3. Tutaj: https://www.newsarama.com/44367-marvel-comics-june-2019-solicitations.html
Być może pomyłka, a być może trzeba będzie poczekać.
I owszem jest od dawna obserwowana, a Key Collector Comics zrobił z tego trochę hype.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #342 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 14:55:19 »
Dzięki za odpowiedź! Jakoś aplikacja Key Collector nie przypadła mi do gustu, ale widzę, że warto mieć.

Offline Grzmichuj

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #343 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 16:40:50 »
Tak, nawet bez wykupu subskrypcji appka podpowiada dużo fajnych rzeczy i często się składa, że mam podobne odczucia do autora odnośnie variantów. Np. taki niewspominany nigdzie Batman #67, przez innych hejtowany, bo praktycznie jest zdjęciem, a dla mnie to złoto i okazuje się, że Key Collector wybiera go na Key of the Week, sold out online w dniu premiery.

jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #344 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 16:42:30 »
No, myśmy o nim wspominali, to już cuś ;)
,, - Eeeeech.''