Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów  (Przeczytany 358008 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1890 dnia: So, 16 Październik 2021, 17:06:07 »
Dobrze to okresliles bo tez to zaowazylem ale nie wiedzialem jak to opisac ☺

Offline death_bird

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1891 dnia: Pt, 22 Październik 2021, 20:08:13 »
Moje klimaty.



A to może i nie wariant, ale kurczę, fajne to.

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1892 dnia: So, 23 Październik 2021, 14:57:39 »
McKone już był? Stylowo i staroświecko, no i sprytny unik, coby tła nie rysować  ;)



I J.Jordan:

,, - Eeeeech.''

Online Takesh

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1893 dnia: So, 23 Październik 2021, 20:38:54 »
Zawsze z dużą przyjemnością oglądam te różne warianty, ale widząc, ile co niektórzy forumowicze kupują wersji (w N52 chyba któraś liga miała 52 okładki) to zastanawiam się, ile z tych zeszytów jest przeczytanych, ile leży na kupce wstydu, a ile jest kupionych tylko dla okładki.

Czy szanowni kolekcjonerzy podziela się tą informacją ? Pytam z czystej ciekawości.

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1894 dnia: So, 23 Październik 2021, 21:04:24 »
52 warianty a przeczytac wystarczy jeden zeszyt, wiec kupki wstydu niema ☺

Online Takesh

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1895 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 09:49:47 »
Ale jest np. miesiąc jakiejś postaci i prawie wszystkie tytuły mają okładki specjalne. Wtedy zazwyczaj kupujący zeszyt dla tej okładki ma fragment jakiejś nieznanej historii. Bo nie wierzę, że czytacie wszystkie zeszyty jakie się ukazują. Sam to próbowałem i naprawdę musiałbym nie mieć życia prywatnego, by być cały czas na bieżąco. Dlatego ostatnio widząc kupkę wstydu odpuściłem wieeeeeleee zeszytowek....

Online Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1896 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 09:57:53 »
Ja kupuję zeszyty wyłącznie dla okładek/inwestycji. Podstawowym kryterium są ulubieni artyści, następnie jakieś key issue albo zwyczajnie efektowna (jak dla mnie) grafika. Nie czytam ich praktycznie wcale. No, może pojedyncze przypadki.
Z kompletowania całych setów wyleczyłem się bardzo szybko - nie kupując wariantów ekskluzywnych praktycznie nie ma szans by zebrać całość danego numeru. Zwłaszcza zaopatrując się wyłącznie w krajowych sklepach.

Online donT

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1897 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 10:26:42 »
Kiedys, warianty dostawaly faktycznie key issues czy z jedynka na okladce. Teraz jest ich tak duzo (kilkadziesiat co miesiac), ze stracilo to swoj urok i pierwotny sens, a stalo sie niczym innym jak maszynka do robienia hajsu. Glownie dla wydawcow i re-sellerow. Watpie, aby ktos te warianty kupowal rzeczywiscie do czytania.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Global

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1898 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 10:30:15 »
Bo nie wierzę, że czytacie wszystkie zeszyty jakie się ukazują. Sam to próbowałem i naprawdę musiałbym nie mieć życia prywatnego, by być cały czas na bieżąco. Dlatego ostatnio widząc kupkę wstydu odpuściłem wieeeeeleee zeszytowek....
Nie pamiętam kiedy przeczytałem ostatni zeszyt w wydaniu papierowym. Pewnie z 15 lat temu. Na papierze czytam tylko wydania zbiorcze a tak to zeszyty tylko cyfrowo i prawie nigdy w domu. No chyba, że na kibelku 😉. Czytam zawsze kiedy mam chwilę czasu. Średnio 20 zeszytów tygodniowo. Zeszyty kupuje dla okładek i jako inwestycja.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1899 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 18:53:05 »
Wariant Rahzzaha z serii Villains' Reign. Wrzucam, bo grafikę ciężko znaleźć w Internecie. Została zaprezentowana przez twórcę na IG.

W ogóle Rahzzah jest teraz w gazie i tworzy naprawdę ciekawe prace. Dorzucam jeszcze okładkę alternatywną open do Alien #9. Świeżynka zapowiedziana na styczeń 2022. Fajny koncept.

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1900 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 21:13:59 »
Alien kozacki ale ta pierwsza taka sztuczna mega jak z grafik  komputerowych.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1901 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 03:58:06 »
Rewelacyjny ksenomorf :)

PS
Żeby pusto nie było, to jedna z moich ulubionych okładek "V-Reign" ;)



Misfits, panie :D
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Październik 2021, 04:14:45 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1902 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 09:05:09 »
Stary klasyczny styl i pieknie to wyglada mimo tylko glowy ale za to sporo detali :)

Online Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1903 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 09:31:56 »
VAMPIRELLA DRACULA UNHOLY #2 CVR D ARTGERM


VAMPIRELLA DRACULA UNHOLY #2 CVR C MAER

sum41

  • Gość
Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« Odpowiedź #1904 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 09:37:17 »
No nareszcie cos bardziej skomplikowanego od Artgerma choc nie mogl sie powstrzymac i musial jej "odciac" rece w sumie jedna reke :)