Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438598 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Online Leyek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #105 dnia: So, 16 Marzec 2019, 18:48:21 »
Na zagraniczne pakiety 50% https://nonstopcomics.com/poznajcie-nasze-serie-anglojezyczne/

Z promki NSC - East of West i Tokyo Ghost to raczej pewniaki, ze względu na autorów, do wcześniejszego lub późniejszego wydania po polsku. A jak obstawiacie Bitch Planet?

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #106 dnia: So, 16 Marzec 2019, 19:31:11 »
Ja nie wykluczałbym żadnej z uznanych serii Image, czy nawet tych mniej uznanych, ale uznanych autorów. Systematycznie Mucha i NSC wprowadzają na rynek kolejne, więc pewnie przyjdzie pora i na te wymienione.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #107 dnia: So, 16 Marzec 2019, 21:45:02 »
Pewnie się powtórzę, ale dla mnie dużym rozczarowaniem jest to, że ich oferta komiksów obcojęzycznych w zasadzie się zamknęła. Zdążyłem kupić po dwa tomy paru serii, cóż mnie zatem obchodzi to, że moze za parę lat wydadzą dany cykl po polsku. Liczyłem nas ciągłość oferty, tymczasem oni zrobili rozpoznanie i tyle.
,, - Eeeeech.''

Offline Moreroms

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #108 dnia: So, 16 Marzec 2019, 22:03:35 »
A nsc ma tak dobre ceny w porównaniu z multiversum czy atom? Zawsze tam możesz kontynuować serię po angielsku.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #109 dnia: So, 16 Marzec 2019, 22:13:41 »
I tak będę czynił. Trzeci tom Prophet jest w nsc dwie dychy droższy niż w Mvrsm.
Liczyłęm, że będzie to trzeci sklep z komiksjadą obcojęzyczną na rynku, przeliczyłem się. No i lubię... lubiłem wpadać do ich klubokawiarni na al.Wyzwolenia :)
,, - Eeeeech.''

Offline rekinn

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #110 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 07:56:50 »
Tak na marginesie- ile tomów będzie miał Goon w tej bydlackiej, polskiej wersji?

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #111 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 10:00:15 »
Tak na marginesie- ile tomów będzie miał Goon w tej bydlackiej, polskiej wersji?
5 tomów

majkelus81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #112 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 20:32:26 »
Grass Kings wydany przez Non Stop Comis w błyskawicznym tempie (ostatnia część na 2,5 miesiąca) to kawał solidnego komiksu. To takie połączenie Bękartów z Południa z Briggs Land, a nawet można odnaleźć w nim elementy Skalpu. Jeśli komuś te tytuły przypadły do gustu swoim klimatem południowej prowincji Stanów, to poczuje się jak w domu. I to jest w sumie zaletą jak i wadą tego komiksu.

Pierwsza część skupia się na zarysowaniu konfliktu pomiędzy głównymi bohaterami tej opowieści zarówno dwójką braci, którzy przewodzą tej odciętej społeczności, a także konfliktowi z szeryfem z pobliskiego miasteczka, który zaostrza się jeszcze bardziej w wyniku pojawienia się w Królestwie uciekinierki szukającej azylu. Napięcie tu narasta z zeszytu na zeszyt, by w kulminacyjnej konfrontacji dwóch stron wręcz wybuchnąć.
Druga część jest znacznie spokojniejsza i skupia się na śledztwie dotyczącym śmierci jednej z członkiń społeczności Królestwa Trwa. Matt Kindt wykorzystuje je zatem do przedstawienia historii co ważniejszych bohaterów tej społeczności i tym samym pokazania jej ciemniejszej strony i tajemnic jakie skrywa.
Został jeszcze jeden tom tej historii. Nie wiem czy traktować to jako zaletę, że całość jest taka krótka, czy też jako wadę, bo historia ma znaczny potencjał, który ma wrażenie nie zostaje wykorzystany. To naprawdę niezły dramat obyczajowy z intrygującą fabułą, jednak sporo brakuje do wyżej wspomnianych pozycji. Co nie znaczy, że źle się przy lekturze bawiłem, wręcz przeciwnie. Matt Kindt pomimo lekkiej powtarzalności klimatu zdecydowanie dał radę i czekam na finał tej historii.

Co do samych rysunków Jenkinsa, to obrazują one świetnie całą historię, Końcowy effekt bardziej przypomina obrazy malowane akwarelami niż ilustracje komiksowe, a tym samym czuć tutaj ten prowincjonalny klimat Stanów.

Offline p3rshing

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #113 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 10:44:37 »
Czy po sukcesie (?) Mort Cinder jest szansa na wydanie innych rzeczy Brecci/Oesterhelda np. El Eternauta?

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #114 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 12:51:57 »
Dobre pytanie. Z tego co kojarzę, to nie było nigdy oficjalnej informacji na ten temat ze strony NSC.

Online misiokles

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #115 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 13:13:39 »
Nie było nawet informacji że Mort Cinder był sukcesem :)

Offline p3rshing

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #116 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 14:07:23 »
Dlatego napisałem "sukces (?)" ;-)

sum41

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #117 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 15:50:10 »
Tu sie dopiero odwala :8

Bodycount. Teenage Mutant Ninja Turtles  Okładka  HC, Ilość stron: 112, cena 55 zl

Fear Agent. Tom 1 Okładka SC, Ilość stron: 248, cena  57 zl


JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #118 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 15:55:36 »
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Marzec 2019, 15:57:15 wysłana przez JanT »

Offline starcek

Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.