Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 438457 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline poxi

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #885 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 01:10:23 »
Ale zauważcie, że przy BMM nie ma zapowiedzi ostatniego tomu !!!! (EDIT po poście PJP ;) )
Co mają zapowiadać? Przecież nie ma jeszcze pojedynczych zeszytów w oryginale, a co dopiero zbiorczego wydania.

Offline nori

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #886 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 06:54:22 »
Przepraszam, ignorant ze mnie, ale w ogóle nie kojarzę Tokyo Ghost. Patrząc po zachwytach, to jest to coś warte? Można prosić więcej odczuć/ informacji? :)
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

sum41

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #887 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 08:17:35 »
Tempo wydawania Last Mana jest wysoce niesatysfakcjonujące. Taka lekka w odbiorze seria powinna wychodzić raz-raz.

Breccia hitem katalogu.

Mnie odrzucily okropne rysunki jakby ktos tak sobie gryzdolil na nudnej lekcji komiks...

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #888 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 09:06:48 »
Tempo wydawania Last Mana jest wysoce niesatysfakcjonujące. Taka lekka w odbiorze seria powinna wychodzić raz-raz.
Ciesz się że masz 2 tomy rocznie bo mało serii ma takie tempo.

Zapowiedzieli 12 tomów i w tym 7 to nowości. Przy tylu rozpoczętych seriach to jest masakra.

Na pierwszą połowę 2021:

Fear Agent tom 3
Lastman tom 5
Giant Days tom 8
Odyseja Hakima tom 3
Deadly Class tom 5
Mercy tom 2
Die tom 2
Zbir tom 5
Reszta świata tom 4
Porcelana tom 3
Oblivion Song tom 4
Monstressa tom 5
Coś Zabija Dzieciaki tom 2
Death or Glory tom 2
Low tom 5
Nomen Omen tom 3
Rat Queens tom  6
Isola tom 1
The Weatherman

I już jest 19 tomów a że jest zwolnienie to nawet nie wiadomo czy tyle wyjdzie. Będzie pewnie więcej nowości i znów nie będzie kilku kontynuacji a co dopiero żeby jakaś seria dostała 2 tomy. Do dupy to mało powiedziane...

brvk

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #889 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 09:19:54 »
Mnie odrzucily okropne rysunki jakby ktos tak sobie gryzdolil na nudnej lekcji komiks...

Jasne, na pozór takie się wydają. Dla mnie Vives to jednak mistrz operowania językiem komiksu. Rysuje z lekkością i świetnie opowiada historie. A ta w LastManie jest cudownie schematyczna w planie ogólnym i kompletnie postrzelona w detalach oraz konstrukcji świata. Wspaniały komiks rozrywkowy.

Offline michał81

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #890 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 09:34:31 »
Na pierwszą połowę 2021:
Zbir tom 5
Raczej na drugą połowę, patrząc jaka była przerwa pomiędzy 3 i 4 tomem.

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #891 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 09:40:05 »
JanT, już dziś widać, że twoja rozpiska na pierwszą połowę 2021 roku jest nierealna. Pewnie kolejnych tomów serii, które wyjdą w drugiej połowie 2020 roku nie ma co się spodziewać, choćby takiego Zbira. Mam tylko nadzieję, że nie przestaną wydawać Deadly Class, czy Fear Agent :( Skończyło się El Dorado, teraz dwa tomy na rok, to będzie luksus.

Raczej na drugą połowę, patrząc jaka była przerwa pomiędzy 3 i 4 tomem.

Właśnie. Ubiegłeś mnie.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #892 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 09:51:07 »
Lista jest "co być powinno" bo wiadomo że wiele z tego nie będzie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #893 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 09:57:38 »
Lista jest "co być powinno" bo wiadomo że wiele z tego nie będzie.

Przy tym co się obecnie dzieje, nazwałbym ją "co mogłoby być" ;)

Offline michał81

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #894 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 09:59:31 »
Lista jest "co być powinno" bo wiadomo że wiele z tego nie będzie.
Nie chce się powtarzać, bo już po ogłoszeniu katalogu wszystko "co być powinno"  na drugą połowę roku zostało w postach/komentarzach wymienione, a tego po prostu nie ma.
Wydawca może całą twoją listę przerzucić na druga połowę roku 2021, a pierwszą zawalić samymi nowościami.

Offline gashu

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #895 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 14:06:22 »
Kurcze, ja może dziwny jestem, ale wolałbym, żeby wydawnictwo miało w portfolio powiedzmy 8, a nie 20 serii i wydawało kolejne albumy tychże serii w miarę regularnie z częstotliwością przynajmniej jednego na kwartał :).

Sytuacja którą mamy obecnie jest pewnie podyktowana względami biznesowymi (nowe serie, albo pojedyncze albumy finansują wydawanie niedochodowych "starych"?), ale jeden tom takiej cienizny (mam na myśli ilość stron :) ) jak "Giant Days" na rok?

#smuteczek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #896 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 14:31:13 »
Kurcze, ja może dziwny jestem, ale wolałbym, żeby wydawnictwo miało w portfolio powiedzmy 8, a nie 20 serii i wydawało kolejne albumy tychże serii w miarę regularnie z częstotliwością przynajmniej jednego na kwartał :).

Nie widzę w tym nic dziwnego, podejrzewam, że zdecydowana większość z nas tak by wolała.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #897 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 20:45:17 »
Słyszycie NSC?  :)

Online misiokles

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #898 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 21:09:47 »
NSC wybierze model biznesowy, który najlepiej się dla nich sprawdzi :)

Motyl

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #899 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 09:11:50 »