Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów  (Przeczytany 358020 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kielo

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #645 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 08:20:50 »
Immortal Hulk #20 Alex Ross San Diego Comic Con exclusive. Hulk #1 tribute:


Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #646 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 08:24:47 »
Zamawiasz :D? Detective Comics #1000 ładnie zyskał na wartości, więc   i w przypadku IH zapewne będzie boom na te warianty.

Offline Kielo

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #647 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 09:18:51 »
Nie wybieram sie do San Diego  :) Za wariant A i B chca $125, ale i tak nielatwo bedzie kupic.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #648 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 09:31:23 »
Będzie limitowany pre-order online ;)

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #649 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 10:19:49 »
(...)Detective Comics #1000 ładnie zyskał na wartości, (...)
Któryś konkretny wariant masz na myśli?

O ile uwielbiam prace Alexa Rossa, o tyle nie podoba mi się jego wersja Hulka. Konkretniej głowa. Wiem, że mocno nawiązuje do klasycznego wizerunku postaci, ale kurcze... I tak zbieram większość okładek do Immortal ale ... taki frankensteinowaty często ten sałata.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #650 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 10:22:36 »
Okładkę ekskluzywną z jego sklepu, a konkretnie set z dwiema okładkami.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #651 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 10:49:32 »
Jedyne, co mi się nie podoba w okładce z Hulkiem, to chmury...trochę baroku by się zdało, a tymczasem mam wrażenie, jakby Ross walnął to na końcu i od niechcenia. Te kłęby wokół startu rakiety też nie za dobrze wyglądają.

Co do DC1000- dziś mi się mój wariant Timma trochę uszkodził, folia puściła na zgrzewie i pacnął rogiem o ziemię :/ Nie, żebym go miał puszczać w lud, ale zawsze szkoda. Pierwszy raz mi się z koszulką tak dzieje, muszę posprawdzać resztę z ostatniej partii.
,, - Eeeeech.''

Offline Cypher

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #652 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 14:54:23 »
Dla mnie bomba! Pewnie, że coś bym zamienił ale ogólnie cieszę się na przybycie swojego egzemplarza. Ciekawe jak jakościowo to wyjdzie...
Inna sprawa, że żona nie zaakceptuje takiego wystroju wnętrz ale cóż "lepszy wróbel w garści...." :))
Ja swój egzemplarz dostałem ... i wszystko na SUPER+.
W pierwszej chwili myśl, że Atom chyba przesadził z pakowaniem. A póżniej jak się do tego dorwałem, skapowałem jakie to wielkie. Szczerze nigdy nawet nie drążyłem tematu jakie to będzie mieć wymiary, po prostu zamówiłen i myślałem, że to będą jak zeszytówka, tylko virgin i na grubszym papierze. A to jest HUGE!
Półkę trzeba na to nową, albo na leżąco, chociaż to nie za dobry pomysł. To ma jakieś 31 na 41 cm. Na fajnym grubym papierze, każda okładka na osobnej stronie, awers na szczęście nie błyszczy bardzo, nie daje po oczach, już bardziej rewers, bo na drugiej stronie znajduje się wersja light okładki. :)
Jak ktoś się uprze, to chyba każdą stronę można wyrwać/oderwać, nie niszcząc zbytnio całości.

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #653 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 14:59:09 »
Ja swój egzemplarz dostałem ... i wszystko na SUPER+.
W pierwszej chwili myśl, że Atom chyba przesadził z pakowaniem. A póżniej jak się do tego dorwałem, skapowałem jakie to wielkie. Szczerze nigdy nawet nie drążyłem tematu jakie to będzie mieć wymiary, po prostu zamówiłen i myślałem, że to będą jak zeszytówka, tylko virgin i na grubszym papierze. A to jest HUGE!
Półkę trzeba na to nową, albo na leżąco, chociaż to nie za dobry pomysł. To ma jakieś 31 na 41 cm. Na fajnym grubym papierze, każda okładka na osobnej stronie, awers na szczęście nie błyszczy bardzo, nie daje po oczach, już bardziej rewers, bo na drugiej stronie znajduje się wersja light okładki. :)
Jak ktoś się uprze, to chyba każdą stronę można wyrwać/oderwać, nie niszcząc zbytnio całości.

No o to w tym przecież chodzi :) Odrywasz i oprawiasz w antyramę i na ścianę.

Offline Cypher

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #654 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 15:07:52 »
Mi tam by było na razie szkoda. :) Poza tym zawsze wydawało mi się, że w antyramie lepiej wygląda zeszytówka (mam tak kilkanaście), niż taki byczek.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #655 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 15:31:28 »
Ja swój egzemplarz dostałem ... i wszystko na SUPER+.
W pierwszej chwili myśl, że Atom chyba przesadził z pakowaniem. A póżniej jak się do tego dorwałem, skapowałem jakie to wielkie. Szczerze nigdy nawet nie drążyłem tematu jakie to będzie mieć wymiary, po prostu zamówiłen i myślałem, że to będą jak zeszytówka, tylko virgin i na grubszym papierze. A to jest HUGE!
Półkę trzeba na to nową, albo na leżąco, chociaż to nie za dobry pomysł. To ma jakieś 31 na 41 cm. Na fajnym grubym papierze, każda okładka na osobnej stronie, awers na szczęście nie błyszczy bardzo, nie daje po oczach, już bardziej rewers, bo na drugiej stronie znajduje się wersja light okładki. :)
Jak ktoś się uprze, to chyba każdą stronę można wyrwać/oderwać, nie niszcząc zbytnio całości.
Również nie wnikałem w technikalia tego wydawnictwa. Zamówiłem "w ciemno" w preorderze i grzecznie sobie czekam - odbieram zamówienia z Atomu raz w miesiącu. Dopiero jak Isteklistek wrzucił zbiorówkę artów temat powrócił. Teraz Twoja opinia - i zdaje się jestem ukontentowany!! Cieszy tym bardziej, że zamówiony mam również zbiór artów Jima Lee. :)) Swoją drogą - czy DC zapowiedziało innych artystów również?

Edit: J.Lee we wrześniu, F.Cho w listopadzie - są zapowiedzi kolejnych?
« Ostatnia zmiana: Cz, 13 Czerwiec 2019, 15:35:16 wysłana przez Gazza »

Online isteklistek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #656 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 18:27:30 »
Żadnych przecieków nie ma, ale w lipcu powinno już być wiadomo. Można snuć marzenia. Fajnie jakby pomyśleli o trochę starszych rzeczach np. Brian Bolland ma sporo okładek, które są kultowe; a jeżeli o nowsze rzeczy to sporo okładek ma Lee Bermejo czy Amanda Conner, Adam Hughes, więc może się pojawić. 


PS Flesk Publications - z twarzoksiązki:

We're working with Bruce Timm on a new book collection!

We'll share more details once we've wrapped it up.
« Ostatnia zmiana: Cz, 13 Czerwiec 2019, 18:35:29 wysłana przez isteklistek »

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #657 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 18:34:58 »
Może Mattine ogarną. Podejrzewam, że taka wersja znalazła by nabywców.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #658 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 21:21:29 »
Absolute Artgerm #1 :P

Ciekawe co to za bąbel w miejscu klatki piersiowej.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #659 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 21:38:46 »
"Ciekawe co to za bąbel w miejscu klatki piersiowej."- szykują crossover z Alienem :)


Harley Quinn & Poison Ivy #1 , Casagrande- tym razem biedna, martwa Pamela jest wyhodowana jakoś z rośliny. Oj, ma pecha ta postać, teraz już chyba na stałe uwiązana z durną Harley.



Warianty będą znowu Artgerma, już się to nudne robi...
« Ostatnia zmiana: Cz, 13 Czerwiec 2019, 22:24:16 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''